Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ben de İsterem

bullvar_katip

Administrator
Ben de İsterem, 22 Ağustos 1996 tarihinde İbrahim Tatlıses'in Raks Müzik firmasından çıkardığı stüdyo albümüdür. Albümde toplam 13 şarkı bulunmaktadır. Sacit Süha Dilek'in prodüktörlüğünü yaptığı ve müzik yönetmenliğini Sendur Güzelel'in gerçekleştirdiği albümün kapağında İbrahim Tatlıses imzası ile "BEN DE İSTEREM isimli albümümün vücuda gelmesinde büyük emek ve dostluklarını benden esirgemeyen müzik yönetmenim Sendur Güzelel'e, aranjörüm Sayın Osman İşmen'e MPS Stüdyolarına, tonmaister Sıtkı Acim ve Sedat Polat'a, sazları ve sesleri ile albümüme can veren değerli müzisyenlere, sevgili Erol Atar'a ve şirketimin bütün çalışanlarına en içten teşekkürler ve saygılar..." ibaresi yer almaktadır. Albümde yer alan Yakamoz, Sormadın Beni, Başı Belalım, Ben De İsterem, Fırat, Yol Ver Dağlar, Yanağı Gamze öne çıkanlar şarkılardır. Şarkı listesi Albüme ait diğer bilgiler Kasette yer almayan Ormancı adlı türkü, albümün aynı tarihte yayınlanan CD versiyonunda mevcuttur. Künye Yapım: Raks Müzik Prodüksiyon: S MüzikSacit Süha Dilek Yönetmen: Sendur Güzelel Aranjör: Osman İşmen Stüdyo: Arı Yapım (Mps) Tonmaister: Sıtkı AcimSedat Polat Fotoğraflar: Stüdyo Erol Baskı: FRS Matbaacılık Tasarım ve Uygulama: FRS Grafik Servisleri Mix: Sedat Polat Digital Mastering: Rms - Muammer Tokmak Orkestra bilgileri Kemanlar: Sendur GüzelelAli İhsan KısaçAyhan Şenyaylarİlyas TetikYaşar OkyaySait BüyükçınarNamık TaşpınarlıŞükrü BüyükçınarReşat ŞenyaylarTimur Şenyaylar Violalar: Rıfat Şanlıelİskender Şencemalİbrahim Şentürk Çello: Özer Argun Arşe Bass: Mustafa Perin Nefesli Sazlar: Levent AltındağMetin SertRıfat AlemdarMurat Keskin Bağlama Grubu: Çetin Akdenizİsmail DerkerZafer Dalgıçİsmail RehaGüray Hafiftaş Renk Sazlar Akordion: Rıfat Şanlıel Kanun: Halil Karaduman Ney, Kaval: Ercan Irmak Klarnet: Turgay Özüfler Ud, Cümbüş, Tar, Bağlama Buzuki: İsmail Tunçbilek Gitar: Erdinç Şenyaylar Mey: Deniz Selman Perdesiz Gitar: Hasan Cihat Örter Ritm Grubu: Mehmet Akatay Trampet: Cezmi Başeğmez Solo Sazlar Keman: Sendur Güzelelİlyas Tetik Vokaller: Dilek GörgülüAysun BallısoyTayfun ŞahinDilek AytekinRagıp KarginGöknil DemirciGül TekgözAdalet AdaşUğurcan TekgözSema TuganOrhan HakalmazZeynep AtagürÖzlem HakalmazÜmit AçıkalınErol KökerFiliz BabahanCelal BakarEsat Kabaklı Kaynakça Kategori:İbrahim Tatlıses albümleri Kategori:Raks Müzik albümleri Kategori:1996 albümleri Kategori:Türk halk müziği albümleri Kategori:Arabesk albümleri __DİZİN__ Kategori:Türkçe albümler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri