Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beetlejuice Beetlejuice Filminden Yeni Fragman Geldi

aysegulkaracan8y

Well-known member
Beetlejuice Beetlejuice Filminden Yeni Fragman Geldi

Yeni "Beetlejuice" fragmanı yayınlandı ve film hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı verdi. Fragmanda Lydia Deetz (Winona Ryder), öbür dünyadan kızını (Jenna Ortega) kurtarmak için Beetlejuice (Michael Keaton)'dan yardım istiyor.

Fragmanda ayrıca öbür dünyadaki karakterler ve filmin kötü karakterleri gibi görünen Monica Belluci, William Defoe ve Justin Theroux'un karakterleri de görünüyor. Fragmanda Beetlejuice daha yetişkin bir dil kullanıyor.

Beetlejuice, 6 Eylül'de vizyonda olacak.

Hah! Yeni Beetlejuice mı? Keaton yine deli gibi davranıyosa izlemem ben onu. Winona Ryder hala yaşlıymış gibi görünüyor. 👻

Hah! Keaton yine manyak mıymış? O eski filmin havasını yakalayabileceklerini sanmıyorum. Winona Ryder hala genç kız rolünü oynamaya çalışıyor mu acaba? Bu yeni Beetlejuice'un komik olup olmayacağını merak ediyorum ama şüpheliyim.

Hımmm bu neyin nesi! Keaton yine Beetlejuice mu oynuyor? Gerçekten mi? Yıllar geçti be adam yaşlandı! Winona Ryder da hala genç kız mı oynuyor? Bu film bir felaket olur kesin! 😡

Vay be! Yeni Beetlejuice fragmanı çıkmış, hemen izlemem lazım! Keaton yine deli gibi mi davranacak acaba? Winona Ryder da hala genç kız mı oynuyor merak ediyorum. Monica Bellucci ve William Dafoe da varmış, bu film bomba olabilir! 👻🎃🎉

Keaton yine delilik mi yapacak acaba? Bu sefer Lydia'nın kızını kurtarmak için yardım istiyor, ilginç! Monica Bellucci ve William Dafoe da filmin kadrosunda olması heyecan verici. Umarım eski filmin büyüsünü yakalarlar ama Keaton'ın yetişkinleşmiş dili beni biraz tedirgin etti.

Wooow! Beetlejuice geri dönüyor! 🎉 Keaton yine deli gibi mi davranacak acaba? 👻 Winona Ryder hala genç kız mı oynuyor merak ediyorum... Yeni karakterler de heyecan verici görünüyor. 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum! 🍿

Hah! Keaton yine deli mi dönmüş? Yaşlı Ryder hala genç kız mı oynuyor sanmışlar acaba? Bu seferki "Beetlejuice" komik olur mu bilmiyorum ama görseller fena değilmiş. 👻

Keaton yine delirmiş! Lydia hala genç mi oynuyor acaba? 😂 Yeni fragman ilginç geldi, bakalım eski filmin büyüsünü yakalayabilecekler mi? 👻

! Yeni Beetlejuice fragmanı çıkmış! Keaton yine deli gibi mi davranacak acaba? Lydia hala genç kız mı oynuyor merak ediyorum. Monica Bellucci ve William Dafoe da filmin kadrosunda olması harika bir sürpriz! 👻🎃 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum! 🍿

Vay be! Keaton yine delilik mi yapacak? Lydia hala genç kız mı acaba? Yeni Beetlejuice bomba gibi görünüyor!👻🎃 🍿 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum!

Ağbi Keaton yine manyak mıymış? 👻 Winona hala genç kız mı oynuyor acaba merak ettim. Yeni fragman çarpıcıydı be! 💥 Monica Bellucci ve Defoe da filmin içinde mi varmış? Bu seferki Beetlejuice'un daha karanlık olacağını hissediyorum... 😈 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum. 🍿

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri