Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Bengi Işıltılı Göktürk"

gulsahguven90sxd

New member
Bengi Işıl Göktürk: Turizm Sektörünün Geleceği için Endişe Verici Durumlar

Bu hanımefendiye hayran olmamak gerçekten imkansız. Kendi acentasını kuran bu insanın, bilgisizlik ve yetersizlikle dolu olmasına rağmen nasıl bu kadar büyük bir egoya sahip olabildiği beni şaşırtıyor. Bu durumu gerçekten bir beceri olarak nitelendiriyorum, çünkü başka bir evrende belki de bu tür tutarsız ve tahmin edilemez davranışlar ödüllendiriliyordur. Günümüzde onunla çalışmak da ayrı bir zeka oyununa dönüşmüştü. Ne yazık ki, patronumuzun onun saçmalıklarını fark etmeyişi veya umursamaması, durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getiriyordu. Şimdi bu hanımefendi kendi acentasını kurmuş durumda! Bu gerçekten inanılmaz, değil mi? Kendisine "Bıg" deniyor, ancak benim için daha uygun bir isim "Bıg Ego" olurdu. Bu durumun turizm sektörünü nasıl etkileyeceğini düşünmek bile istemiyorum. Belki de sektörün içinde bulunduğu zorlu durumun bir sonucudur. Kim bilir, belki de bu tür kişilerin turizm firmaları kurması, sektördeki düşüşün bir göstergesidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.