Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bart Gets Famous

bullvar_katip

Administrator
Bart Gets Famous, ABD animasyon televizyon dizisi Simpsonların beşinci sezonunun on ikinci bölümüdür. İlk kez 3 Şubat 1994 tarihinde Amerika'nın Fox kanalında yayınlandı. Bölümde Bart, Palyaço Krusty'nin asistanı olarak işe başlar. Fakat çok geçmeden işten sıkılır ve ayrılmaya yaklaşır. Bir gün Krusty, Bart'ı bir skeçte kullanmak ister ve baştan savma yapılmış skeç esnasında Bart "Onu ben yapmadım" dediğinde kazara ünlü olur. Bu sloganıyla şöhreti elde eder ve kısa süre sonra tek bir replikle ünlü olmaktan sıkılır. Bölüm, John Swartzwelder tarafından yazıldı ve Susie Dietter tarafından yönetildi böylece "Bart Gets Famous", Dietter'ın dizide yönettiği ilk bölüm oldu. Dizideki birçok karakterin sloganı vardır ve bölüm, mizaha dayalı slogan kullanıı ile alay etmektedir. Yazarlar, "kötü şeylerin gerçekten nasıl popüler olduğunu göstermek" için "iğrenç" bir deyiş olan "Onu ben yapmadım"ı seçtiler. Dizinin dördüncü sezonun tümü ve beşinci sezonunun ilk bölümlerinde yazar olarak yer alan Conan O'Brien bölümde kendisi olarak yer aldı. Kaynakça Kategori:1994 televizyon bölümleri Kategori:Simpsonlar 5. sezon bölümleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri