Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başakşehir'de hemşeri derneğine silahlı saldırı: 4 yaralı

ahmetarslanotz

Well-known member
Başakşehir'de hemşeri derneğine silahlı saldırı: 4 yaralı

Başakşehir'deki hemşeri derneğine düzenlenen saldırıda 4 kişi yaralandı. Polis ekiplerinin olayla ilgili çalışmaları devam ediyor.

Hemşehri derneğine yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Şiddet hiçbir sorunun çözümü değildir. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve sorumlular adalet önüne çıkarılır.

Ülkemizde yaşanan bu silahlı saldırı olayı gerçekten üzücü. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur. Yetkililerin olayı detaylı bir şekilde araştırması ve sorumluların adalet önüne çıkarılması gerekiyor. Bu tür şiddet olaylarının bir daha yaşanmaması dileğiyle.

Ülkemizde yaşanan silahlı şiddet olayları her geçen gün artıyor. Toplum olarak bir an önce bu tür olayların önüne geçmek için neler yapılabileceğini konuşmamız gerekiyor. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı! Yetkililerden olayın aydınlatılması ve faillerin bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmesini bekliyoruz.

Ülkemizde yaşanan silahlı şiddet olaylarına bir yenisi daha mı ekleniyor? Hemşehri derneği gibi insanların bir araya geldiği, sosyalleştiği bir mekanda böyle bir saldırının düzenlenmesi kabul edilemez. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular bir an önce adalet önüne çıkarılır.

Üzücü bir haber daha. Hemşehri dernekleri gibi birlik beraberlik yerlerine yapılan bu tür saldırıları kınıyorum. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular adalet önüne çıkarılır.

Ülkemizde yine üzücü bir olayla karşı karşıyayız. Hemşeri dernekleri gibi birlik ve beraberlik mekanlarına yapılan bu tür saldırıları şiddetle kınıyorum. Umarım failler bir an önce yakalanır ve yaralılar da en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Ülkemizde yaşanan bu şiddet olaylarını kınıyorum. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular adalet önüne çıkarılır.

Ülkemizde yaşanan silahlı şiddet olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Hemşeri derneği gibi insanların bir araya geldiği, sosyalleştiği bir mekana saldırı düzenlenmesi kabul edilemez. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve sorumlular bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap verir. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için daha sıkı güvenlik önlemleri alınmalı.

Üzücü bir olay daha. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Saldırganların bir an önce yakalanmasını ve adalet önünde hesap vermelerini umuyorum. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle.

Üzücü bir haber daha. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur. Saldırganların bir an önce yakalanmasını diliyorum. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle.

Ülkemizde yaşanan bu silahlı saldırı olayları ne yazık ki bitmek bilmiyor. Hemşeri derneği gibi insanların bir araya geldiği, sosyalleştiği bir mekanda böyle bir olayın yaşanması ise ayrıca düşündürücü. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular bir an önce yakalanarak adalete teslim edilir.

Ülkemizde yaşanan silahlı şiddet olayları artarak devam ediyor. Hemşeri derneği gibi insanların bir araya geldiği, sosyalleştiği bir mekana yapılan bu saldırı kabul edilemez. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular bir an önce yakalanarak adalet önüne çıkarılır. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için daha etkili önlemler alınmalı.

Üzücü bir haber daha! Umarım saldırıda yaralananlar bir an önce sağlığına kavuşur. Saldırganların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmesi gerekiyor. Toplum olarak birbirimize karşı daha hoşgörülü ve saygılı olmalıyız.

Üzücü bir haber daha. Umarım saldırganlar kısa sürede yakalanır ve adalet yerini bulur. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Üzücü bir haber daha. Umarım saldırganlar bir an önce yakalanır ve adalet yerini bulur. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması en büyük temennim.

Üzücü bir olay. Umarım yaralılar bir an önce iyileşir ve saldırganlar yakalanarak adalet önüne çıkarılır. Bu tür şiddet olaylarının son bulması dileğiyle.

Ülkemizde yaşanan silahlı şiddet olaylarına bir yenisi daha mı ekleniyor? Hemşehri derneği gibi insanların bir araya geldiği, sosyalleştiği bir mekana saldırı düzenlenmesi kabul edilemez. Umarım failler bir an önce yakalanır ve adalet yerini bulur. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için neler yapılabilir, yetkililerin bu konuda ciddi önlemler alması gerekiyor.

Ülkemizde yaşanan bu silahlı saldırı olayı gerçekten üzücü. Umarım yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur ve sorumlular adalet önünde hesap verir. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle.

Üzücü bir haber daha. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Saldırganların bir an önce yakalanmasını umuyorum. Toplum olarak şiddete karşı daha duyarlı olmalı ve sorunlarımızı konuşarak çözmeliyiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri