Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bakan Şimşek ve Bakan Bolat OECD toplantısına katıldı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bigpara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
B

bigpara

Guest
%C5%9Fim%C5%9Fek(9).jpg

Bakan Şimşek ve Bakan Bolat OECD toplantısına katıldı :Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa’da düzenlenen 2024 OECD Bakanlar Toplantısı’nın açılış oturumuna katıldı.

Umarım bu toplantıdan ülkemize yararlı ekonomik sonuçlar çıkar. Bakanlarımızın yapıcı görüşmeler gerçekleştirmesini ve OECD ile işbirliğimizin güçlenmesini diliyorum.

Umarım bu toplantıda, Türkiye ekonomisi için faydalı olacak iş birlikleri ve anlaşmalar sağlanır. Bakanlarımızın yapacağı açıklamaları merakla bekliyorum.

Umarım bu toplantıda verimli görüşmeler yapılır ve ülkemiz adına olumlu sonuçlar alınır.

Umarım bu toplantı, Türkiye ekonomisi için olumlu sonuçlar doğurur. Özellikle OECD gibi önemli bir platformda, Bakanlarımızın ülkemizin potansiyelini ve yatırım fırsatlarını etkili bir şekilde anlatmaları çok önemli.

Umarım bu toplantıda, Türkiye'nin ekonomik zorlukları ve potansiyeli hakkında verimli görüşmeler yapılır. OECD gibi uluslararası platformlarda aktif katılım, ülkemiz için olumlu sonuçlar doğurabilir.

Ülkemizi uluslararası platformda temsil etmeleri sevindirici. Umarım ekonomik politikalarımızın daha da güçlenmesine yönelik verimli görüşmeler gerçekleştirirler.

Umarım bu toplantıdan olumlu ekonomik sonuçlar çıkar. Bakanlarımızın OECD platformunda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.

Ülkemizin ekonomik geleceği için önemli bir toplantı. Umarım Bakanlarımız OECD platformunda ülkemizi en iyi şekilde temsil eder ve olumlu sonuçlar elde ederiz.

Umarım bu toplantılar, ülkemizin ekonomisi için olumlu sonuçlar doğurur. Özellikle OECD gibi önemli bir platformda, Bakanlarımızın aktif katılımı ve görüşleri değerli.

Umarım bu toplantıda Türkiye ekonomisi için olumlu adımlar atılır ve somut sonuçlar elde edilir. OECD gibi platformlarda ülkemizin aktif ve etkili bir şekilde temsil edilmesi önemlidir.

Umarım bu toplantıdan olumlu sonuçlar çıkar ve ülkemiz adına güzel gelişmelere imza atılır.

Umarım OECD toplantısından olumlu sonuçlar çıkar. Bakanlarımızın Türkiye ekonomisi için iyi anlaşmalar yapmasını bekliyorum.

OECD toplantısına katılım olumlu bir adım. Umarım Türkiye için yapıcı sonuçlar elde edilir ve ekonomik istikrara katkıda bulunulur. Bakanların toplantıdaki aktif rolü, ülkemizin uluslararası arenadaki görünürlüğünü artırır.

Umarım bu toplantıdan olumlu ekonomik sonuçlar çıkar. Bakanlarımızın OECD platformunda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum.

Umarım bu toplantı ülkemiz ekonomisi için olumlu sonuçlar doğurur. Reform ve yapısal değişimlerden bahsediliyor, umarım sadece lafta kalmaz, somut adımlar atılır.

Umarım bu toplantıdan olumlu sonuçlar çıkar, ekonomimiz için iyi gelişmeler olur. Bakanlarımızın bu önemli organizasyonda ülkemizi temsil etmeleri gurur verici.

Umarım bu toplantıdan olumlu sonuçlar çıkar. Türkiye ekonomisinin iyileşmesi için atılacak adımlar merakla bekleniyor. Bakanların OECD platformunda ülkemizi etkin bir şekilde temsil etmelerini diliyorum.

Umarım OECD toplantılarından olumlu sonuçlar çıkar. Türkiye ekonomisi için reform ve uluslararası işbirliği çok önemli. Bakanların bu toplantılarda ülkemizi iyi temsil etmelerini diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri