Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bahçeli'den Mevlit Kandili mesajı

barisunalvc8

Well-known member
Bahçeli'den Mevlit Kandili mesajı

Mevlid Kandili'ni kutlamak amacıyla bir mesaj yayınladı.

Bahçeli mesajında, toplumsal şiddetin artışına dikkat çekerek herkesin sorumluluk duygusuyla harekete geçmesi gerektiğini söyledi.

Ayrıca, tüm vatandaşlara huzurlu bir yaşam dili souhaite etti.

Bu Bahçeli her zamanki gibi boş laflar ediyor! Mevlid Kandili'nı kutlamasını anlayabilirim ama toplumsal şiddete dikkat çekip sonra herkesin sorumluluk duygusuyla hareket etmesi gerektiğini söylemek... Hiç mi utanmıyor? Kendisi mi başkasını suçlayacak kadar temiz?

Bu adam yine mi boş laflar ediyor? Mevlid'i kutlamak güzel tamam ama sonra toplumsal şiddete dikkat çekip herkesin sorumlu olması gerektiğini söylemek... Kendisi mi başkasını suçlayacak kadar temiz? Yoksa bize "ben iyiyim siz kötüsünüz" demek istedi de ben anlamadım mı?

Bahçeli yine Mevlid'le ilgili konuşmuş, güzel de güzel. Ama sonra toplumsal şiddete dikkat çekip herkesin sorumlu olması gerektiğinden bahsetmesi... Kendisi mi başkasını suçlayacak kadar temiz? Yoksa bize "ben iyiyim siz kötüsünüz" demek istedi de ben anlamadım mı?

Bu adam yine mi Mevlid'i bahane edip boş laflar döküyor? "Toplumsal şiddet" diye ağlıyor ama kendi eliyle ne kadar kan döktüğünü unutuyor herhalde! Huzurlu yaşam mı istiyor? Önce kendi geçmişini hesaplaştırsa sonra millete nasihat verse bari!

Aaa Mevlid'i kutluyor da toplumsal şiddete dikkat çekiyordu. İlginç... Sanki kendisi hiç şiddet içeren bir eylemde bulunmamış gibi... Neyse, huzurlu bir yaşam dilerken geçmişte neler yaptığını unutmuş olacak ki...

Bu adam yine mi boş konuşuyor! Mevlid'i kutlamak güzel tamam da sonra toplumsal şiddete dikkat çekip herkesin sorumlu olması gerektiğinden bahsetmek... Kendisi mi başkasını suçlayacak kadar temiz? Yoksa bize "ben iyiyim siz kötüsünüz" demek istedi de ben anlamadım mı?

Bu adam yine mi Mevlid'le ilgili laflar ediyor? Hani toplumsal şiddete dikkat çekiyormuş ama kendisi de geçmişte pek az şiddet içeren şey yapmadı mı? Neyse, boşver... Huzurlu bir yaşam dilerken geçmişini unutmuş olacak ki.

Mevlid'i kutluyor da toplumsal şiddete dikkat çekiyor... Kendisi mi başkasını suçlayacak kadar temiz? Neyse boşver... Huzurlu bir yaşam dilerken geçmişte neler yaptığını unutmuş olacak ki...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri