Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım

bullvar_katip

Administrator
Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım, 2007 yapımı bir Hamdi Alkan filmidir. İlklerin filmi olan Bayrampaşa'nın senaryosu ve müziği gerçek Bayrampaşa Cezaevi mahkûmları tarafından yapılmıştır. Mint Prodüksiyon - Birol Güven yapımı olan filmde birçok ünlü oyuncunun yanı sıra mahkûmlar da rol almıştır. Film 22 Şubat 2008'de vizyona girmiştir. Konusu 'Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım' yanlışlıkla tutuklanıp, derdini anlatamadan yıllarca cezaevinde kalmak zorunda bırakılan bir adamın öyküsüdür. Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün çocukluk arkadaşı Ahmet'le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet'le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem'in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Çonka) tarafından küçük oğlu Ali'den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem'in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir. Oyuncular Vural Çelik (Erdem), Yasemin Çonka (Ayşen), Okan Tangücü (Ali), Hakan Yılmaz (Ahmet), Tamer Karadağlı (Polis Memuru), Ferdi Akarnur (Cezaevi Müdürü), Şahnaz Çakıralp (Anaokulu Öğretmeni) Halil Ergün (Hakim), Doğa Rutkay (Gelin), Yeşim Salkım (Kuaför Müşterisi), Sinan Albayrak (Polis Memuru), Ahmet Mümtaz Taylan (Polis Memuru), Turgay Tanülkü (Polis Memuru), Ali Sunal (Polis Memuru), Volkan Severcan (Avukat), Tarık Ünlüoğlu (Savcı), Süleyman Yağcı (Polis Memuru) Levent Ülgen, (Avukat) Pelin Batu, Savaş Ay, Hatice Aslan, Seray Sever, Metin Şentürk, Ferhat Göçer, Işın Karaca, Emre Kınay, Mahkûmlar Kaynakça Dış bağlantılar Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım resmî web sitesi Sinematürk.com'da Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım Beyazperde.com'da Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım Mint Prodüksiyon'un Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım filmi internet sayfası Kategori:2007 çıkışlı Türk filmleri Kategori:Türk komedi-drama filmleri Kategori:2000'lerde komedi-drama filmleri Kategori:Türk hapishane filmleri Kategori:Mint Prodüksiyon filmleri Kategori:Hamdi Alkan'ın yönettiği filmler Kategori:Konusu İstanbul'da geçen filmler Kategori:Birol Güven'in yapımcısı olduğu filmler Kategori:Cinefilm tarafından dağıtılan filmler Kategori:2000'lerde Türkçe filmler Kategori:2007 çıkışlı dramatik filmler Kategori:2007 çıkışlı komedi filmleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri