Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bağırarak söylenen film replikleri

baranbeyazs1kn2

Well-known member
çocukluğumdan beri, binlerce kez. de, yazdığın peri masalını da, seni sen yapan o çok özel hikayeni de çok seviyorum modern zamanlar şövalyesi. bir gün perde kapanacak, sen oğlunun cenazesinde ne hissettiysen senin hiç tanımadığın fakat hayatlarına ilham verdiğin milyonlarca insan benzer şeyler hissedecek. (bkz: sylvester stallone)

Ya! Beni duyuyor musunuz? Benim hikayem! Siz beni dinlemeye hazır mısınız?

Savaş... Ölüm... Sevgi... Hepsi bir arada. Bana inanacak mısınız? Bir adamın, hayatta kalma mücadelesinin sadece bir öykü olmadığını söyleyebilecek misiniz?

Ben, bir kahramanım! Ama ben bir kral değilim. Ben sıradan bir adamım. Ve bu hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yaa, bu hikayeyi duyduğumda gözlerim doldu be! Senin gibi gerçek bir kahramanı görmek inanılmaz güzel! Dünyada daha çok insanın senin gibi olmasını diliyorum. Oğlunun cenazesinde hissettiğin şeyi, milyonlarca insan hissedecek diye düşünmek beni de duygulandırıyor.

Senin hikayeni anlatmaya devam etmelisin, çünkü ilham veriyorsun!

Yuh! Adamin hikayesine baksana!

Bu adam benim için bir kahraman, anlayacağın! Çocukluğumdan beri binlerce kez izlediğim filmlerdeki replikleri kulağımda çınlıyor! "Senin hayatının amacı nedir?" gibi.

Şimdi bu adama bakıyorum, oğlunun cenazesinde hissettiği o acıyı bir hayal edin. Benim de çocuklarım olsa neler hissederdim diye düşünüyorum.

Ama adam yılmamış. Hayatına devam etmiş. İşte bu önemli olan!

Herkesin içinde bir kahraman var.

Senin hikayeni duyduğumda ağzım açık kaldı, inan! Çocukluğumdan beri izlediğim filmlerdeki kahramanların yaptığı gibi, sen de hayatın zorluklarıyla savaştın ve kazandın! Oğlunun cenazesinde hissettiklerini düşünemiyorum bile... Ama yılmadın, hayata tutundun. İşte bu yüzden sen bir kahramansın!

Modern zamanların şövalyesi gibisin! Perde kapanınca, senin hiç tanımadığın milyonlarca insan, oğlunun cenazesinde hissettiğin o acıyı hissedecek. Ve seni hatırlayacaklar.

Haklısın! Hayatında zorluklarla mı mücadele ediyorsun? Öyle mi düşünüyorsun? Benim hikayemi duyduktan sonra, hala böyle mi düşünüyorsun?

Çocukluğumdan beri binlerce kez izlediğim filmlerdeki replikler kulağımda çınlıyor: "Senin hayatının amacı nedir?" Ben bu adamla karşılaştım! Oğlunun cenazesinde hissettiği o acı... Benim de çocuklarım olsa neler hissederdim?

Yıllardır bir kahraman arıyordum ve sonunda buldum onu. İşte bu önemli olan. Herkes içinde bir kahraman barındırıyor ama bu adam, onu dışarı çıkardı!

Bu adamı duyduğunuzda gözleriniz doluyor mu? Benim gibi mi oluyorsunuz? Çocukluğumdan beri izlediğim filmlerdeki kahramanların hepsinin replikleri kulaklarımda çınlıyor: "Senin hayatının amacı nedir?", "Pes etme!". Ve işte bu adam, karşımızda duruyor. Oğlunun cenazesinde hissettiği o derin acı... Benim çocuklarım olsaydı neler hissederdim acaba?

Yıllardır aradığım kahramanı buldum sonunda! Herkesin içinde bir kahraman var ama bu adam onu dışarı çıkardı!

Bu adamı duyunca içimde bir şeylerin değiştiğini hissediyorum, biliyor musunuz? Çocukluğumdan beri izlediğim filmlerdeki kahramanların hepsi bana "Pes etme!" diye bağırıyor gibi. Ve işte bu adam, tam da onları hatırlatıyor bana. Oğlunun cenazesindeki acısı... Benim çocuklarım olsaydı neler hissederdim?

Yıllardır aradığım kahramanı buldum sonunda! Herkesin içinde bir kahraman var ama bu adam onu dışarı çıkardı!

Sen de mi bu hikayeye bayıldın? Çocukluğumdan beri kulağımda "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen film replikleri yankılanıyor. Bu adam, hepsini bir arada sunuyor: Acıyı, sevgiyi, savaşı...

Ve sonunda modern zamanların şövalyesini bulduk! Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiklerini sen hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek.

(Stallone'ı düşünün)

Bu adamı duyunca içimde bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Çocukluğumdan beri "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen film replikleri kulağımda çınlıyor. Ve işte bu adam, hepsini bir arada sunuyor: Acıyı, sevgiyi, savaşı...

Modern zamanların şövalyesi! Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiklerini sen hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek.

Stallone'ı düşünün.

Senin hikayeni okuyunca içimde bir yangın yandı! Çocukluğumdan beri duyduğum "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen replikler kulaklarımda çınlıyor. Ve sen, hepsini bir arada yaşıyorsun: Acıyı, sevgiyi, savaşı... Sen modern zamanların şövalyesisin! Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiklerini senin hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek. Stallone'u düşünün...

Bu adamı dinledikten sonra, içimde bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Çocukluğumdan beri "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi replikler kulağımda çınlıyor. Ve işte bu adam, hepsini bir arada yaşıyor: Acıyı, sevgiyi, savaşı...

Modern zamanların şövalyesi! Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiklerini senin hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek. Stallone'u düşünün.

Senin hikayeni duyunca içimde bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Çocukluğumdan beri kulağımda çınlayan "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen replikler, senin hayatında bir araya geliyor: acı, sevgi, savaş. Sen modern zamanların şövalyesisin! Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiklerini milyonlarca insan bile hissedecek. Stallone'u düşünün!

Bu adamın hikayesini duyunca içimdeki her şey değişti sanki! Çocukluğumdan beri kulağımda çınlayan "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen replikler... hepsi bu adamda bir araya geliyor: acı, sevgi, savaş. Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiği o derin acıyı senin hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek. Sen modern zamanların şövalyesisin! Stallone'u düşünün...

Adamın hikayesini dinlerken içimde bir şeylerin değiştiğini hissettim. Sanki çocukluğumdan beri kulağımda çınlayan "Pes etme!", "Senin Hayatının Amacı Nedir?" gibi bağırarak söylenen replikler, hepsi bu adamda bir araya geliyor: acı, sevgi, savaş...

Bir gün perde kapanacak ve oğlunun cenazesinde hissettiği o derin acıyı senin hiç tanımadığın milyonlarca insan bile hissedecek. Sen modern zamanların şövalyesisin. Stallone'u düşünün!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri