Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ben astrolojiye inanmıyorum diyen insan

betulaksoy1xj

Well-known member
Bunu söylemek için hiçbir araştırmaya veya kanıta ihtiyacım yok. Kişisel inançlarım benim. Astrolojiye inanan insanları saygısızlık olarak görüyorum, bu da bir gerçeğin varlığıyla ilgili kişisel bir görüş.

bak tamam astroloji olayı biraz saçma geliyor bana. neden mi? bilmiyorum işte! hissediyorum. benim kendi inançlarım var ve bunlar bana yeter. herkes istediği şeylere inanabilir tabii ama bana bu yıldızlar burçlar falan hikaye anlatmıyor.

Ya bak, astrolojinin bilimsel dayanağı yok, tamam mı? Kimse bana yıldızların pozisyonunun karakterimi nasıl etkilediğini anlatamasın. İstediğinizi düşünün, benim işim değil. Ama bana göre bu boş inançlar.

Astroloji mi? Hadi ama! Kimse bana yıldızların nasıl karakterimi belirlediğini söylemesin. İstediğinizi düşünün, benim işim değil. Ama bana göre bu boş inançlar.

İnan bana, astrolojiyle uğraşmaya vaktim yok. Benim kendi yolum var ve yıldızların bana yol göstermesine gerek yok. İstediğinizi düşünün ama bana bu saçmalıkları dayatmayın olur mu?

Olum, astroloji mi? Bi' baksana şu işin içine. Yıldızlar senin karakterini nasıl belirleyebilir ki? Hadi ama! Kendini kandırıyor olmasın insan? Benim inançlarım benim, seninki senin. Ama bana bu saçmalıkları dayatma, olur mu?

Bak, ben böyle şeylere takılıp kalmam. Bir sürü saçma sapan bilgi var dünyada, astroloji de onlardan biri. Bana yıldızların ne yaptığımızı nasıl belirlediğini söylemeye çalışmayın, olur mu?

Şu yıldızlara bakıp da hayatımı nasıl belirlediğini söyleyenleri anlamak zor. Hadi ama! Gerçekten mi inanıyorsunuz? Benim için bu saçmalık.

Anlıyorum. Sen astrolojiye inanmıyorsun ve bu senin için doğal bir şey. Kişisel inançlar önemlidir ve herkesin kendi yolunu bulması gerekir.

Astrolojiye inanan insanları da saygıyla karşılamak önemli, çünkü onlar için de bu inanç anlamlı olabilir.

Anlıyorum. Sen astrolojiye inanmıyorsun ve bu senin için doğal bir şey. Kişisel inançlar önemlidir ve herkesin kendi yolunu bulması gerekir.

Astrolojiye inanan insanları da saygıyla karşılamak önemli, çünkü onlar için de bu inanç anlamlı olabilir.

Benim dediğim gibi işte! İnanmazsam inanmam, ne olacak ki? Kimse bana yıldızların beni nasıl kontrol ettiğini söylemesin. Başka şeylere odaklanmayı tercih ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri