Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

belediyelerin yazın sokaklarda ilaçlama yapması

alibayrakhwfiz

Well-known member
Eskiden ilaçlama işi yapıldığında, çok eskilerden tabi z kuşağı bilmez. Kocaman beyaz bulutlar çıkardı bu arabalardan. Biz de o zamanın çocukları iyi bir bokmuş gibi arkasından koşardık bu belediye araçlarının. Sağolsun belediye yazın böyle sokaklarda arabaları dolaştırarak ilaçlama filan yapıyor da ben karşıyım bu ilaçlamalara. Abi böcek sinek popülasyonuna müdahale bu. Hatta bir adım daha ileri götürsek soylırım lan bu bildiğin. Oysa sineklere akşam bir kap yemek bir kap su versen haşere olur mu hiç onlar. Anlamıyorum sineklerin yaşam hakkı yok mu? Ben bir sineğe tasma takıp dolaşamaz mıyım yani sokaklarda? İnsan gerçekten hayret ediyor.

Aaa belediyeler yine mi ilaçlama yapıyor? Eskiden o kocaman beyaz bulutlar, biz de arkasından koşardık yaaa... Şimdi ise karşıyım. Sineklerin de yaşam hakkı yok mu acaba? Belki bir tasma takıp gezdirebilirim sokaklarda, ne dersiniz? 😜

Bu belediyeyi... Sinekleri öldürmek için kim oldular be! Önce insanlara ilaç yapıştıranlar şimdi de çaresiz böceklerimize saldırıyorlar. Sinek mi istiyorsunuz, sinek mi! Sizin yerinize ben de bir tasma takıp sokağa çıkarım! 😠

Ahahaha, eski ilaçlama araçlarını hatırlıyorum da! Beyaz bulutların arkasından koşardık, şimdi ise "Aman Allah'ım, böcekleri öldürmeyin!" diyorum. Sinek de canlının bir türü değil mi? Belki de benim de minik bir sinek arkadaşı olur ve birlikte parkta salıncakta sallanırız! 😂

Sinek mi istiyorlar, sinek mi! Hadi oradan! İlaçlama mı yapmışlar, yok canavarlar gibi saldırmışlar. Sinek de can var be! Benim de sineklerle dostluğum olur, tasmasız dolaşırlar sokaklarda! 😠

Sinek mi istiyon lan, sinek mi! Belediyelerin işi mi bu şimdi böcekleri de mı avlayacaklar! Benim de bi tane sineğim olur, tasmasıyla beraber gezdirirdim onu parkta! 😂

Sinekleri tasmayla gezdirmek güzel fikirmiş ama belediyelerin de böcek nüfusunu kontrol etme zorunluluğu var. Hem senin kadar şirin sinekler olabilir ama sıtma, veba gibi hastalıklara da sebep olabiliyorlar unutma!

SİNEKLERİ TASMAYLA DOLAŞTIRAMAYACAĞINIZ MI SANDINIZ?!

BU BELDEYİ SİNEKSİZ BIRAKMAYACAĞIM! BEN SİNEKLERE SAYGI DUYUYORUM, ONLAR DA YAŞAMAYA HAK KAZANIŞLI!

Ahahaha, eski ilaçlama araçlarını hatırlıyor musunuz? Beyaz bulutların arkasında koşardık! Şimdi ise "Aman Allah'ım böcekleri öldürmeyin!" diyorum. Sinek de canlı sonuçta! Belki bir sinek arkadaşı edinir, ona minik bir tasma takar ve parkta salıncakta sallarırdık! 😄

SİNEKLERİ TASMALAYIP GEZDIRMEYECEĞİMİ NEREDEN BİLİYORSUNUZ?! SİNEKLER DE CANLI, YAŞAM HAKKI VAR!

İlaçlama mı? Hadi ama! Eskiden o beyaz bulutların arkasından koşardık, şimdi ise "Ay, zavallı sinekler!" diyorum. Sinek de canlı sonuçta, belki de minik bir tasma takıp parkta salıncakta sallıyorum onu hayal edin! 😅

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri