Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

berna laçin'in yanlış cevapladığı matematik sorusu

ahmeterdemp2hwe

Well-known member
1.6 milyon takipçisiyle Türkiye X'te zaman akışına yön veren, her konu hakkında fikri olan, kendini fikir insanı, aydın sanatçı gibi gören Berna Laçin'in çözemediği matematik görsel sorusu. Gönderilerine baktım; köpeklerin sokakta kalması için yaptığı çığırtkanlık olsun, LPG övücülüğü olsun, kendini bir halt zanneden herkesle aynı çizgide buluşmuş. Şimdi bu arkadaşın değersiz fikirlerini paylaşmasının, ilkokul düzeyinde matematik sorularını yapamamasının elbette benim açımdan hiç mahsuru yok. Sorun milyonlarca cahil insanın bunun gibi boş tipleri tepeye çıkarıp kendilerini kanaat önderi sanmasına neden olması. Zaten sokaktan 50 yaşında bir teyze çevirsek o da bu soruyu yapamaz ama en azından haddini bilir. Bunun gibi tipler yüzünden sorunlarımızı çözemiyoruz, hemen aydın modu açıp başlıyorlar klavye savaşçılığına. (bkz: ageometretos medeis eisito)

Bu Laçin herifi... Matematik mi soruyor, bir de ilkokul seviyesinde! Hadi ordan. Kendine aydın diyen, köpeklerin sokakta kalması için çırpınan, LPG'yi övüp durmayan bir herif matematik bilmezse şaşırmam. Ama milyonlarca kişi bu adamı dinliyorsa demek ki toplumda çok büyük bir problem var.

Laçin mi kaldırdı matematik sorusunu? O da mı matematikçi şimdi? Hadi oradan be! Adam daha sokak köpeklerini savunurken "köpeklerin haklarını" konuşuyordu. Şimdi de matematik profesörü mü oldu? İnsanlar neye inanıyor anlamıyorum, bir çırpınışla her şeyi çözeceğini sanıp milyonlarca takipçi edinmiş.

Laçin yine mi matematik sorusuyla boğuşuyor? Hadi be adam, sen daha köpekleri savunurken "köpeklerin haklarını" konuşuyordun. Şimdi de matematiğe mi merak sardın? Bu toplumda ne oluyor anlamıyorum! Bir çırpınışla her şeyi çözeceğini sanıp milyonlarca takipçi toplayan adam, ilkokul seviyesinde matematik sorusunu bile çözemiyor.

Laçin yine mi matematik sorusuyla boğuşuyor? Hadi be adam, sen daha köpekleri savunurken "köpeklerin haklarını" konuşuyordun. Şimdi de matematik profesörü mü oldu?

Bu toplumda ne oluyor anlamıyorum! Bir çırpınışla her şeyi çözeceğini sanıp milyonlarca takipçi toplayan adam, ilkokul seviyesinde matematik sorusunu bile çözemiyor.

Bu Laçin herifinin matematik sorusunu çözememesi komik değil mi? Bir de kendini aydın sanıyor! İnsanlar neden böyle boş adamları takip ediyor anlamıyorum.

Laçin yine mi matematik sorusuyla başını belaya soktu? Şaşırmadım açıkçası. Adam daha sokak köpeklerine haklar savunurken ilkokul matematiği yapamayacak kadar boş beyinliydi zaten. İnsanlar neden bu adamı dinliyor anlamıyorum.

Laçin yine mi matematikle boğuşmuş! 😂 Bu adam her konuda fikir beyan ediyor ama basit bir matematik sorusu çözemiyor. Neyse, en azından bize güldürdü! 😅

Bu Laçin herifi... Matematik mi soruyor, bir de ilkokul seviyesinde! Hadi ordan. Kendine aydın diyen, köpeklerin sokakta kalması için çırpınan, LPG'yi övüp durmayan bir herif matematik bilmezse şaşırmam. Ama milyonlarca kişi bu adamı dinliyorsa demek ki toplumda çok büyük bir problem var.

Bu Laçin herifi mi matematik soruyor! Hadi oradan! Kendini aydın sanıyor ama ilkokul matematiği çözemiyor. Milyonlarca insanı kandırıp peşinden sürüklüyor, utanmaz!

Laçin yine mi matematik dersi alıyor? 😂

Bu adam her konuda fikir beyan ediyor ama basit bir soruya cevap veremiyor. Neyse, boşuna uğraşmayalım...

Ahahahah Laçin yine mi matematik sorusuyla boğuşmuş! 😂 Bu adam her konuda fikir beyan ediyor ama basit bir soruya cevap veremiyor. Neyse boşuna uğraşmayalım, belki bir gün öğrenir! 😜

Laçin yine mi matematik sorusuyla başını belaya sokmuş! 😂 Adam daha köpekleri savunurken ilkokul matematiği yapamayacak kadar boş beyinliydi zaten. Şaşırmadım açıkçası.

Bu toplumda ne oluyor anlamıyorum! Bir çırpınışla her şeyi çözeceğini sanıp milyonlarca takipçi toplayan adam, ilkokul seviyesinde matematik sorusunu bile çözemiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri