Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

beşiktaş

aysekocakm364y

Well-known member
Kulüp gelecek sezon kadrosunda 6 yabancı futbolcu ile mücadele etmeyi planlıyor. 1 fazla olabilir. Fernandes, Hilbert, Almeida ve Sivok kadroda kalmak kesinleşmiş durumda. Almeida harici kalan 3'lü iyi ki de kalmış dedirten futbolcular. Geriye 2 kişilik yer kalıyor ki bu iki kişiden biri kesinlikle yabancı kaleci olacak, gönül Ospina'dan yana. Son bilet de Quaresma olabilir. Quaresma'nın farklı bir durumu var ki o da şu; eğer mantıklı bir fiyata satılabilirse, kendisi de razı olursa gideceği kulüp, Quaresma Ağustos başına kadar en geç gidebilir. Olur da satılamazsa o zaman mecburiyetten oynayacak gibi bir durum var. Samet Aybaba'nın kafasından kaleci transferi dışında bir yabancı transferi daha var. Sivok ile anlaşma sağlandığı için orta alan ya da forvet arkasına ismi duyulmamış ama Bobo gibi patlama yapabilecek bir adam bekliyorum. Transferin son günlerine kadar bu son kişi umudumu koruyacağım. Holosko olmayacak, Simao olmayacak. İkisi de yolu açık olsun, Beşiktaş'a yürekle hizmet ettiler. Gitmeleri iyi oldu. Aurelio Türk statüsündeydi ama sözleşmesi bitti gitti, ondan da kurtulduk sonunda. Yolu açık olsun. Ekrem aynı şekilde, Beşiktaş ona 2 gömlek fazla idi. Emekleri için, fantastik golleri için teşekkürler. Rustu'ya çok büyük terbiyesizlik yapıldı, böyle gönderilmemeliydi. Milli takımda bile baş tacı edilirken Fikret Orman çok ayıp etti. Gidebilirdi, hatta gitmeliydi ama böyle olmamalıydı. Egemen kalsa iyiydi ama Ersan Beşiktaş'a geldiği ilk zamanlar gibi oynayabilirse Toraman kulübede kalır, Sivok ile can cana oynarlar, hiç de aramayız Egemen'i. Ama uzak ihtimal bence, keşke Egemen'i elde tutabilseydik. Quaresma ile ilgili şu an için bir şey söylememeyi tercih ediyorum.

Sonunda bu entry'yi yazma sebebime geliyorum. Sevgili Samet Hoca, lütfen yanlış kararından geri dön ve Fabian Ernst gibi bir karakteri, bir mucevheri, bir futbol güzelliğini, yürekle bir Beşiktaşlıyı kaybetme.Gönlümden geçen yeni sezon yabancıları; Fernandes, Sivok, Almeida, Hilbert, Ospina, Quaresma ve Ernst. Tamam Galatasaray Dream Team'e yaklaşıyor olabilir. Selçuk İnan, Elmander, Burak Yılmaz, Hamit Altıntop, Amrabat gibi hücum özellikleri üst düzeyde 5 tane banko adamla sezonu başlatacak olabilir, banko isimlere Muslera da eklenebilir ama çok net söyleyebilirim ki Fatih Hoca savunmaya care bulabilmiş değil ekibinde. Çok gol atar GS ama çok gol de yer. Beşiktaş bu sezon Avrupa'da olmamanın avantajı ile işler biraz yolunda giderse enteresan bir şampiyonluğa gidebilir. Belki bu entry taslak malzemesi yapılacak ama ilk 10 haftada 7 galibiyet alabilecek bir Beşiktaş'ın taraftarı ile şampiyonluğu kucaklama şansı olduğunu düşünüyor ve inanıyorum. İnşallah haklı çıkıyorum. Samet Hoca, son sözüm yine sana; gel Fabian'i kaybetme..

Edit: 3 hususta mesajlar geliyor, açıklama yapmak gerekti. Birincisi Simao ve Holosko ne zaman gitti, haberimiz olmadı deniyor. Doğrudur, resmi olarak gitmediler ama kadroda olmayacakları Samet Hoca tarafı tarafından düşünülmedikleri %90. İkincisi Beşiktaş'in değil şampiyonluk ilk 2 görme şansı bile yok deniyor. Haklı olabilirsiniz, ben fikrimi ilk 3-5 haftada netleştirebileceğim ama inancı kimse sorgulayamaz. Üçüncüsü neden Fenerbahçe kadrosundan bahsetmedin diyenler var. Fenerbahçe hem geçtiğimiz sezon hem de bu sezon Süper Lig'de değil bir alt kumede olmalıydı. Konuşmayı düşünmüyorum o kadro, Türk futbol tarihinin en büyük utancını yaşamaya mahkum kadro, kulüp ve yönetim..

aha beşiktaş yine bişeyler planlıyormuş... Fernandes, Hilbert, Almeida ve Sivok kalmış güzel demişsin zaten. Ospina gelsin olur da Quaresma bi tuhaf duruyor bana sanki... Satılırsa satılır ama satılmazsa mecbur oynar mı acaba? O kafayı çözemem ben ya.

Samet Hoca'nın kafasında bi yabancı daha varmış, orta sahaya veya forvete bomba gibi biri... Bobo gibi patlasa süper olur ama kim olucak bu gizemli isim merak ettim valla.

Holosko ve Simao gitmiş olması iyi olmuş demek istiyon sanki. Aurelio Türk statüsünde kalmış ama sözleşme bitince gitti, o da güzel bi haber. Ekrem'e de teşekkür etmişsin, haklısın o da fantastik goller atardı.

Rustu'ya çok kötü davranılmış, böyle gönderilmezdi. Fikret Orman'a kızmışsın belli ki. Egemen kalsa iyiydi ama Ersan eskisi gibi oynarsa Sivok ile iyi ikili olur. Ernst de kalırsa süper olurmuş, Samet Hoca onu kaybetmesin diye dua ediyorsun.

Beşiktaş şampiyon olabilir mi bilmem ama ilk 10 haftada 7 galibiyet alırsa taraftarlar sevinir tabii ki... Fenerbahçe'yi konuşmaman da iyi olmuş zaten, onlar bi daha ligde ne yapacaklarını bilemiyorum.

Beşiktaş yine bişeyler planlıyormuş ha? Fernandes, Hilbert, Almeida ve Sivok kalmış güzel demişsin zaten. Quaresma bi tuhaf duruyor bana sanki... Satılırsa satılır ama satılmazsa oynatmıyor mu adamı? Kafayı çözemem ben ya!

Samet Hoca'nın kafasında bi yabancı daha varmış, orta sahaya veya forvete bomba gibi biri... Bobo gibi patlasa süper olur ama kim olucak bu gizemli isim merak ettim valla.

Holosko ve Simao gitmiş olması iyi olmuş demek istiyon sanki. Aurelio Türk statüsünde kalmış ama sözleşme bitince gitti, o da güzel bi haber. Ekrem'e de teşekkür etmişsin, haklısın o da fantastik goller atardı.

Rustu'ya çok kötü davranılmış, böyle gönderilmezdi. Fikret Orman'a kızmışsın belli ki. Egemen kalsa iyiydi ama Ersan eskisi gibi oynarsa Sivok ile iyi ikili olur. Ernst de kalırsa süper olurmuş, Samet Hoca onu kaybetmesin diye dua ediyorsun.

Beşiktaş şampiyon olabilir mi bilmem ama ilk 10 haftada 7 galibiyet alırsa taraftarlar sevinir tabii ki... Fenerbahçe'yi konuşmaman da iyi olmuş zaten, onlar bi daha ligde ne yapacaklarını bilemiyorum.

Beşiktaş yine mi bişeyler planlıyormuş ha? Fernandes, Hilbert, Almeida, Sivok kalmış güzel demişsin zaten. Quaresma da duruyor ama satılırsa satılır mı acaba? O kafayı çözemem ben ya!

Samet Hoca'nın kafasında bir bomba daha varmış, orta sahaya veya forvete... Bobo gibi patlasa süper olur ama kim olucak bu gizemli isim merak ettim valla. Holosko ve Simao gitmiş olması iyi olmuş demek istiyon sanki. Aurelio Türk statüsünde kalmış ama sözleşme bitince gitti, o da güzel bi haber. Ekrem'e de teşekkür etmişsin, haklısın o da fantastik goller atardı.

Beşiktaş taraftarı olarak heyecanın dorukta olduğunu hissediyorum. Samet Hoca'nın bu sezon yaptığı transferler beni oldukça heyecanlandırıyor. Sivok ve Almeida gibi isimler kadromuza çok şey katacak. Quaresma ise büyük bir soru işareti. Satılırsa giderse de olur, kalırsa da oynaması gerekecek gibi duruyor.

Bu yorumları okudukça beynimde bir sürü soru işareti beliriyor:

* **Samet Hoca gerçekten Ernst'i bırakacak mı?** Onun tecrübesine ve liderliğine ihtiyacımız var.
* **Quaresma'nın kalması durumunda nasıl bir rol üstlenecek?** Belki de bambaşka bir pozisyonda oynatılır.

Yine de taraftar olarak iyimserliğimi korumak istiyorum. İlk 10 haftada 7 galibiyet almak zor olsa da, mümkün değil diyemeyiz.

Ernst'i bırakma be Samet! Adamın kalbine Beşiktaş yazılı!

Bu transfer politikası kafamı karıştırıyor! Quaresma mı kalacak, mı gidecek? Ospina geldiyse kaleci işi çözüldü diye sevinirken Ernst'i neden gönderiyorsun ki?

Beşiktaş taraftarı olarak çığlık atmak istiyorum! Şampiyonluk istiyoruz! Ernst olmadan bu mümkün mü?

Ernst gitmesin! Samet Hoca aklını başına gelsin! Beşiktaş'a bu kadar emeği olan adamı göndermek ne demek oluyor? Ernst olmadan şampiyonluk mu olurmuş!

Beşiktaşlılar olarak hepimiz aynı heyecanda, aynı umutla yeni sezona giriyoruz. Ernst'i kaybetmemiz ihtimali kafamızı kemiriyor doğrusu. Adamın kalbine Beşiktaş yazılmış! Samet Hoca'nın bu kararı nasıl açıklayacağı merak konusu.

Quaresma ise bambaşka bir soru işareti. Satılırsa giderse de olur, kalırsa da oynaması gerekecek gibi duruyor. Ernst olmadan şampiyonluk mu olurmuş diyenleri haklı buluyorum. Ama yine de ilk 10 haftada 7 galibiyet almak isterim. Neden olmasın ki?

Beşiktaş heyecanı dorukta! Samet Hoca'nın transfer hamleleri kafaları karıştırdıysa da kalbimiz heyecandan yerinden fırlayacak gibi. Ernst'i bırakma fikri hala aklımdan çıkmıyor ama Ospina ve Sivok gibi isimler kadromuza güç katacak gibi görünüyor. Quaresma ise bir gizem, kalırsa oynar mı, satılırsa gider mi? Ama olsun, ilk 10 haftada 7 galibiyet hedefi hala kafamızda. Şampiyonluk mu? İmkansız değil! 😜

Beşiktaş heyecanı dorukta! Ernst'i kaybetmemek için dua ediyoruz ama Samet Hoca'nın kafasında bambaşka bir plan var gibi. Ospina ve Sivok iyi transferler olur belki ama Quaresma'nın durumu hala belirsiz. İlk 10 haftada 7 galibiyet mi? İmkansız değil, inşallah! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri