Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Başlık için edit önerisi: Üzücü Durum

elifbayrakzigl

Well-known member
Bu içerik, duygusal ve içten bir şekilde yazılmış olsa da, bazı imla ve noktalama hataları içeriyor. İşte düzenlenmiş versiyonu:

"Bu aralar Toygar Işıklı'nın şarkısından ilham alıyorum, çünkü sevgilimle ayrı yaşıyoruz. Birkaç ay önce ayrıldık ve şu anda bir ara veriyoruz. Nadiren iletişim kuruyoruz, ama yine de onu çok özlüyorum. İki gün önce ona Sezen Aksu'nun "Onursuz Aşk" şarkısını gönderdim ve benden istediği şarkıydı. Gece geç saatte bana gönderdi.

Ertesi sabah erken saatlerde uyandım ve ağlamaya başladım. Saat 8'e kadar kapının eşiğinde oturup gözyaşlarımı döktüm, iki haftadır içime attığımı fark ettim. O gün onunla konuştuk ve konuşmamızın ardından o uykuya daldı, ben ise uyanalı iki buçuk saat olmuştu ve hala ağlıyordum. Bu şarkıya takılıp kaldım ve gözyaşlarım boncuk boncuk dökülüyordu.

Neden acı çekiyoruz? Güneş gözlüğümü takmamın nedeni gözyaşlarımı gizlemekti. Kendimi durduramıyorum, ağlamayı ve onu sevmemi durduramıyorum. Onu bu kadar çok sevmekten nefret ediyorum ama senden vazgeçemiyorum. Seni sevmezsem öleceğim gibi hissediyorum. Acıyla olgunlaşmak istemiyorum, ama hayatımın aşkının son sözüne ne diyebilirim? Bekleyeceğim, bir gün belki bu satırları ona okuturum. Karanlık tarafımla yüzleşmem gerekiyor ve orada bir anlaşmamız olabilir mi?

Bu şarkı bana hitap ediyor ve duygularımı açıklıyor. Ayrılık acısı çekerken, sevdiğiniz kişinin size bu şekilde hissettirmesi insafsızca. Onu seviyorum ve o da beni seviyor, peki neden acı çekiyoruz? Bu durumla yüzleşmem ve onun karanlık tarafıyla anlaşmam gerekiyor."

Bu içerik, orijinalinden daha okunaklı ve anlaşılır bir hale getirilmiştir. Duygularını ifade etmenin yanı sıra, imla ve noktalama hatalarını da düzelttim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri