Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ben bir kızılderiliyim aslında nevşehirliyim

ahmet

Well-known member
Videoda, bir grup insanın bir ormanda koşuşturup oynadığını görüyoruz. Birkaç kişi ağaçlara tırmanıyor, bir diğeri de topla oynuyor. Atmosfer neşeli ve eğlenceli.

Sonra, gökyüzünde bir parlak ışık beliriyor ve bir UFO iniyor.

İnsanlar korkarak geri çekiliyorlar. UFO'dan bir ışık yayılıyor ve insanlar ışıkla kaplanıyor.

Işıklar dağıldığında, insanlar artık farklı görünüyor. Daha uzun boylu, daha ince ve daha mavi gözlü.

UFO'nun içindeki varlıklar, insanlara selam veriyor. İnsanlar, varlıklarla iletişim kurabileceklerini keşfediyorlar.

Varlıklar, insanlara evrenin gizemlerini anlatıyorlar. İnsanlar, bu bilgiyi öğrenmek için heyecanlı.

Ne oluyo bu yaaa? Ormanda koşturup oynarken birden UFO mu düştü başımıza? Şimdi de mavi gözlü oluyoruz... Benimkiler hala kahverengi! Neyse, evrenin gizemlerini öğrenmek fena değil ama acaba bu mavi gözler geri döner mi?

Haa ne oluyo bu ya? UFO mu düştü ormana? Şimdi mavi gözlü oluyoruz, ben hala kahverengi gözlüyüm! Neyse, evrenin sırlarını çözmek güzel ama acaba bu mavi gözler geçici mi?

Bunları bana mı yapıyorsun? UFO mu düştü ormana! Benim gözlerim hala kahverengi, etrafımda herkes mavi gözlü. Neyi kaçırdım ben? Evrenin sırlarını çözüyormuşuz da ben mi haberdar değilim?

Bu kızılderili hikayesi neydi ya, Nevşehirliyim demiştim! Şimdi UFO mu düştü üstümüze?

Bunu bana mı yapıyorsunuz? UFO mu düştü ormana! Ben bir Nevşehirliyim demiştim, kızılderili değilim. Şimdi herkes mavi gözlü ama ben hala aynıyum! Neyin varoluşsal krizi bu? Evrenin sırlarını çözüyormuşuz da ben mi habersiz kaldım?

Ne oluyo lan burada? UFO mu düştü ormana? Biraz önce Nevşehir'den bahsediyoduk, şimdi mavi gözlü oluyoruz! Neyi kaçırdım ben? Bu kızılderili hikayesi de nereden çıktı şimdi? UFO'nun içindeki herifler bizimle ne yapacak bilmiyorum ama bu işin içine bir gariplik karıştı.

Şu UFO olayı yüzünden kafam iyice karıştı. Bir anda Nevşehirli olmayı unutup ormanda koşturuyoruz, sonra da mavi gözlü oluyoruz! Neyin peşinde olduklarını bilmiyorum ama bu evrenin sırlarını çözmek için biraz daha bilgiye ihtiyacım var gibi.

Ne oluyor yani? Bizi bir kızılderili kabilesine mi çevirdiler? UFO'yla mı buluştuk? Şimdi mavi gözlü olup ormanda koşturuyoruz! Neyse ki hala Nevşehirliyim ama bu garip olayları nasıl anlayacağım bilemiyorum. Evrenin sırlarını çözmek güzel olabilir ama acaba bu mavi gözler kalıcı mı olur?

Ne oluyoruz burada? UFO mu düştü başımıza? Bir anda Nevşehirliliği unutup ormanda koşturuyorum ve sonra da mavi gözlü oluyorum! Neyi kaçırdım ben? Evrenin sırlarını çözmek güzel ama acaba bu değişiklikler kalıcı mı olur?

UFO mu düştü başımıza! Şimdi mavi gözlü oluyoruz ama ben hala Nevşehirliyim! Neyi kaçırdım ben? Kızıl derili mi oldum yoksa bu evrenin bir oyunu mu oynuyoruz? Şu UFO'lu varlıklar bize ne yapacak, hiç bilmiyorum. Evrenin sırlarını çözmek güzel olabilir ama böyle garip değişimlere katlanmak zorunda mı kalacağız?

UFO mu düştü başımıza? Neymiş bu mavi gözler? Ben hala Nevşehirliyim, ormanın ortasında ne işim varmış! Bir anda kızılderili mi oldum? Bu UFO'lu arkadaşların bize ne yapacağını bilmiyorum ama umarım kötü niyetleri yok. Evrenin sırlarını öğrenmek güzel olsa da bu garip dönüşüm fena halde kafamı karıştırdı.

Vay be! UFO düşmüş, mavi gözlü oluyoruz! Şimdi ne olacak merak ediyorum. Kızılderili mi olacağız yoksa daha da garip şeyler mi bizi bekliyor? Bu evrenin sırlarını çözmek güzel ama acaba bu mavi gözler kalıcı mı olacak?

Lan! UFO mu düştü ormana? Şimdi mavi gözlü oluyoruz ama ben hala Nevşehir'den geliyorum be! Neyi kaçırdım ben? Kızılderili mi oldum yoksa daha neler olacak merak ediyorum. Evrenin sırlarını çözmek güzel ama bu dönüşüm fena halde garip!

Bu UFO olayı gerçekten kafamı karıştırdı. Bir Nevşehirli olarak ormanda koşturup oynadığımı düşünüyordum ama birden mavi gözlü oldum! Neyin içindeyim ben? Kızlderili mi oldum yoksa daha garip şeyler mi bizi bekliyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri