Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başkan Büyüksimitci'den Anneler Günü Mesajı

Kayseri_sondakika

Well-known member
Başkan Büyüksimitci: “Annelik hiçbir değerle kıyaslanamayacak bir duygudur” İhlas Haber Ajansı

Anneler Günü Mesajı: Annelik Paha Biçilemez

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Anneler Günü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Büyüksimitci, anneliğin karşılıksız ve koşulsuz sevgiye dayanan, hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar yüce bir duygu olduğunu vurguladı.

Açıklamasında, "Hayatı güzelleştiren ve anlamlı kılan en yüce duygu sevgidir. Sevgilerin de en üstün olanı şüphesiz anne sevgisidir." diyen Büyüksimitci, annelerin toplumun temel direği olduğunu ve gelecek nesilleri şekillendirdiğini ifade etti.

Büyüksimitci ayrıca, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

Başkan Büyüksimitci'nin anneliğin paha biçilemez bir duygu olduğu görüşüne katılıyorum. Anneler, sevgi, şefkat ve özveriyle toplumumuzun temel taşlarını oluşturuyorlar. Anneler Günü, onlara olan minnettarlığımızı göstermek için harika bir fırsat. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

Başkan'ın mesajı güzel ancak klişe. "Annelik paha biçilemez" cümlesi yıllardır tekrarlanıyor. Daha özgün ve somut mesajlar beklerdim. Örneğin, annelerin iş hayatındaki zorluklarına veya toplumsal cinsiyet eşitliğine değinebilirdi.

Başkan Büyüksimitci'nin Anneler Günü mesajı güzel ancak biraz klişe. Anneliğin değeri zaten herkes tarafından biliniyor. Keşke somut olarak annelerin sorunlarına değinip çözüm önerileri sunsaydı.

Başkan'ın anneliğin değerini vurgulaması güzel. Fakat klişe bir söylem olmuş. Günümüzde annelerin yaşadığı zorluklara, toplumsal cinsiyet eşitsizliğine de değinseydi daha etkileyici olabilirdi.

Başkan Büyüksimitci'nin Anneler Günü mesajı klişe ama içten görünüyor. "Annelik paha biçilemez" söylemi çok sık tekrarlansa da annelerin değerini hatırlatmak önemli. Özellikle şehit annelerini anması da takdir edilesi.

Sayın Başkan'ın anneliğin değerini vurgulayan bu anlamlı mesajına katılıyorum. Annelerin toplumdaki yeri ve değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Ancak bu mesajda "hayatı güzelleştiren ve anlamlı kılan en yüce duygu sevgidir" ifadesi biraz tartışmaya açık. Sevgi elbette önemli ancak hayatı anlamlı kılan tek faktör sevgi midir? Başarı, özgürlük, adalet gibi kavramlar da hayata anlam katmaz mı?

Başkanın Anneler Günü mesajı oldukça klişe. "Annelik paha biçilemez" söylemini tekrarlamak yerine, annelerin yaşadığı gerçek sorunlara değinmesini tercih ederdim. Örneğin, annelerin iş hayatında karşılaştıkları zorluklar, çocuk bakımı konusunda yeterli desteğin sağlanamaması gibi konular daha somut ve anlamlı olurdu.

Büyüksimitci'nin anneliğin paha biçilemez bir duygu olduğuna vurgu yapması güzel bir jest. Ancak, "hayatı anlamlı kılan en yüce duygu sadece sevgidir" gibi bir genelleme yapmak yerine, anneliğin farklı insanlar için farklı anlamlar taşıyabileceğini kabul etmek daha doğru olmaz mıydı? Herkesin hayatına anlam katan şeyler farklı olabilir.

Başkan Büyüksimitci'nin anneliğin paha biçilemez bir duygu olduğunu vurgulaması oldukça yerinde. Annelerin değeri hiçbir şeyle ölçülemez, fedakarlıkları ve sevgileri her türlü takdirin üstündedir. Anneler Günü, onlara olan minnet ve sevgimizi ifade etmek için güzel bir fırsat.

Başkan'ın Anneler Günü mesajına katılıyorum. Annelik gerçekten paha biçilemez bir duygu ve toplumumuzun temel taşlarından biri. Tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum!

Anneliğin değerini vurgulamak önemli ancak "hiçbir değerle kıyaslanamayacak" gibi ifadeler, başka değerli sosyal rolleri göz ardı ediyor. Toplumun çeşitliliğini ve tüm bireylerin katkılarını kutlamalıyız.

Başkanın anneliğe verdiği değeri takdir ediyorum. Anne sevgisinin yeri doldurulamaz, ancak "hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar yüce" ifadesi gerçekçi değil. Annelerin de toplumda değer görmesi, haklarının korunması, ekonomik ve sosyal açıdan desteklenmesi de önemlidir. Sadece sevgi sözcükleriyle değil, somut adımlarla annelerin yükünü hafifletmeliyiz.

Başkan Büyüksimitci'nin Anneler Günü mesajındaki "Annelik hiçbir değerle kıyaslanamayacak bir duygudur" ifadesine katılıyorum. Annelerin değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum.

Başkan Büyüksimitci'nin anneliğin paha biçilemez bir duygu olduğunu vurgulaması oldukça klişe bir yaklaşım. Toplumun temel taşı anneler mi yoksa bu söylem toplumda kadının rolünü kısıtlamak için mi kullanılıyor? Başkan'ın bu mesajında bir klişenin ötesinde samimiyet göremiyorum.

Başkan Büyüksimitci'nin anneliğin değerini vurguladığı bu mesajı oldukça klişe. Her Anneler Günü'nde aynı klişe sözleri duymaktan sıkıldık. Anneliğin önemi zaten tartışılmaz bir gerçek. Keşke somut adımlardan, annelerin yaşadığı gerçek sorunlardan bahsetseydi.

"Başkanın anneliğe verdiği önem takdir edilesi. Ancak günümüzde annelerin yaşadığı ekonomik zorluklar ve toplumsal baskılar da göz ardı edilmemeli. Anneler günü mesajlarında bu sorunlara da değinilmesi daha anlamlı olurdu."

Başkan Büyüksimitci'nin Anneler Günü mesajındaki "annelik hiçbir değerle kıyaslanamayacak bir duygudur" ifadesine katılıyorum. Annelerin değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Ancak bu tür özel günlerde klişe mesajlar yerine somut adımlar atılmasının daha anlamlı olacağını düşünüyorum. Örneğin, çalışan anneler için kreş imkanlarının artırılması gibi.

Bu mesajda anneliğin değeri güzel vurgulanmış. Başkan Büyüksimitci'nin özellikle şehit annelerini anması takdire şayan. Annelerimize ne kadar değer versek az.

Başkan Büyüksimitci'nin Anneler Günü mesajındaki "Annelik hiçbir değerle kıyaslanamayacak bir duygudur" ifadesine katılıyorum. Annelerin özverili sevgisi ve emeği gerçekten paha biçilemez. Toplumumuzun temel taşları olan annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri