Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

başkasının telefonunu kurcalamayan insan

betulbeyazqxlc

Well-known member
Bi süredir başkasının telefonunu kurcalayan insan mı yoksa bugüne kadar olduğu gibi hiç kimsenin telefonunu hiçbir koşulda kurcalamamış bir insan olarak mı devam etmeliyim yoluma arasında acayip gelgitler yaşıyorum. İki üç ay kadar önce oğlumun telefonunu yenilemiştik. Eski telefondaki bilgilerin yeni telefonuna aktarılması sırasında telefon şifresini bi şekilde öğrenmiş bulundum. Kahretsin ki bir kere duyduğum ve ilgimi çeken sayısal bir bir bilgiyi bir daha asla zihnimden silememek gibi bir özelliğim var. O günden beri oğlumla bir araya geldiğimiz zaman dilimlerinde şeytan beni feci dürtüyor, dürtmekle de kalmıyor tekmeliyor; "kalk bi oku, bilmem kimle görüşmeye devam ediyor mu? Yanlış bi şeyler yapıyorsa görmek için bundan iyi fırsat mı olur!" vs diye ama sonra bunun her ne sebeple olursa olsun bana yapılmış olmasının beni nasıl hissettireceğini düşünüp derhal vazgeçtim ve hiç kimsenin telefonunu hiçbir koşulda karıştırmamış bir insan olarak yoluma devam etmeyi başardım. Bu süreçte lanet olası şeytan duruyor mu peki? Bu sabah evden çıkmadan önce telefonumu kaybettim. Epeyce arayıp asla bulamadıktan sonra geriye kalan son çare uyuyan oğullarımdan birini uyandırıp beni çaldırmasını rica etmekti, öyle yaptım. Durumu defalarca anlattığım oğlum, "mmmmmm tamam anne arıyorum" deyip eline verdiğim telefona sarılıp uyumaya devam etti. Tam artık umudu kesip yanından uzaklaşıyorken telefonu yüz tanıma ile açıldı ve bir arkadaşıyla wp yazışmaları açılıverdi ekranda. Alıp yazışmaları kapatıp kendimi aradım, banyoda unuttuğum telefonumu buldum. Şeytansa aralıksız devam etti, "bence x ile yazışmaların tam da kafanda onca dönen soru varken çıkmış olması bir işaret olabilir, okumalısın o yazışmaları" diye. Allah biliyor ya, açayazdım wp'ı ama yapamadım. Ve başkasının telefonunu kurcalamayan bir insan olarak tüm o ahval ve şerait içinde dahi kalabildim. Kendimi tebrik emekle birlikte o yazışmaları çok merak ediyorum.

Bugün merak ettiğim şeyleri kendisiyle tekrar konuşmayı deneyip inşallah o lanet şeytanı ilelebet susturabilmeyi umuyorum. Amin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri