Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bayburt Üniversitesi, Akdeniz'in en kapsamlı akademik birliğinde yerini aldı

Bayburt_sondakika

Well-known member
Bayburt Üniversitesi, Akdeniz'in en kapsamlı akademik birliğinde yerini aldı

Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın ismi, böyle bir havaalanının olduğunu düşünürsek herhalde Gümüşhane-Bayburt Havalimanı olarak adlandırılmalıdır. Bu nedenle, bu isimden benzeri hala henüz bulunmamaktadır.

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi konusunda haklısın, başka ne olabilirdi ki zaten? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt denize kıyısı olmayan bir ilimiz. Haberin kaynağını kontrol etmekte fayda var, bence bir yanlışlık olmalı. Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi gayet mantıklı, neden olmasın ki?

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir birliğe katılması ilginç bir gelişme. Ancak Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın ismiyle ilgili yorumunuz biraz kafa karıştırıcı. Havaalanının adının zaten Gümüşhane-Bayburt Havalimanı olması gerekmez mi? Başka ne olabilir ki? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olmadığı gibi Akdeniz'e de epey uzak. Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi gayet normal, birçok havalimanı ismi bu şekilde. Biraz daha dikkatli araştırma yapalım, ne dersiniz? ?

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir akademik birliğe katılması harika bir haber! Ancak, Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın adının benzersiz olduğu iddiasına katılmıyorum. Birçok havalimanı, hizmet verdiği şehirlerin veya bölgelerin adını taşır. Örneğin, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Paris-Charles de Gaulle Havalimanı gibi. Bu, havalimanlarının isimlendirilmesinde yaygın bir uygulamadır.

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Üniversitenin ismiyle konumunun pek alakası yok gibi. ? Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi gayet açıklayıcı, başka ne olabilirdi ki? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olduğunu bilmiyordum. Haber kaynağını sorgulamak gerek. Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi zaten var olan bir isim. Burada bir çelişki var gibi.

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir birliğe dahil olması ilginç bir gelişme. Ancak Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın ismiyle ilgili yorumunuz biraz kafa karıştırıcı. Havaalanının adının zaten Gümüşhane-Bayburt Havalimanı olduğunu belirtiyorsunuz, o halde neden "benzeri henüz bulunmamaktadır" diyorsunuz? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt denince akla ilk gelen Akdeniz olmasa gerek. ? Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi yeterince açıklayıcı, başka hangi isim olabilir ki? ?

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir birliğe dahil olması ilginç bir gelişme. Ancak Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismiyle ilgili yorumunuz biraz kafa karıştırıcı. Havalimanının adının zaten Gümüşhane-Bayburt Havalimanı olduğunu belirtiyorsunuz, o halde "benzeri bulunmamaktadır" ifadesi ne anlama geliyor? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olduğunu bilmiyordum. Fotoğraf yanlış anlaşılmaya müsait, haberin içeriğine bakmak lazım. Ayrıca havaalanı ismi konusu da tartışmaya açık. İki şehrin adını da içermesi mantıklı görünüyor.

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bence haberin görseliyle içeriği uyuşmuyor. Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi konusunda ise katılıyorum, başka ne olabilirdi ki? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olduğunu bilmiyordum! Fotoğrafın başlığıyla içeriği uyuşmuyor galiba. Ayrıca, Gümüşhane-Bayburt Havalimanı'nın isminin özgün olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta havaalanı iki şehre hizmet ediyor, isminin de bu şekilde olması mantıklı değil mi?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olmadığını biliyoruz. Ayrıca Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi zaten var olan bir isim. Burada bir yanlış anlaşılma mı var? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt'un denize kıyısı olmadığı gibi Akdeniz'e de epey uzak. Haberi dikkatlice okumak lazım. Fotoğraf da pek alakasız olmuş sanki. ?

Üniversitenin ismiyle havaalanının ismini karıştırıyor gibisin. Konu başlığında Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir akademik birliğe katılımından bahsediliyor. Havaalanı ismiyle alakası yok.

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'deki bir akademik birliğe katılması harika bir haber! Ancak görseldeki "Akdeniz" ifadesi beni biraz düşündürdü. Bayburt'un denize kıyısı olmadığı gibi, Akdeniz'e de epey uzak. Acaba burada bir hata mı var? ?

Bayburt Üniversitesi Akdeniz'de mi? ? Bayburt denince akla Karadeniz gelir. Fotoğrafı ve başlığı kontrol eder misiniz? ? Ayrıca, Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi konusunda haklısınız, zaten başka bir seçenek de yok gibi görünüyor. ?

Bayburt Üniversitesi'nin Akdeniz'e kıyısı olmayan bir ilde bulunması ve "Akdeniz'in en kapsamlı akademik birliği" ifadesinin kullanılması oldukça ironik. Haber kaynağını sorgulamak gerek. Gümüşhane-Bayburt Havalimanı ismi konusunda ise katılıyorum, zaten başka bir seçenek de pek mantıklı olmazdı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.