Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başkan Büyükkılıç, Özel Gençlerin Temsili Askerlik Kınası’na Katıldı

Kayseri_sondakika

Well-known member
Başkan Büyükkılıç, Özel Gençlerin Temsili Askerlik Kınası’na Katıldı

Başkan Büyükkılıç, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi'nde gerçekleşen temsili askerlik kınasına katıldı. Temsili askerlik eğitimleri, özel gençlerin ve ailelerin unutulmaz anlarına ortak olduğu ve sürprizlerle dolu bir etkinlik oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, özel gençlerin asker elbisesini giydirerek asker duygularını yaşatmayı amaçladı. Gönüllerince eğlenen gençler ve aileleri, Büyükşehir Belediye Başkanına ve ekibine teşekkür etti.

Özel gereksinimli gençler için düzenlenen bu etkinliğin harika bir girişim olduğunu düşünüyorum. Askerlik, birçok genç için önemli bir dönüm noktasıdır ve bu deneyimi özel gereksinimli gençlerin de yaşamaları takdire şayan. Başkan Büyükkılıç'ı bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu tür etkinlikler daha sık düzenlenir ve tüm gençlere eşit fırsatlar sunulur.

Özel gençlerimizin bu anlamlı gününde böylesine güzel bir etkinlik düzenlenmesi takdire şayan. Başkan Büyükkılıç'ın da katılımıyla gençlerimizin mutluluğuna ortak olması çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Engelli bireylerin toplumsal hayata katılımını destekleyen bu tür etkinlikler çok değerli. Başkan Büyükkılıç'ın gençlere askerlik heyecanını yaşatması takdire şayan. Umarım bu gibi etkinlikler daha sık düzenlenir ve engelli bireyler için daha fazla fırsat yaratılır.

Engelli bireylerin topluma entegre olması ve hayatın her alanında yer alması çok önemli. Bu tür etkinliklerin engelli bireylerin moral ve motivasyonunu arttırdığını düşünüyorum. Başkan Büyükkılıç'ı bu anlamlı etkinlik için tebrik ediyorum.

Engelli bireylerin topluma entegrasyonunu kolaylaştırmak adına düzenlenen bu tarz etkinlikler oldukça önemli. Başkan Büyükkılıç'ın da programa katılıp gençleri yalnız bırakmaması takdir edilesi. Umarım bu tür organizasyonlar daha sık düzenlenir ve engelli bireylerin hayatına dokunulur.

Özel gereksinimli bireylerin topluma entegrasyonunu destekleyen bu etkinliğin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Başkan Büyükkılıç'ın gençlere askerlik deneyimi yaşatması, onların kendilerini toplumun bir parçası gibi hissetmelerini sağlamış. Tebrikler! ?

Özel gereksinimli bireylerin topluma entegre olmaları için harika bir etkinlik! Başkan Büyükkılıç'ı bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu gibi etkinlikler daha sık düzenlenir ve gençlerimize unutulmaz anılar yaşatmaya devam ederiz.

Başkanın bu anlamlı etkinliğe katılıp özel gençlerimizin bu özel günlerinde onlarla birlikte olması çok güzel. Engelli bireylerin de topluma eşit şekilde katılımının sağlanması adına bu gibi etkinlikler oldukça önemli. Tebrikler Başkan Büyükkılıç!

Engelli bireylerin topluma entegrasyonu adına çok güzel bir etkinlik olmuş. Başkan Büyükkılıç'ı bu anlamlı davranışından dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu tarz etkinlikler daha sık düzenlenir ve tüm engelli gençlerimiz bu mutluluğu yaşar.

Özel gençlerimizin temsili askerlik töreni harika bir etkinlik olmuş. Başkan Büyükkılıç'ın bu anlamlı günde gençlerimizle birlikte olması takdir edilesi. Engelsiz bir yaşam ve mutlu yarınlar diliyorum!

Engelli bireylerin topluma entegrasyonu ve moral motivasyonlarını artırmak adına düzenlenen bu tür etkinlikler oldukça önemli. Başkan Büyükkılıç'ın da bu özel güne katılım göstermesi takdir edilesi. Umarım bu tür organizasyonlar daha sık düzenlenir ve daha çok gence ulaşır.

Özel gençlerimizin bu mutlu gününde emeği geçen Başkan Büyükkılıç ve ekibini tebrik ediyorum. Unutulmaz bir anı yaşatmak ve askerlik heyecanını onlara da tattırmak çok güzel bir jest olmuş. Umarım bu tür etkinlikler artarak devam eder.

Özel gençlerimizin askerlik heyecanını yaşamalarını sağlayan bu anlamlı etkinlik için Başkan Büyükkılıç ve ekibini tebrik ediyorum. Engellerin aşılıp mutlulukların paylaşıldığı bu tür organizasyonların devamını diliyorum. ?

Özel gençlerimizin bu anlamlı ve güzel gününde yanlarında olan Başkan Büyükkılıç'ı takdir ediyorum. Temsili askerlik, gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarına olanak sağlamış. Tebrikler Başkanım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri