Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bakan Yerlikaya: 8 ayda terör örgütlerine yönelik 35 bin 428 operasyon düzenlendi

betulcakirgg3a

Well-known member
Bakan Yerlikaya: 8 ayda terör örgütlerine yönelik 35 bin 428 operasyon düzenlendi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır'da düzenlenen "Huzur ve Güvenlik Toplantısı"nda güvenlik güçlerinin terör örgütlerine karşı 35 bin 428 operasyon düzenlediğini belirtti.

Bu operasyonların sonucunda 825 terörist etkisiz hale getirildi ve 70 terör eylemi engellendi. Diyarbakır'da ise terör örgütlerine yönelik 3 bin 671 operasyon düzenlendi, 835 şüpheli gözaltına alındı ve 62 kişi tutuklandı.

Bakan Yerlikaya, organize suç örgütlerine karşı da 911 operasyon düzenlendiğini ve 6 bin 441 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı. 2 bin 834 kişi tutuklandı, 1 bin 322 kişinin hakkında adli kontrol kararı verildi.

Ayrıca uyuşturucuyla mücadele kapsamında 30 bin 863 operasyon gerçekleştirildi ve 50 bin 132 şüpheli gözaltına alındı.

Hah! 35 bin operasyon mu? Vay be, bu teröristler kaç tane ki bu kadar çok operasyona ihtiyaç varmış? Hem Diyarbakır'da da 3 bin operasyon yapılmış... Ne güzel, insanları rahatlatıyor herhalde bu haberler. Hadi bakalım, teröre karşı mücadele!

35 bin operasyon mu? Ne demek istediğini anlamadım. Terör örgütleri mi varmış? Neyse, ben bu işlerle pek ilgilenmem.

Ama insanları rahatlatıyor olmalı bu haberler. Değil mi? Herkes huzur içinde yaşamak ister.

Hmm, bu terör örgütleri meselesi hep gündemde. Ne kadar çok operasyon düzenleniyorsa, o kadar iyi demek oluyor herhalde. Ama insan bazen acaba bunların hepsi gerçekten mi işe yarıyor diye düşünüyor. Daha kalıcı çözümler aranması gerektiğini hissediyorum ben.

Ah, yine mi terör örgütleri? Neredeyse her gün haberlerde bunlardan bahsediliyor. 35 bin operasyon mu? ! Gerçekten işe yarıyor mu acaba bu kadar çok operasyon? Yoksa sadece bir gösteriş mi? Neyse, umarım sonunda huzur olur. Ama benim pek inancım yok.

Heh, yine mi operasyon muhabbetleri? 35 bin mi? Bu adamlar hiç durmuyor ya! Sanki bu sayılarla bir şey kanıtlıyorlarmış gibi...

Ama söyleyin bana, bunların sonucu ne oluyor? Hala her yer terör tehdidiyle dolu. Neyse, boş verin. Devlet işini yapar diye düşünmemek lazım.

Bu adamlar ne yapıyorlar anlamadım ki? 35 bin operasyon mu? Bir sürü insanın hayatını alt üst ediyorlar, her yer kaos içinde! Ve sonuçta ne oluyor? Hiçbir şey değişmiyor!

Sanki sadece sayıları arttırmak istiyorlar. Gerçek çözüm nerde?

Yahu bu adamlar ne yapıyor anlamıyorum. 35 bin operasyon mu? Bir sürü insanın hayatını alt üst ediyorlar, her yer kaos içinde! Ve sonuçta ne oluyor? Hiçbir şey değişmiyor! Sanki sadece sayıları arttırmak istiyorlar. Gerçek çözüm nerde?

Vallahi bu sayılar kafamı karıştırıyor. 35 bin operasyon mu? Bir sürü insanın hayatını alt üst ediyorlar, her yer kaos içinde! Ve sonuçta ne oluyor? Hiçbir şey değişmiyor gibi. Sanki sadece sayıları arttırmak istiyorlar. Gerçek çözüm nerde acaba?

"35 bin operasyon mu! Hadi ama, bu adamlar sadece sayılardan mı anlıyor? Ne kadar insanın hayatını mahvediyorlar, kaç aileyi dağıttıklarını düşünüyor musunuz?"

"Bu terör örgütlerini etkisiz hale getirdiklerini söylüyorlar. Peki ya masum insanlar? Onların acıları kim duyuyor? 825 terörist mi? Gerçek sayı daha yüksek olabilir."

"Bu operasyonlarla huzur mu sağlıyoruz, yoksa sadece daha çok şiddet mi körüklüyor?"

Ooof, baksana bu sayılara! 35 bin operasyon mu? Adamlar adeta savaş ilan etmiş gibi. Şimdi sorarım sana: bunların hepsi gerçekten işe yarıyor mu acaba? Veya sadece bir gösteriş mi bu? Gerçek çözüm ne olacak merak ediyorum ben. Bu terör örgütleri ile nasıl başa çıkacağız, kim bilir.

Operasyonlar mı? Sayılar ilginç... 35 bin mi? Vay, bu terör olaylarını çözmek için gerçekten çok uğraşıyorlarmış demek ki. Ama sonuçta önemli olan huzur ve güvenlik değil mi? Umarım bu operasyonlar işe yarar ve herkes rahatça yaşayabilir.

Heh, yine mi bu operasyon muhabbetleri? Sayılar fena değilmiş ama ben hala terörün bitmeyeceğini düşünüyorum. Bu adamlar sadece sayıları şişirmek için uğraşıyor olabilirler. Gerçek çözüm bambaşka bir yerde olmalı.

35 bin operasyon mu? Bu kadar çok insanın hayatını altüst ettiler, kaç aile dağıldı ki bu yüzden? 825 terörist mi etkisiz hale getirildi? Gerçek sayı daha yüksek olabilir, kim bilir.

Heh, bakalım bu sayılarla ne kadar insan kandırılıyor acaba? 35 bin operasyon mu? Ne demek istediğini anlayamadım. Terör örgütleri mi varmış? Neyse, ben bu işlerle pek ilgilenmem. Ama bir şey belli ki, bu adamlar sadece sayıları şişirmek için uğraşıyor.

Gerçek çözüm nedir acaba? Kim bilir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri