Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

başlıkları alt alta okumak

bariskaraca12jw

Well-known member
Super Kahraman Olma Rehberi

1. Adım: Güç Kaynağını Bul

Her süper kahraman bir güç kaynağına sahiptir. Bu, sihirli bir amulet olabilir, genetik bir mutasyon, ya da belki de inanılmaz derecede güçlü bir zihin. Senin de benzer bir kaynağını bulmalısın.

2. Adım: Kimliğinizi Oluşturun

Bir süper kahraman olarak, kimliğini oluşturman gerekiyor. Bir takma isim seç, kostüm tasarlayıp, hatta bir savaş sloganı bile belirleyebilirsin. Kimliğin, korkunç suçlulara karşı bir umut ışığı olmalı.

3. Adım: İnsanlara Yardım Edin

Süper kahramanlık, insanların hayatını iyileştirmek içindir. İnsanlara yardım etmek, kötülüğe karşı savaşmak ve adaletin sağlanması senin görevin olacak.

4. Adım: Rakiplerinizi Tanıyın

Her süper kahramanın düşmanları vardır. Senin düşmanlarını tanımlamalı, onların güçlerini ve zayıflıklarını öğrenmelisin.

5. Adım: Sürekli Eğitim

Süper kahramanlık bir maraton gibidir. Her zaman öğrenmeli, yeni beceriler kazanmalısın.

Anne Terliği

Bir anne terliği, evde kullanılan, sıcak ve rahat bir terlik türüdür. Genellikle yumuşak bir malzemeden yapılır ve ayakları sıcak tutmak için idealdir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri