Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben Bu Cihana Sığmazam karakterleri listesi

bullvar_katip

Administrator
Bu maddede, Ben Bu Cihana Sığmazam adlı atv'de yayınlanan Türk yapımı aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisinin karakterleri listesi yer almaktadır. Devam eden karakterler Cezayir Türk / Temur Turan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oktay Kaynarca tarafından canlandırılan karakter. Türk ailesinin küçük oğlu ve reisi. 1972 doğumludur. Leyla adında bir eşi ve Suna adında bir kızı vardır Eski istihbaratçı, kabadayı ve mafya babasıdır. Beyler Divanı üyelerinden biri ve lideridir. 2005 yılından sonra, CIA tarafından öldürülen abisi Yıldırım Türk'ün intikamının peşine düşmüştür. Abisinin ölüm emrini veren CIA Türkiye Direktörü'nün işini bitirip intikamını aldıktan sonra öldü gösterilmiş ve Özbekistan'a kaçmıştır. Özbekistan'da Temur Turan adıyla yaşamaya başlamıştır. Bu işe başta pek sıcak bakmasa da ailesine zarar gelmemesi için öldü gösterilme işini kabul eder. Özbekistan'da bir operasyonda vurulmuş, kendisini iyileştiren Hemşire Firuze'yle evlenmiş ve Mercan adında bir kızları olmuştur. Cezayir'i deşifre etmeye çalışan düşmanları kızı Suna'yı kaçırmıştır. Cezayir haberi alınca İstanbul'a dönmüş, Suna'nın yerini öğrenmiş ve kurtarma operasyonu yapmıştır. Cezayir, tutulduğu mekanı basınca Suna hareket halindeki bir arabaya konulur, öldürülmeye çalışılır ancak Cezayir, Suna'yı arabadan çıkarır ve hastaneye götürür. Kızını başarıyla kurtardıktan sonra ailesine hayatta olduğunu göstermiş ve tekrar işlerin başına geçmiştir. Hayatta olduğunu öğrenince tüm ailesi şok olur. Kurban Baba ve oğulları dışında herkes Cezayir'in yaşadığını hastanede öğrenmiştir. İşlerin başına geçtikten sonra ilk olarak kızı Suna'yı kaçıranların peşine düşmüş ve işlerini bitirmiştir. Sonrasında ise kendisinin hayatta olduğunu bilen devlet görevlisi Lokman Çınar, Orhan tarafından şehit edilir. Kısa bir süre sonra ise yakın dostu Dumrul, Tatavlı tarafından öldürülür. Dumrul ve Lokman'ın ölümü Cezayir'i çok üzer. Lideri olduğu oluşum Beyler Divanı Sömürgeciler tarafından tüm üyeleri öldürülerek yok edilir. Bu sırada başına Kayıkçı isimli bir adam bela olur. Kayıkçı olarak bilinen kişi ise Dumrul'dur. Kayıkçı'nın gerçek kimliği Cezayir'i çok şaşırtır. 1 yıl geçmeden birçok ailesinden birçok bireyi ve dostunu kaybeder. Sonrasında ise Kayıkçı'yı 81 parçaya ayırıp öldürür ve eşi Leyla ile Rize'ye gider. Leyla Türk Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ebru Özkan tarafından canlandırılan karakter. (1-) Cezayir Türk'ün ilk eşi ve Cezayir'in büyük kızı Suna'nın annesidir. Ateş Türk / Jean Luc Tonnerre Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Burak Çelik tarafından canlandırılan karakter. (13-) Yıldırım Türk'ün oğlu ve Cezayir Türk'ün yeğeni. Yıllar boyunca babasını öldüren adamlara farkında olmadan hizmet etmiş fakat sonra her şeyin farkına varıp amcasının tarafına katılmıştır. Kurban Baba Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ali Seçkiner Alıcı tarafından canlandırılan karakter. (1-) Tam adı Cemşit Kurban'dır. Kurban Baba lakabıyla bilinir. Cezayir'in dostudur. Atakan Hanlı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ragıp Savaş tarafından canlandırılan karakter. (2-) Cezayir ve Yıldırım'ın dostudur. MİT İstanbul bölge amiridir. Mişon Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Kemal Başar tarafından canlandırılan karakter. (8-) Cezayir Türk'ün dostu. Kuyumcudur. Cezayir'in bazı para işleriyle ilgilenir. Suna Türk Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Mina Derman tarafından canlandırılan karakter. (1-) Cezayir ve Leyla'nın kızı. Babası Cezayir'in yaşadığını ortaya çıkarmak isteyen düşmanları tarafından kaçırılmıştır. Cezayir, Suna'nın tutulduğu mekanı basınca hareket halindeki bir arabaya konup öldürülmeye çalışılmış ancak Babası tarafından kurtarılıp hastaneye götürülür. Babasının yaşadığını öğrenince şok olmuştur. Şamil'den hoşlanmaktadır. Ömer Asaf Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Batuhan Sezer tarafından canlandırılan karakter. (1-) Cezayir Türk'ün kayınbiraderi yani Leyla'nın ve Bekir Asaf'ın kardeşidir. İstihbaratçıdır. Zühre Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Başak Kıvılcım Ertanoğlu tarafından canlandırılan karakter. (1-) Türk ailesinin hizmetçisi. Kerim'in eşi. Yavuz'un kız kardeşi. Besim'in ve Sevim'in annesi. Demir Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cem Cesur tarafından canlandırılan karakter. (1-) Cezayir Türk'ün koruması. Burak Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Burak Öztürk tarafından canlandırılan karakter. (1-) Cezayir Türk'ün koruması. Cafer Kurban Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ahmet Yıldırım tarafından canlandırılan karakter. (1-) Kurban Baba'nın oğlu, Cezayir Türk'ün koruması. Canberk Kurban Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Tanıl Yöntem tarafından canlandırılan karakter. (1-) Kurban Baba'nın oğlu, Cezayir Türk'ün koruması. Sevim Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Aylar Melayeva tarafından canlandırılan karakter. (1-) Türk ailesinin hizmetçisi. Kerim ve Zühre'nin kızı. Besim'in kız kardeşi. Yavuz'un torunu. Habib Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Burak Altay tarafından canlandırılan karakter. (3-) Ayıboğan Yakup'un kardeşi. Cezayir'in düşmanıydı ilerleyen zamanlarda dost olurlar. Hafize Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ayşenil Şamlıoğlu tarafından canlandırılan karakter. (36-) Gülendam'ın ablası. Cezayir Türk'ün teyzesi. Dursun, Halil ve Elif'in annesi. Cemile Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Zeynep Eronat tarafından canlandırılan karakter. (36-) Leyla'nın teyzesi. Havva'nın annesi. Cengiz Onbeşli Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde İsmail Demirci tarafından canlandırılan karakter. (36-) İstihbaratçıdır. Atakan ile kardeş gibidir. Musa Tazıyev Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cem Uçan tarafından canlandırılan karakter. (36-) Erman Barka'nın adamı. Halil Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Aykut Yılmaz tarafından canlandırılan. (36-) Hafize'nin oğlu. Cezayir Türk'ün yeğeni. Dursun Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ali Berge tarafından canlandırılan karakter. (36-) Hafize'nin oğlu. Cezayir Türk'ün yeğeni. Raziye Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bensu Begoviç tarafından canlandırılan karakter. (36-) Dursun'un eşi. Hafize'nin gelini. Elif Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Berfe Sancak tarafından canlandırılan karakter. (36-) Hafize'nin kızı. Dursun ve Halil'in kız kardeşi. Cezayir Türk'ün kuzeni Ateş'ten hoşlanmaktadır. Havva Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oya İloğulları tarafından canlandırılan karakter. (36-) Cemile'nin kızı. Halil'in eşi. Hafize'nin gelini. Hüsnü Cancal Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Adnan Biricik tarafından canlandırılan karakter. (36-) Dayılar Masası üyesi. Cezayir Türk'ün dostu ve ortağı. Zeydan Yağcılar Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Erdal Hanedar tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müttefikler Masası üyesi. Cezayir Türk'ün düşmanı. Uyuşturucu, silah ve insan kaçakçısı. Eşref Sandıkçıoğlu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bahtiyar Engin tarafından canlandırılan karakter. (36-) Dayılar Masası üyesi. Cezayir Türk'ün dostu ve ortağı. Vedat Benzemez Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ozan Ayhan tarafından canlandırılan karakter. (37-) Maruf Benzemez'in yeğeni. Nihat Tanrısevdi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Gökhan Bekletenler tarafından canlandırılan karakter. (36-) Dayılar Masası üyesi. Cezayir Türk'ün dostu ve ortağı. Koslu Cevat Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Reşit Berker Enhos tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müttefikler Masası üyesi. Cezayir Türk'ün düşmanı. Armatör, uyuşturucu kaçakçısı. Adnan Gedikali Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Galip Erdal tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müttefikler Masası üyesi. Cezayir Türk'ün düşmanı. Uyuşturucu, silah ve insan kaçakçısı. Erman Barka Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Levent Özdilek tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müttefikler masası lideri. Cezayir Türk'ün en büyük düşmanı. İbrahim Malkaralı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Yüksel Ünal tarafından canlandırılan karakter. (36-) Dayılar Masası üyesi. Cezayir Türk'ün dostu ve ortağı. Soysal Dağlaroğlu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Ömer Aras tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müfit Söylemez'in oğlu. Ecrin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bahar Gençalp tarafından canlandırılan karakter. (36-) Suna'nın arkadaşı. Ferman Massari Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bora Koçak tarafından canlandırılan karakter. (36-) Müttefikler Masası üyesi. Cezayir Türk'ün düşmanı. Karapara aklama ve uluslararası dolandırıcılık yapmaktadır. Mr Benjamin Chris Comer Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Federico Villatico Campbell tarafından canlandırılan karakter. (36-) Mafya lideri. Erman Barka'nın ortağı. Müfit Dağlaroğlu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Serhat Nalbantoğlu tarafından canlandırılan karakter. (37-) Soysal Söylemez'in babası. Atakan'ın yerine gelen istihbarat başkanı. Müjde Dağlaroğlu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Canan Kılıç tarafından canlandırılan karakter. (37-) Berfin Cancal Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Nilay Cafer tarafından canlandırılan karakter. (38-) Hüsnü Cancal'ın kızı. Cezayir Türk'ün avukatı. Savcı Ekin Özen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Çağrı Müftüoğlu tarafından canlandırılan karakter. (39-) Cumhuriyet Savcısı ve Berfin'in arkadaşıdır. Sarı Sinan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Atilla Özgen tarafından canlandırılan karakter. (39-) Zeydan Yağcılar'ın bacanağı. Pırıl Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Gizem Coşkun tarafından canlandırılan karakter. (40-) Sarı Sinan'ın eşi. Sıpsı / Duran Yılmaz Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Okan Yavuz tarafından canlandırılan karakter. (41-) Zeydan Yağcılar ile tanışıyor.Bomba yapımcısı. Bitirilen karakterler Kaynakça Dış bağlantılar atv'nin resmî sitesindeki Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kategori:Türk televizyon dizilerinin karakter listeleri Kategori:Aksiyon televizyon dizilerinin karakter listeleri Kategori:Dramatik televizyon dizilerinin karakter listeleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri