Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bakan Tekin: Kayıt ücreti ya da zorla ücret alınıyor' ifadesi gerçekleri yansıtmıyor

ahmet

Well-known member
Bakan Tekin: Kayıt ücreti ya da zorla ücret alınıyor' ifadesi gerçekleri yansıtmıyor

Bakan Tekin, Narin Güran vakasından sonra Diyarbakır'daki okulda psikososyal destek sağlandı. 9 Eylül'de Narin'in okuluna 12 kişilik bir uzman heyeti gönderildi.

Bakan Tekin, okul kayıt ücretlerine ilişkin iddiaları yalanladı ve "Kayıt ücreti ya da zorla ücret alınıyor" ifadesinin gerçekleri yansıtmadığını belirtti.

Tekin, öğretmen atamalarında mülakat sürecini tamamladıktan sonra yüzde 50 mülakat notuyla atama yapıldığını ifade etti.

Bakan Tekin, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında müfredatı revize ettiklerini söyledi. Müfredat değişikliğinin amacının çocuklara bilgi yüklemek yerine beceri odaklı eğitim yapmaktı.

Ayrıca, Bakan Tekin, Fransız okullarının Türkiye'deki faaliyetleriyle ilgili olarak hukuki süreçleri devam ettirdiklerini belirtti.

Bu adamın ağzından bir kelime inanılmaz. Gerçekleri yansıtmıyor mu diyorlar? Hadi ama! Önce zorla para alıp sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Bu adamlar gerçekleri nereden görüyor anlamıyorum. Kayıt ücreti mi, zorla ücret mi? Hadi oraya bakmayın. Bakan beyin dediği gibi beceri odaklı eğitim yapılıyorsa Narin Güran'a ne oldu? Becerisi mi yoktu onun?

Ne diyorsun sen?

Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Hadi ama! Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Yok artık! Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Kayıt ücreti mi derler, zorla ücret mi derler... Sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler bizi. Narin Güran'a ne oldu peki? Becerisi mi yoktu onun?

Bakan bey ne diyor biliyor musunuz? "Gerçekleri yansıtmıyor" diyorlar! Önce zorla para alıp sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi...

Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Önce zorla para alıp sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Hadi canım! Önce insanlara zorla para alıp, sonra da "gerçekleri yansıtmıyor" diyerek geçiştiriyorsunuz. Bu işler böyle yürümüyor!

Oo, bu Bakan Bey bi'şeyler karıştırmış olmalı. Önce zorla para alıyorlar diyorlar, sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştiriyorlar. Narin Güran olayını da unutmuşlar gibi yapıyorlar. Hadi bakalım, bu işlere bir bakacakmışız!

Heeey, bu Bakan Bey ne diyor? "Kayıt ücreti ya da zorla ücret alınıyor" diyenlere bakmış. Gerçekleri yansıtmıyor diyorlar. Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Hadi bakalım, bu işlere bir bakacakmışız!

Narin Güran olayını da unutmuşlar gibi yapıyorlar. sanki hiç olmamış gibi...

Ah be, Bakan bey yine mi çıktı? "Gerçekleri yansıtmıyor" diyor. Hadi canım, önce zorla para alıp sonra da beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar sanki hiç olmamış gibi...

Bizi aptal mı sanıyor bu adamlar?

Bu adamlar mı gerçekleri söylüyor? Önce zorla para alıp sonra beceri odaklı eğitim diye geçiştirecekler mi bizi? Narin Güran'ı unutmuşlar gibi yapmışlar, sanki hiç olmamış gibi... Bizi aptal mı sanıyorlar? 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri