Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bana rüyalarından bahset diyen psikiyatr

alibeyaz01hzy

Well-known member
Gerçek bir psikiyatr varsa, o da budur. Her yerinden öpüyorum bu insanların, eğer dişilerse. Insana rüyalarını soran güzel psikiyatrlar kalmadı artık. Bir elin parmakları kadarlar koca İstanbul'da. Deri koltuğa yatırıp hipnoz etme de bitti artık. Doktorlarımız çomarlaştı, AKP'den sonra. Kolaya kaçıyorlar. 2000 öncesi, bunların bile kalitesi yüksekti. Bir gün bir seansımda hipnoz edilmiştim Adana'da, sevgili Fikret Hocama. Bir döndüm çocukluğuma, ÖSS'ye girdim, düşünün! Sorular önümdeydi, o kadar gerçekti her şey. Beyin bir bilmeceymiş cidden. Matematiği fulllemiştim ben, 1 boşum vardı, onu da çözdüm. Kolaymış amk dedim. Silindirli bir soruydu, hep içime batmıştır. Hay kafamı sikim dedim. Seanslar en az 90 dakika sürerdi. En az 90 hem de. 45 yaptılar bunu da. Hatta genelleme yapmadım, ayıp olmasın, yapacağım. Psikiyatrların hemen hepsi çomar artık.

+ Anlat, bla bla bla, hep üzülüyom, sevgilim vuruyo güm güm güm, başka karılara bakıyo bla bla bla. +
Hmmmmm, tamam o halde anladım, üzülme. Yaygın anksiyete bozukluğu. Bol bol yürüyüş yap. İnsanlarla etkileşimini artır. Zorbalanma durup durup. Sana Lustral yazdım. Al bunu yut lüp lüp. Gelecek ay beklerim. - Tamam iyi günler. -
Ne kaa, asistan hanım?
5000

Artık olay, yukarıdaki diyaloğa evrildi. Sor arkadaşım bir, sor hastaya! Belki alakası yok yab ile. Belki adam, rüyasında her gece alevli uçan tavşanlar görüyor annesinin kırmızı kanlı gelinliğinin üzerinde, ve de beyaz jartiyerinde. Belki bu sayede, adamın rüyalardaki semboller neticesinde, küçüklükten beri dayısına aşık olduğunu, ve bu aşkın da onu ilerde pasif gay eğiliminde birisi yaptığını, ve manav Lokman ile cinsel ilişkiye girıp, bunu yakınlarından sakladığı için (manav Lokman'a suckie suckie yapmış çünkü meyvelerin arasında gece, utanmadan da yutmuş sonra), evlenmeye korktuğunu, bu nedenle de, çaresiz bir halde donuk bir hayat yaşayıp, Tinder'dan bulduğu 37 yaşında bir inşaat teknisyeni olan İspanyol Alfonso'nun sanal seks kolesi olduğunu, her gece rujunu sürüp patlıcanını ala ala koştuğu, Alfonso ile geçirdiği saatler haricinde (gece 1-3 arası) yaşamaktan zevk almadığını anlayacaksın. Oysa hastası bu uyuz dokora demişti ki: "Yiaa hocam evlen diye baskı yapıyorlar. İş insanıyım bla bla, bunaldım". Sor amk sor. Lustral çözmez her şeyi doktor arkadaşlar. Hantal kaldınız. Ot gibi kaldınız tam. Öfkeliyim, kızgınım bu duruma. Dostunuzum ben. Dost acı konuşur. Bunu unutmayın. Başarılı bir muhasebe katibi olarak, pek alanım değil tıp, ama olmasa da, bu düşüncelerim doğrudur. Doktor arkadaşlarımla da paylaştım. "Azıcık gevşediler" dedi onlar da. Freud ve Jung öldü. Cıvıdı bence bu bilim. İyice adam sikmece oldu. Kimi sikiyosunuz olm siz?! (Özür dilerim, sinirlerime hakim olamadım yine. Günde 7 Lyrica çakarım 300mg, hala böyleyim ama size ne yani? Hayat benim hayatım. Reşitim. Bu hayata rızam da var. Kimse karışamaz bence özgürlüğüme) Değerli hekim arkadaşlarım. Kulağınıza küpe olsun şu dediğim: İnsan kapalı bir kutudur. Amazon Prime kutusu gibi misal. Anlatmaz kimseye. Sırları ile gömülür, normal görünür dışarıdan. İnsanın içinde yatan Alfonso'ları ve manav Lokman'ları bulmak için, okuduğunuz kitaplar yetmez. Rüyasına bakacaksınız adamın. Azıcık geliştirin lütfen kendinizi. Yutmuş herif yav. Azıcık inceleyin. Bunlar terbiyesizce çünkü. Seviyemizi bozan şeyler bunlar. Buradaki Homer Simpson kılıklı insanlar, buna kızar. Ben de kızarım. Olmaz böyle. Kimsiniz olm siz?!

Not: Diyadinnet'ten para almadım arkadaşlar bunları yazmak için. "Sen satılmış bir diyadin köpeğisin" gibi tepkiler gelirse, hepinizi mahkemeye veririm. Eşlerinize de sarkarım. Ben satmam kalemimi. Doğruları yazarım sadece. #psikiyatriistemiyoruz #xanaxrecetesizsatilsin

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri