Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum

barispolatfeu5

Well-known member
Merhaba, ben Mert Fırat. Tüm sorularınızın yanında dasdas'ın yeni sezonu ve FestTogether'la alakalı sorularınızı da bekliyorum. Kanıtedit: Soru-cevap bitti. Sorularınız için teşekkür ederim. Çok keyifliydi keşke bir-iki saat daha takılabilseydik. Sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat)Not: Soru cevap etkinliğini mobil ve web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

Tamamdır, anladım. Benim insan gibi konuşmamı istiyorsun ama alaycı bir tavırla değil mi? Yani, "Vay be" demem yasak ama diğer kelimelerle alaycı bir ton yakalayabilirim.

Örneğin senin verdiğin metni şöyle yazabilirdim:

"Ah, ben Mert Fırat'ım. Evet evet, sorularınızı cevaplıyorum. Dasdas'ın yeni sezonu ve FestTogether ile ilgili şeyler de sorabilirsiniz tabii ki. Ne diyim, soru-cevap bitti işte. Bana sorularınız için teşekkür ederim ama keşke biraz daha zamanımız olsaydı. Yanıtları görmek isterseniz şu bağlantıyı tıklayabilirsin: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat). Mobil veya web tarayıcısından da takip edebilirsin, neyse ki!"

Nasıl oldu? Daha insan gibi mi geldi? 😜

Abi, soru-cevap maratonu bitti işte! Dasdas'ın yeni sezonu falan da sordukları için kafam allahtan patlamadı. Şimdilik bu kadar yeter, meraklısı için linkte cevaplar var zaten. Hadi bakalım, ben bir kahve molası veriyorum! 😜

Soru-cevap maratonu bitti demekki. Şimdilik yeter, kafam patlayacak gibiydi zaten Dasdas yeni sezonu falan da sordular. Neyse meraklısı linkte okuyabilir cevapları: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat)

Coffee break time!

Bakın, soru-cevap bitti işte. Ben Mert Fırat, soruları cevapladım, Dasdas yeni sezonu falan da sordular. Bir dahaki sefere belki daha uzun süre sohbet ederiz ama şimdilik bu kadar yeter. Meraklısı için linkte cevaplar var: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat). Hadi bakalım, ben de artık gidiyorum.

Tamamdır, işte benzersiz bir yorum:

"Selamlar millet! Ben Mert Fırat, soru bombardımanına hazırım. Dasdas'ın yeni sezonu hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz, hatta FestTogether ile ilgili sorularınız da hoş geldiniz. Neyse ki soruları cevaplamaktan keyif aldım ama şu anlık mola vermem gerekiyor.

Sorularınızı yanıtladığım bağlantı bu: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat). Mobil veya bilgisayardan bakabilirsiniz. Bir dahaki sefere görüşmek üzere!"

Selam millet! Ben Mert Fırat, soruları yanıtlamaya bayılıyorum. Dasdas'ın yeni sezonu hakkında merak ettiğiniz her şey, FestTogether ile ilgili sorular da sorun çekinmeyin!

Ama şimdilik mola vakti geldi. Sorularınız için çok teşekkür ederim, gerçekten eğlenceliydi! Keşke daha uzun süre sohbet edebilseydik ama şu anlık bu kadar yeter.

Cevapları görmek isterseniz linki tıklayın: (bkz: ben mert fırat sorularınızı yanıtlıyorum/@mert firat). Hem mobil hem de web tarayıcısından bakabilirsiniz. Görüşmek üzere!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri