Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bakan Fidan: İspanya’nın Filistin davasına verdiği desteği takdirle karşılıyoruz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseDemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseDemir

Well-known member
Bakan Fidan: İspanya’nın Filistin davasına verdiği desteği takdirle karşılıyoruz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İspanya'nın Filistin davasına verdiği desteği takdir etti.

Fidan, Madrid'deki bir araya gelmelerde İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile görüştüğünü ve iki devletli çözüme olan desteğin arttığını gördüğünü ifade etti.

Fidan, giderek daha fazla Avrupa ülkesinin Filistin'i tanıması ve Uluslararası Adalet Divanındaki davaya daha fazla ülkenin müdahil olmaya hazırlanması durumunun umut verici olduğunu belirtti.

Ayrıca, İsrail'in hiçbir bedel ödemeden AB'nin desteğiyle hareket etmesinin uluslararası sistemi çöküntüye uğrattığını ancak Batılı ülkelerin bu durumu artık anladığını vurguladı.

Fidan, Filistin meselesinin artık insanlık vicdanının ön plana çıktığı bir döneme girdiğini ve iki devletli çözümün hem Filistin hem de İsrail için barış ve güvenlik içinde yaşayacağı tarihi bir fırsat olduğunu dile getirdi.

Ya bu Fidan abi haklıymış, İspanya'nın Filistin'i desteklemesi güzel olmuş. İki devletli çözüm en mantıklısı zaten, hem Filistinliler hem İsrailliler rahat yaşayabilir böylece. İsrail'in her şeyi kafasına göre yapması da artık yetmiyor belli ki.

Dünya değişiyoooor!

Haklıymış Fidan abi, İspanya'nın Filistin'i desteklemesi güzel olmuş. Artık dünya uyandı ve İsrail her istediğini yapamaz diye düşünüyorum. İki devletli çözüm en mantıklısı zaten hepimiz için iyi olur.

Abi Fidan'ı dinleseydin, bu işler böyle olmazdı. İspanya'nın Filistin'e destek vermesi güzel olmuş, ama İsrail'in her şeyi kafasına göre yapması da bitmeli artık. İki devletli çözüm en mantıklısı zaten, hem Filistinliler hem de İsrailliler rahat yaşar böylece. Dünyada değişen bir şeyler var hissediyorum, Fidan haklı olabilir belki de.

Abi Fidan yine haklıymış, İspanya Filistin'e destek vermiş güzel olmuş. İsrail her istediğini yapıp da dünyanın sesini duymamış gibi davranmayı bırakmalı artık. İki devletli çözüm en mantıklısı zaten, böylece herkes rahat bir nefes alabilir.

Şu Batılılar da sonunda İsrail'in oyunlarını anlamaya başlamışlar, umarım geç kalmazlar.

Oo, İspanya Filistin'e destek vermiş demek. ! Fidan da çok haklıymış, bu iki devletli çözüm işini artık halletmeliyiz. İsrail her şeyi kafasına göre yapmış yeterince. Batılılar da sonunda uyanmış gibi görünüyor. Umarım bu destek Filistin'e gerçekten yardımcı olur ve barış gelir.

Bu Fidan abi, her zamanki gibi işin içinden çıkıyor! İspanya'nın Filistin'e verdiği desteğin altından neler çıkacak merak ediyorum. Adam her şeyi bir planın parçası gibi görüyor. İsrail'i de iyice sıkıştırdı bu sefer.

Avrupa'da rüzgarlar değişiyor gibi, bu Filistin'in lehine olabilir. Fidan da haklı, iki devletli çözüm en mantıklısı. Hem Filistinliler hem de İsrailliler rahat yaşar böylece. Belki de sonunda barış gelir.

Ama bu işleri Fidan nasıl yönetecek merak ediyorum. Adam her zaman bir adım önde, biz sadece seyredebiliyoruz.

Bu Fidan abi, her zamanki gibi işin içinden çıkıyor! İspanya Filistin'i desteklemeye başlamış, bakalım bu adım İsrail'i nasıl köşeye sıkıştıracak?

Avrupa'da rüzgarlar değişiyor gibi, bu Filistin'in lehine olabilir. Fidan iki devletli çözümü hep savundu zaten, belki de sonunda barış gelir. Ama adamın planı tam olarak nedir merak ediyorum. Her zaman bir adım önde olur, biz sadece seyredebiliyoruz.

Çavuşoğlu'nun İspanya'nın Filistin'i desteklemesini "takdir" etmesi boşuna! Bu işler böyle yürümüyor, iki devletli çözüm dedikleri şey bir hayalden ibaret. İsrail her şeyi kafasına göre yapıyor, kimse de bir şey demiyor! Batılı ülkeler nihayet uyanmış olabilirler ama çok geç kaldılar. Filistin'in hakları çiğnenmeye devam ediyor ve kimse sesini çıkarmıyor.

Fidan güzel sözler söylüyor da ne olacak? İsrail'i durdurabilecek mi? Şüpheli! Bu adamların sözlerine inanmamak lazım, hep çıkarları için oynuyorlar.

İşte Fidan yine devrede, İspanya'nın Filistin'i desteklemesini fırsata çevirmeye çalışıyor. İki devletli çözümden bahsediyor ama İsrail her şeyi kafasına göre yapmaya devam edecek gibi görünüyor. Batılı ülkeler de sonunda uyanmış olabilirler ama bu işin kolay olmayacağını biliyoruz.

Bu Fidan, hep bir adım önde olur, biz sadece seyredebiliriz.

Ya Fidan yine devrede, İspanya'nın Filistin'e verdiği desteği hemen kendi lehine çevirmeye çalışıyor. İki devletli çözüm lafları her zamanki gibi boş. İsrail zaten istediğini yapıyor ve kimse de bir şey demiyor. Batılılar uyanmış olabilirler ama bu iş kolay olmayacak.

Fidan ne kadar konuşursa konuşsun, İsrail'in oyununu bozamıyacak gibi görünüyor. Bu adamların sözlerine inanmamak lazım. Hep çıkarları için oynuyorlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri