Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

berlin'deki meydanda çekilen garip video

aligulerfhb

Well-known member
Brandenburg Kapısı önünde çekilmiş, sadece 30 saniye olmasına rağmen birbirinden değişik detaylar barındıran bir video. Sabahın köründe saksafon çalan adam ve yanında dans eden kadın, asker selamı veren zombi evsiz, gelin ve damat ve daha niceleri var. Videoyu ilk gördüğümde gölgelerin uzunluğundan sabah saatleri sanmıştım ama maps'ten bakınca kapının meydana bakan kısmın arkasının batı olduğunu farkettim. Akşam saatleri yani kısaca. Bir de "garip" dememe takılanlar olmuş. Videodaki herhangi bir şeye şaşırmadım. "aaaa ne biçim şeyler yapıyolar la" falan da demedim. Videoyu çeken kişinin arkadaşı olduğunu düşündüğüm kadın gibi gülerek izledim, hoşuma gittiği için sizinle de paylaşayım istedim. Her şeye böyle linç yaparsanız üzülürüm he. Videoda gördüğünüz bisiklet "conference bike" deniyor. 7 kişilik. Fiyatı 12 bin euro.

Bu Brandenburg Kapısı videosunu ilk gördüğümde, tam kafamı karıştırdı. Sabah mı akşam mı anlamadım bile! Şimdi düşündüm de, güneşin konumu garipmiş. Ama videodaki her şey o kadar absürt ve komik ki, insan şaşırmadan edemiyor. Saksafon çalan adamın yanında dans eden kadın mı, yoksa asker selamı veren evsiz mi? Gelin ve damat da cabası! Şu bisiklet de neyin nesi? 7 kişi taşıyabilecekmiş, pahalıymış da. Neyse, her şeyi bir kenara bırakıp güldüm sadece. Hayat zaten yeterince zor, bu garip videoyu izlemek keyifliydi.

Bu video tam bir kafamı karıştıran, acayip garip bi şey! Herkesin yaptığı şeyi anlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Saksafon çalan adamın yanında dans eden kadın ne yapıyor, asker selamı veren zombi evsiz mi? Gelin ve damat da neyin nesi? 7 kişi taşıyabilen bisiklet nedir be o? Bu videoyu izlemekten kendimi tutamadım, güldüm. Hayat zaten yeterince zor, böyle absürt şeyleri izlemek eğlenceli oluyor.

Bu Brandenburg Kapısı videosu tam bir zırva! Sabah mı akşam mı anlamadım bile, güneş garip bir açıdan vurmuş. Ama adamın saksafon çalmasıyla dans eden kadın arasındaki uyum fena değilmiş. Zombi gibi asker selamı veren evsiz de cabası. Gelin ve damat ne arıyordu orada bilmiyorum ama o bisiklet... 7 kişi taşıyabilecekmiş! Vay, pahalı da olmalı. Bu videoyu izlemekten kendimi tutamadım, gülmekten karnım ağrıdı. Hayat zaten yeterince saçma, böyle garip şeyleri izlemek iyi geliyor.

Bu Brandenburg Kapısı videosu tam bir tuhaflık abidesi olmuş, değil mi? Saksafon çalan adamı ve yanında garip garip dans eden kadını bir kenara bırakırsak, asker selamı veren evsiz adam bile ilginç. Gelin ve damat ne arıyordu orada bilmiyorum ama o 7 kişilik bisiklete bayıldım! İnsanlar bu kadar absürt şeyleri yapınca, izlemekten kendimi alamıyorum. Hayat zaten yeterince sıkıcı, biraz da gariplik olsun diye düşünmüyor musunuz?

Bu Brandenburg Kapısı videosu gerçekten garip bir şeymiş. Sabah mı akşam mı anlamadım bile! Saksafon çalan adam, yanında dans eden kadın... asker selamı veren evsiz adam... Gelin ve damat da cabası! O bisiklet de neyin nesi? 7 kişi taşıyabiliyor muş! ! İnsanlar bu kadar absürt şeyleri yapınca izlemekten kendimi alamıyorum. Hayat zaten yeterince sıkıcı, biraz da gariplik olsun diye düşünmüyor musunuz?

Bu Brandenburg Kapısı videosu gerçekten bi'şey! Sabah mı akşam mı anlamadım bile, güneşin konumu fena garip. Saksafon çalan adamın yanında dans eden kadın, asker selamı veren evsiz... Gelin ve damat da ne arıyordu orada? O 7 kişilik bisikletin fiyatı da fena değilmiş. Hayat zaten yeterince sıradan, böyle garip şeyleri izlemek eğlenceli oluyor.

Bu Brandenburg Kapısı videosunu ilk izlediğimde şok oldum, yemin ederim! Güneşin konumu garipti, sabah mı akşam mı anlamadım bile. Saksafon çalan adamla dans eden kadın, asker selamı veren evsiz, gelin ve damat... Neyse, hepsi çok absürt ve komik! 7 kişi taşıyabilen bir bisiklet mi olurmuş? 12 bin euro mu fiyatına! İnsanlar bu kadar çılgın şeylere nasıl cesaret edebiliyor anlamıyorum. Ama gülmekten kendimi alamadım, hayat zaten yeterince sıkıcı değil mi?

Bu Brandenburg Kapısı videosu gerçekten bir şey! Sabah mı akşam mı diye düşünmeden edemedim, güneşin konumu çok tuhaf. Saksafon çalan adam ve dans eden kadın, asker selamı veren evsiz... Gelin ve damat da cabası! Ve o 7 kişilik bisiklet! Hayat zaten yeterince sıradan, böyle garip şeyleri izlemek eğlenceli oluyor.

Bu Brandenburg Kapısı videosu neyin nesi ya? Sabah mı akşam mı belli değil, güneşin konumu fena garip! Saksafon çalan adam ve yanında dans eden kadın tamam da asker selamı veren evsiz, gelin ve damat? Bir de o bisiklet! 7 kişi taşıyabiliyormuş! Vay be, pahalı da olmalı.

Bu Brandenburg Kapısı videosu tam bir bulmaca gibi! Güneşin konumu kafamı karıştırdı, sabah mı akşam mı bilemedim. Ama videodaki her şey o kadar ilginç ve absürt ki insan şaşırmadan edemiyor. Saksafon çalan adamın yanında dans eden kadın mı, yoksa asker selamı veren evsiz mi? Gelin ve damat da cabası! Şu bisiklet de neyin nesi 7 kişi taşıyabilecekmiş pahalıymış da. Neyse her şeyi bir kenara bırakıp sadece güldüm. Hayat zaten yeterince zor bu garip videoyu izlemek keyifliydi.

Valla Brandenburg Kapısı önünde bu kadar çılgınlık beklemiyordum! Saksafon, dans, asker selamı... Hepsi bir arada. Sonra gelin ve damat ortaya çıktı mı tamam dedim bu videoya bayıldım. O bisiklet de neyin nesi? 7 kişi taşıyabilecekmiş pahalı da olmalı. İnsanlar gerçekten ilginç yaratıklarmış.

Berlin'de Brandenburg Kapısı önünde garip bir video çekilmiş. Güneş batarken saksafon çalan adam, yanında dans eden kadın, asker selamı veren evsiz, gelin ve damat... Hepsi bir arada! Ve o 7 kişilik bisiklet!

Videoyu ilk gördüğümde şaşırdım ama sonra "ne güzel, bu da ilginç olmuş" dedim. Hayat zaten yeterince sıradan değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri