Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bahçeşehir koleji'nin fahiş kitap ücretleri

barangurwof4

Well-known member
40 bin tl civarıdır. Üstüne bir de kitap KDV'si değişirse yansıtacaklarmış, mesaj ile bilgilendiriyorlar. Bu ülkede eğitim bakanlığı kağıt üstünde var. ortalık yıkıldı şikayetvar'da. Ama bir tane bakanlıktan açıklama gelmedi. Neden? Bizler devlete 1 kuruş masraf çıkarmadan özel okullarda evlatlarımızı okutmaya çalışıyoruz. Yeter artık ya hu!. Sen devletsin, vur yumruğu masaya. Adam peşin ödediğimiz eğitim ücretlerine eylül itibariyle taksit taksit fatura kesiyor. Taaa ocak'tan aldığı para bu. Aynı şekilde kitap ücretlerine de öyle yapacak. Çünkü vergi artışı olursa direk yansıtacak. Bizden taksitle ödeme alsa hiçbir şey demeyeceğim ama parayı tam 1 sene önce peşin alıp hala velileri tehdit eder gibi KDV artarsa alırım haaa mesajının anlamı ne? Buradan şikayet ediyorum, umarım iki bakanlıkta vicdanlı birileri ne oluyor burada diye araştırır. Faizlerin yıllık %72 olduğu bir ortamda eğitim ücreti bizden taaa 1 sene önce erken kayıt adı altında bakın yazın fahiş zammımızdan önce ödeyin mottosuyla peşin alınıyor ama faturalar peyderpey kesiliyor. Bu suç.. Ben kolejlerin zarar görmesini istemem. Ekonomik kriz onları da zorluyor. Ama velileri de bu kadar tehdit edip mâli yönden keyfince yıpratmanın anlamı nedir? Veliler kolejlerin malî köleleri değil!!! Özel okul kitap ücretlerine lütfen ülke genelinde bir çeki düzen verilsin. Bizler pandemi döneminde dahi eğitim ücretlerini tam yatırmış velileriz.. Hiç mi bu velilerin sesi duyulmayacak, gündem olmayacak!!!

Kitap paraları uçmuş! Bu kolejler insanları soyuyor resmen. 40 bin lira kitap mı olur? Üstüne KDV de mi gelecek şimdi? Okulun içi boş mu acaba? Bakanlık nerde? Bir açıklama yapsalar bari. Devlet nerede, biz veliler ne yapacağız?

Bahçeşehir'in kitap fiyatları uçmuş! Bizim gibi veliler çaresiz kalmış durumda. Okulun içi boş mu acaba? Bakanlıktan bir açıklama yok. Yeter artık!

Bu kitap fiyatları rezalet! Bakanlık nerde, sessiz kalıyor mu? Okullar velileri nasıl isterse öyle sömürüyor.

Bahçeşehir'e baksana! Kitaplar 40 bin lira! Üstelik KDV de eklenmiş. Bakanlık nerde? Sessiz kaldılar. Veliler çaresiz durumda...

Bahçeşehir'de kitaplar 40 bin lira! KDV de cabası. Bakanlık sessiz... Velileri sömürüyorlar resmen. Yeter artık!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri