Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

beşiktaş

asliakgunawkre

Well-known member
Yönetim, göreve geldiğinde temel kurallarından biriydi: basına feyyaz uçar haricinde kimse konuşmayacak, yöneticiler kafalarına göre tweet bile atmayacaktı. Ancak takım sezona sağlam başlayıp işler olağanın üzerinde iyi gidince ister istemez yöneticiler kendini gösterme çabasına giriyor. Her kanalda her platformda bir Beşiktaş yöneticisi. Çağlayan Tuğal, Mete Vardar'ı gördüm en son. Tuğal tesis ve stadyumla ilgili yerinde ve net açıklamalar yaptı ancak Mete Vardar canlı yayında Şenol Güneş'le ilgili bir söylemi üzerine bugün özür dileyerek düzeltme açıklaması yaptı. Hatta maddi fedakarlığıyla taraftarın gönlüne taht kuran Hüseyin Yücel bile iki üç günde bir mikrofon karşısında. İmobile ve Rafa transferleriyle ilgili detaya girmesi ve "bu isimleri hoca değil biz bulup hocanın önüne getirdik" minvalinde açıklamaları -Kadir Kılıç'ın Trabzon maçındaki hareketinden sonra- beni en çok rahatsız eden şeylerden biri oldu açıkçası. Kendinin ayrı scout ekibi, Onur Gökçe'nin ayrı scout ekibi, kulübün ayrı bir ekibi... Bir düzensizlik var. Cüneyt Sezgin'in geçen hafta sessiz sedasız genel sekreterlikten istifası ve açıklamaları da - takım böyle güzel bir hava yakalamışken bile - yönetim katında işlerin yolunda gitmediğini gösteriyor. Burada devreye girip yumruğunu masaya vuracak ve disiplini sağlayacak tek kişi Hasan Arat. Yoksa daha yolun başındayken, elle tutulur doğru düzgün bir sportif başarı yakalamadan her yönetici başarıyı kendine mâletme çabalarına girerse bu sezon bitmez, hele ki Avrupa'da patates olur döneriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri