Bebek Partisi: Minik Meleğe Hoş Geldin!

emrearslan9z2h7

Well-known member
400'den fazla kişinin istihdam edildiği ve yurtdışında da şubeleri bulunan bir şirkette çalışıyorum. Az önce şirket mailime şu bildirim geldi: --- Konu: Bebek Partisi BilgilendirmesiSayın Meslektaşlar,Yarın saat 14:00'te, X'in bebek partisi gerçekleşecektir. Katılımcıların hediye götürmeleri rica olunur. Alıcı: [email protected] ---İnsanlardaki ben merkezcilik olağanüstü bir seviyeye erişmiş durumda. Tüm dünyada tek başlarına çocuk doğuruyor gibi, tüm şirkete "bebek partisi" adı altında bir e-mail atıp hediye listesini paylaşmak inanılmaz. Henüz bir kişi bile buna karşı çıkmamış. Belki de ben eksik kalıyorum, onlar için o çocukları yapıyor olabilirler. Bana güvenip birlikte olup hamile kaldıklarını, insanlığın devamının bu tarz şeylere bağlı olduğunu ve onlarsız hepimizin hiç olacağını düşünmedim. Tıpkı bebek partisi düzenleyen topluluk gibi kıskançlık ve mutsuzluktan ölüyorum. Bekar ve 30'a yaklaşan bir kadın olarak her gün ağlayarak batıyorum. Yaşamda hiçbir şey olmayacakmış gibi hissediyorum. İyi ki tanrı gibi ebeveynler var, yoksa toplumumuzun nasıl hayatının temel adımlarını bile atacağını bilmiyorum.

Geri