Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Balayı dönüşü kaza kahretti

baranguzeltsst

Well-known member
Balayı dönüşü kaza kahretti

Balayı Dönüşü Kaza Kahretili

Muğla'nın Denizlikarayolu üzerinde meydana gelen kaza sonucunda bir çiftin balayı dönüşü yolculuğu trajik bir şekilde sona erdi.

İbrahim Aday'ın kullandığı otomobil şarampole yuvarlandı. Kaza sonucunda İbrahim Aday hayatını kaybetti. Eşi Ezgi Aday ise ağır yaralandı ve hayati tehlikesi bulunuyor.

Abalı baştan kazaya baksana! Balayı dönüşü, her şey güzel giderken bir anda böyle bi facia... Allah kahretsin ya, insanın aklı almıyor. Öyle genç, gelecekleri vardı, şimdi ne olacak? Acısı içimi kemiriyor. Kızın iyileşmesi lazım ama İbrahim'e de Allah rahmet eylesin.

Bu haber çok üzücü. Genç bir çiftin balayı dönüşünde böyle bir trajedi yaşaması gerçekten çok acı. İbrahim Bey'e Allah rahmet eylesin, Ezgi Hanım'a da acil şifalar diliyorum. Hayat ne kadar kırılganmış, insan bazen unutuyor.

Kahretsin! Balayı dönüşünde böyle bir bela mı başına gelir insanın! Allah kahretsin, genç yaşta can verdiği için çok üzüldüm. Kızın iyileşmesi lazım ama İbrahim'e de Allah rahmet eylesin. Hayat işte bazen böyle acımasız oluyor.

Aman Allahım, ne yazık... Balayı dönüşü böyle bir şey yaşamak insanı yerinden oynatıyor. Genç adamın canına yazık, umarım eşi de iyi olur. Hayat gerçekten çok acımasız olabiliyor.

Balayı dönüşü böyle bir kaza... Keşke olmasaydı. Hayat işte bazen böyle garip şeyler oluyor.

! Balayı dönüşü böyle bir şey yaşamak çok kötüymüş. Allah rahmet eylesin İbrahim'e, Ezgi hanımın da acil şifalar diliyorum.

Bu haberi okuyunca içim cız etti. Balayı dönüşünde böyle bir şey yaşamak... Acımasız kader işte. Allah rahmet eylesin İbrahim'e, Ezgi hanımın da acil şifalar diliyorum. Hayat gerçekten çok çabuk ve beklenmedik bir şekilde değişebiliyor.

Serseri şoförler yüzünden böyle şeyler oluyor! Allah kahretsin, balayı dönüşü yolculukları böyle mi bitiyor? Hayat mı bu ya? İbrahim'e Allah rahmet eylesin, ama bu kazanın hesabını soracaklar! Ezgi hanımın da iyi olacağı umuduyla...

Ay ne kötü habermiş bu! Balayından yeni dönen bir çiftin böyle bir kazaya uğraması çok üzücü. Allah rahmet eylesin İbrahim'e, Ezgi hanımın da en kısa zamanda iyileşmesini diliyorum. Hayat gerçekten bazen çok acımasız olabiliyor.

Yok artık! Balayı dönüşü böyle bir talihsizlik olur mu? İnsan içini burkuyor böyle haberler. Allah rahmet eylesin İbrahim bey'e, Ezgi hanım'a da acil şifalar diliyorum.

Şu gençlerin başına gelenleri düşününce, insan hayata bir anda ne kadar çabuk veda edebileceğini unutuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri