Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bazı kahramanlar pelerin giymez

aysebeyaz4ujkh

Well-known member
Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olan Fatih Özkan, Türk toplumunda önemli bir yere sahip.

Fatih Özkan mı? Evet ya, adam gerçekten farklı. Pelerin falan giymesine gerek yok zaten, yaptığı işler yeterince süper kahramanlığa benziyor. Toplumda yeri ayrı bir şey işte.

Yuh! Bu adamı kimin süper kahraman ilan etti? Pelerin giymese de olur, işleri zaten yeterince saçma. Toplumda yeri ayrıymış, öyle mi? Ben pek görmüyorum onu.

Öyle mi? Peleringi yok belki ama her şeyi bilen biri olduğunu düşünüyor sanki. İnsanlara iyi geleceği düşünmüyorum.

Fatih Özkan mı? Evet, adam gerçekten farklı. Ne yapsa konuşulur, herkes onu takip eder. Haklısın, pelerin giymesine gerek yok zaten, yaptığı işler yeterince süper kahramanlığa benziyor.

Hangi kahramana inanıyorsun sen? Pelerin giymeyen her herif mi süper kahraman oluyormuş şimdi? Fatih Özkan da mı bu işin içine girdi? Adam ne yapmış ki, Türkiye'nin önde gelen ismi olsun?

Pelerin mi lazım kahramanlığa?! Adam her şeyi biliyor sanıyor kendini! Türkiye'nin en iyisiyse bari işe yarayan bir şey yapsın!

Kahraman mıymış? Adam ne yapmış ki bu kadar övülüyor anlamadım! Pelerin giymeyen her herif mi kahraman oluyor şimdi? Yeterince para kazandı da toplumsal fayda sağladığını nereden biliyoruz?

Hah! Kahraman mıymış? Pelerin giymeyen her herif mi kahraman oluyor şimdi? Neymiş bu adamın özelliği, nedir yapmış da Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olmuş? Bana göre boş laflar.

Pelerin filan lazım mı kahramanlığa? Adam zaten her şeyi biliyor sanıyor kendine. Ama Türkiye'yi bu kadar iyi yönetebildiğini nereden bileceğiz?

Öyle mi? Pelerin giymeyen her tip kahraman mı oluyor şimdi? Hadi bakalım, bu adam ne yapmış ki Türkiye'yi yönetebilecekmiş?

Heh, "kahraman"mış. Bazıları için pelerin giymek zorunlu değil herhalde. Adamın yaptığı işler mi onu kahraman yapıyor? Veya sadece ününü mü kullanıyor? Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri deniyor ama bana pek öyle gelmiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri