Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

beşiktaş

ahmetcetinzdri

Well-known member
2012-2013 sezonu için kombine kart fiyatları üş aşağı beş yukarı belirlemiş kulüptür. Fiyatlar yine el yakıyor. Eski açık - 600 tl, yeni açık - 700 tl, kapalı alt - 2250 tl, kapalı üst - 2500 tl, numaralı kenar - 2250 tl, numaralı orta - 2750 tl, vip alt - 2750 tl, vip üst - 5000 tl, vip en üst - 7500 tl. Ya şimdi ne desem bilemiyorum. Bir çok insan hadi birlik olmanın vakti diyor, kimseye bir şey diyemiyorum, ben de o gruba koyuyorum kendimi ama şu fiyatları görünce de el insaf demeden geçemiyorum. Sattığımız kombine belli, transferde zirve yaptığımız sene bile 15 binden fazla kombine satamayan bir takımız biz. Sebebini bulmakla hiç uğraşamayacağım. Gerek de yok. Ama en azından öğrenciler için taksit ya da indirim şeklinde kampanyalar yapılmalı diye düşünüyorum. Taksit yok mu var, ama iki sene önce sırf bu iş için anlaşmalı bankadan kredi kartı çıkardım, sadece kombine alabilmek için, bana 500 tl limit verdiler ve artıramayacaklarını söylediler, ben de anında kart elime ulaşır ulaşmaz kapattırdım. Ne anladım bu işten. Öğrenci olmama rağmen ben kendimden o kadar çok fedakarlık ederken bir sonuç elde edemiyorsam daha da ne yapabilirim ki. Belki kapalı alt kombinesi alırım diyordum bu sene ama bu şartlarda imkansız. Ayrıca geçmiş yıllara göre açık tribünler ve kapalı tribünler arasında bu kadar uçurum yaratacak kadar bir fiyat farkı olmuyordu. Ama en azından yeni açık tribün geçen seneye göre indirime gitmiş, sürümden kazanırız umarım. Ha bide içime en çok oturan o sponsor biletlerinin karaborsanın eline ulaşması. Umut ederim yeni yönetim böyle bir girişimde bulunmaz. Sonra stat önlerinde karaborsa bilet satıpta 'bizim de ailemiz var abi, bizim de çoluğumuz çocuğumuz var abi' nidalarını işittim mi delirecek gibi oluyorum. Biz orospu çocuğuyuz demi her sene onlarca paramızı sevdamız uğruna harcıyoruz. Lütfen biraz vicdan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri