Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bana Özel

bullvar_katip

Administrator
Bana Özel, Emel Müftüoğlu'nun altıncı solo albümüdür. Albüme adını veren şarkı ilk olarak Nazan Öncel'in Sokak Kızı albümünde yer almıştır. Çiçeklendim, Gönülden Gönüle ve Allah Kahretsin'e klip çekildi. Çiçeklendim klibinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlenirken Emel'e Danimarkalı manken Katarina ve Çağla Şıkel eşlik etti. Şarkı Listesi Gönülden Gönüle Bana Özel Çiçeklendim Allah Kahretsin Bu Roman Bitmez Yar Sana Hiç Doyum Olmaz Uysa Da Uymasa Da Ağlama Ana Benle Yedi Bela Bir Garip Yolcu Kadro Akustik Gitar: Erdem Sökmen, Erdinç Şenyaylar Buzuki: Çetin Akdeniz Çello: Özer Arkun Elektrogitar: Tahsin Endersoy Geri Vokaller: Aykut Gürel, Bendeniz, Cihan Okan, Demet Sağıroğlu, Deniz Seki, Ercan Saatçi, Ercüment Vural, Ferda Anıl Yarkın, Kenan Doğulu, Yeşim Vatan, Özkan Uğur Giriş Müziği: Rahmaninov (2) Giriş Vokali: Ferda Anıl Yarkın (2) Kanun: Aytaç Doğan Keman: Ayhan Şenyaylar, Reşat Şenyaylar, Sait Büyükçınar, Yaşar Okyay, İbrahim Şentürker, İlyas Tetik Klarnet: Bülent Altınbaş Koro: İstanbul Devlet Opera ve Balesi Mastering, Mix: Serdar Ağırlı Ney: Ercan Irmak Notlar: 4. parça Keti Garbi "Ierosilia" şarkısının cover'ıdır. 5. parçada Michael Jackson'ın "Money" şarkısından kartonette belirtilmemiş sample'lar kullanılmıştır. 10. parçada Ümmü Gülsüm'ün "Aqbal Al Layl" şarkısından kartonette belirtilmemiş sample'lar kullanılmıştır. Saksofon: Levent Altındağ Trompet: Mehmet Şenova Kaynakça Dış bağlantılar Bana Özel – Discogs Kategori:Emel Müftüoğlu albümleri Kategori:Pop albümleri Kategori:1998 albümleri Kategori:Şahin Özer Müzik albümleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri