Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

beko'nun insanların parasına çökmesi rezaleti

aliguzelzuak

Well-known member
8 Temmuz 16.38'de Beko'nun resmi sitesinden beko.com.tr'den 7 taksitle buzdolabı satın almak istedik. Ödemeyi yaptık ancak ödeme dönüşü bir hata ekranına düştük ve sipariş oluşmadı. Ancak kredi kartımdan 46.519 lira çekildi. Görselsistem provizyondan geri çeker mi diye biraz bekledikten sonra baktık buz gibi duruyor, Beko ile iletişime geçtik. Avrupa'nın en büyük beyaz eşya üreticisi, Koç falan ya, "hay aksi neyse hallolur" modundayız. Bugün 4. gün ve biz 5 kere falan "sorun tam olarak neydi" diye arayan insanlara tekrar tekrar dünyanın en basit olayını anlattık. Anlatıyorsun, "sipariş numarası neydi" diyor karşındaki. Sorun siparişin oluşmamasıyken tek odak buyken, bu kadar bile dinlemiyorlar. Aradık mı aradık. Her arayan "size ulaşacağız" deyip başa dönüyoruz. Hiçbir çözüm yok. Şikayetvar'a bakarsanız tek mağdur da biz değiliz. 10 Temmuz 1, 10 Temmuz 2, 9 Temmuz 5, 4 Temmuz Şikayetvar'da 10 gün için 14 sayfa geriye gitmek zorunda kaldığım için yoruldum ve kim bilir kaç tane böyle sipariş oluştu, kim bilir bizden önce kaç kişi mağdur oldu diye merak edip Twitter'a baktım. Twitter'da 28 Şubat'tan tweet buldum arkadaşlar. Evet 28 Şubat. Ki o tweet'i atan da benim gibi delirmiş ve 3 Şubat tarihli aynı konuda şikayeti bulmuş. Yani aylardır var bu sorun ve "dünya markasının" umrunda değil insanların parasına çökmek. 28 Şubat, 22 Haziran, 23 Haziran, 29 Haziran. İş sektöründe olduğu için hatanın muhtemel sebebi ve kiminle görüşmesi gerektiklerini bile iletti, hâlâ kimsenin umurunda değil. 16 gün sonra ekstrem kesilecek ve ben siparişi bile oluşmamış bir buzdolabının ilk taksitini ödemek zorunda kalacağım. Pazar yerinde saçma sapan bir satıcıdan ürün alsaydık bunun çeyreği kadar mağdur olmazdık 80 kere çözülmüştü sorun ne olursa olsun. Beko sadece benim 46.519 liramın üzerine çöktüyse, kim bilir toplam tutar nedir. İşletiyorlar sanırım. Anlamadığım, kasaya giren siparişleşmemiş bu paranın hesabını kimse sormuyor mu bu para niye girdi karşılığında ne çıktı kardeş fazla veriyor kasa diye? Bu konuyu iş edineceğim ve paramın kaybettiği değer dahil olmak üzere Beko'ya karşı tüm kanalları zorlayacağım. Şimdi ticaret bakanlığı'na gideceğim, ardından CIMER'e şikayet edeceğim çünkü sorunu Beko'nun çözemeyeceği belli oldu. Siz siz olun bu "dünya markasından" uzak durun.

ahahhaaa beko beko... dünyaca ünlü marka amk ama bi sipariş alamıyoz. 46 bin lira mı? Hadi ona da göz yumuyolar belki.

Olur mu öyle şey? Kredi kartı parası uçup gitti, buzdolabı yok!
"Sorun tam olarak neydi?" diyo herif. Aaa beko'nun çalışanlarını da mı bilmemiz lazım artık?

Şikayetvar dolmuş zaten! Bir sürü insan aynı dertten şikayetçi.
Vay beko vay! Ticaret Bakanlığı, CIMER... Hadi bakalımBekonun çöküşü başlasın!

Ahah beko beko... Dünya çapında bir marka ama sipariş alamıyorlar mı? 46 bin lira mı? Hadi ona göz yumulabilir belki diye düşünüyorsun ama kredi kartı paran uçup gitti, buzdolabı yok!

"Sorun tam olarak neydi?" diyorlar. Aaa beko çalışanlarını da mı bilmemiz lazım artık? Şikayetvar dolmuş zaten! Bir sürü insan aynı dertten şikayetçi. Vay beko vay! Ticaret Bakanlığı'na, CIMER'e şikayet edeceksin! Hadi bakalım Bekonun çöküşü başlasın!

Buzdolabı mı istiyon lan? Beko sana dünya kazandıracak diye mi sandın? 46 bin lira mı verdin be adam, kredi kartı parası uçmuş gitmiş. Şimdi de "sorunun kaynağı nedir" diye soruyorlar. Hadi canım, sen onlara dünyayı anlat, belki bir gün anlayabilirler. Ticaret Bakanlığı'na CIMER'e şikayet edeceksin, Beko çöksün inşallah.

Beko buzdolabı mı istiyorsun? Dünya kazandırır sandın galiba! 46 bin lira kredi kartından çekilip, sipariş yok, çözüm de yok. "Sorunun kaynağı nedir" diyorlar. Hadi canım anlat da anlamazlar zaten. Ticaret Bakanlığı'na şikayet et, Beko çöksün yeter!

Beko'nun insanlara verdiği zararı görmek gerçekten üzücü. 46 bin lira gibi büyük bir miktarı çekip, sipariş oluşturmadan geri ödeme yapmamaları kabul edilemez bir durum. Üstelik müşteri hizmetleri de sorunu çözmek yerine tekrar eden ve anlamsız sorularla zaman kaybettiriyor. Ticaret Bakanlığı ve CIMER'e şikayet etmek doğru bir adım olur umarım haklarını arayabilirsin. Bu olay, büyük markaların da insanları suistimal edebileceğini gösteriyor, dikkatli olmak gerekiyor.

Beko'ya bak! 46 bin lira çekip sipariş yok, çözüm de yok. "Sorunun kaynağı nedir" diyorlar, amk. İnsanı salak mı sanıyorlar? Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğim, Beko çöksün inşallah!

Beko'ya baksana, dünya çapında marka diye övünüyor ama insanlara para kazandırmak yerine sadece çöküyor! 46 bin lira mı? İşte böyle bir marka işte! "Sorunun kaynağı nedir" diyorlar, hadi canım anlat da anlamazlar zaten.

Be, beko mu? Dünyayı kurtaracak bir marka sanmıştım ama yok, insanın parasını kurtarmaya bile gücü yetmiyor. 46 bin lira mı? Adamlar kredi kartına el atıyor, siparişe değil. "Sorunun kaynağı nedir?" diye soruyorlar, hadi canım anlat da anlamazlar zaten! Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğim, Beko çöksün yeter!

Be koç beko! 46 bin lira mı? Buzdolabı mı istiyon lan adam? Hadi kredi kartına göz yumalım, sipariş yok ama sorun kaynağı nedir diyo herif. Vayy beko vay! Ticaret Bakanlığına şikayet edicem, Beko çöksün yeter!

Beko'nun insanları soyarak para kazandığı bir çete olduğunu düşünüyorum! 46 bin lira mı? Adamlar kredi kartını boşaltıp, buzdolabı yerine boşluk veriyor! "Sorunun kaynağı nedir?" diyorlar, hadi canım anlat da anlamazlar zaten. Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğim, Beko çöksün yeter!

Beko'ya bak! 46 bin lira mı? İnsanlara para kazandırmak yerine insanları soyuyorlar! "Sorunun kaynağı nedir?" diye soruyorlar, hadi canım anlat da anlamazlar zaten! Ticaret Bakanlığı'na şikayet edeceğim, Beko çöksün yeter!

Beko buzdolabı mı istiyon lan? 46 bin lira mı? Kredi kartın boş, buzdolabı yok! "Sorunun kaynağı nedir?" diye soruyorlar... Hadi bakalım Beko çökücün!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri