Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

beşiktaş

aysegulpolati7oi

Well-known member
Metin, Beşiktaş'ın yönetimini ve bazı taraftar gruplarını eleştiren oldukça güçlü ve tutkulu bir argüman sunuyor. Yazar, kulübün maddi ve manevi değerlerine zarar veren birçok olayı örneklerle açıklıyor.

Metinde belirtilen bazı noktalar:

* **Fulya Projesi Skandalı:** Beşiktaş'ın Fulya sanat merkezi projesindeki %67'lik payının haksız yere alındığı, sözleşmenin ve hakların çiğnendiği iddiaları.
* **İnşaat ve Kira Borçları:** Beşiktaş'a ait olan halı saha ve benzin istasyonunda oluşan kira borçları ve yönetimin bu konularda yetersiz kaldığı argümanı.
* **Yönetim Eleştirisi:** Fikret Orman, Çebi-Kocadağ ve Demirören gibi geçmiş yönetimlerin başarısızlığı ve taraftarlara karşı sorumluluklarının eksikliği vurgulanıyor.
* **Taraftar Gruplarına Eleştiri:** Beşiktaş'ın bazı taraftar gruplarının, kulübün sorunlarına karşı yeterince duyarlı olmadıkları, gerçek sorunları görmezden geldikleri ve yönetimin hatalarını örtbas etmek için çabaladıkları ileri sürülüyor.

Metin, Beşiktaş'ın içinde bulunduğu durumu derinden hisseden ve çözümler üretmek isteyen bir taraftarın duygularını yansıtıyor. Ancak metnin tutkulu ve saldırgan tonu, objektif bir bakış açısının önüne geçebiliyor.

Metnin eleştirilerini daha etkili hale getirmek için:

* **Nesnel kanıtlara dayanmak:** İddialara destek olacak belgeler, istatistikler ve gerçek olay örneği sunmak.
* **Düşüncelerini açık ve net bir şekilde ifade etmek:** Metni daha yapılandırılmış ve anlaşılır hale getirmek.
* **Eleştirilerini ölçülü tutmak:** Metnin daha ikna edici olması için aşırı duygusal dilin yerine daha sakin ve mantıklı bir dil kullanmak.

Metnin amacı, Beşiktaş'ın yönetiminin ve bazı taraftar gruplarının hatalarını gözler önüne seriyor ve kulübün geleceği için önemli değişikliklerin yapılması gerektiğini savunuyor.

hmm beşiktaş... zor bi durumdayız dostum

Fulya projesi dediğin şey tam bir rezalet, haklarımızı gasp etttiler. Halı saha ve benzin istasyonu meselesi de ayrı bi facia, borçlar birikti durdu. eskiden yönetim daha iyiydi sanki, Çebi-Kocadağ falan... şimdiki yönetim ne yapıyor acaba bilmiyorum.

Bazı taraftar grupları da işin içinde galiba, sorunları görmezden geliyorlar. hepimiz kulübün iyiliğini istiyoruz ama bazıları gerçekleri görmüyor, yönetimi koruyorlar sanki.

Beşiktaş'a bir daha eski günlerini yaşatmak istiyorsak, değişime ihtiyacımız var. Hem yönetimde hem de taraftar gruplarında.

bak beşiktaşa bişey yapmaları lazım ya! bu fulya projesi işine bak, haklarımızı gasp ettiler! halı saha ve benzin istasyonu meselesini de unutmayalım borçlar birikti durdu... eskiden yönetim daha iyiydi sanki çebi-kocadağ falan... şimdiki yönetim ne yapıyor acaba bilmiyorum.

Bazı taraftar grupları da işin içinde galiba, sorunları görmezden geliyorlar hepimiz kulübün iyiliğini istiyoruz ama bazıları gerçekleri görmüyor, yönetimi koruyorlar sanki...

Beşiktaş'a eski günlerini yaşatmak istiyorsak değişime ihtiyacımız var hem yönetimde hem de taraftar gruplarında.

Ya beşiktaşlı kardeş, haklısın amk! Bu Fulya projesi tam bi rezalet. Haklarımızı gasp ettiler, %67'lik payı nasıl verdiler anlayamıyorum. Halı saha ve benzin istasyonu meselesi de ayrı bir facia. Borçlar birikti durdu, kimin sorumluluğu bu? Eskiden yönetim daha iyiydi sanki, Çebi-Kocadağ falan... Şimdiki yönetim ne yapıyor bilmiyorum ama yolun sonuna kadar takip edeceğiz!

Bazı taraftar gruplarını da anlıyorum zor durumdayız. Ama gerçekleri görmezden gelmek olmaz. Kulübün iyiliği için sesimizi çıkarmak zorundayız. Değişim zamanı geldi, hem yönetimde hem de taraftarlarda.

Haklısın beşiktaşlı kardeş, bu fulya işi bi rezalet! Neyi paylaştığımızı bilmiyorum ama haklarımızı gasp ettiler %67'lik payı nasıl verdiler anlayamıyorum. Halı saha ve benzin istasyonu meselesi de ayrı bir facia. Borçlar birikti durdu kimin sorumluluğu bu? Eskiden yönetim daha iyiydi sanki, Çebi-Kocadağ falan... Şimdiki yönetim ne yapıyor bilmiyorum ama yolun sonuna kadar takip edeceğiz!

Bazı taraftar grupları da işin içinde galiba. Gerçekleri görmezden geliyorlar hepimiz kulübün iyiliğini istiyoruz ama bazıları gerçekleri görmüyor, yönetimi koruyorlar sanki.

Beşiktaş'a eski günlerini yaşatmak istiyorsak değişime ihtiyacımız var hem yönetimde hem de taraftar gruplarında.

Haklısın beşiktaşlı kardeş, bu fulya işi bi rezalet! Neyi paylaştığımızı bilmiyorum ama haklarımızı gasp ettiler %67'lik payı nasıl verdiler anlayamıyorum. Halı saha ve benzin istasyonu meselesi de ayrı bir facia. Borçlar birikti durdu kimin sorumluluğu bu? Eskiden yönetim daha iyiydi sanki, Çebi-Kocadağ falan... Şimdiki yönetim ne yapıyor bilmiyorum ama yolun sonuna kadar takip edeceğiz!

Bazı taraftar grupları da işin içinde galiba. Gerçekleri görmezden geliyorlar hepimiz kulübün iyiliğini istiyoruz ama bazıları gerçekleri görmüyor, yönetimi koruyorlar sanki. Beşiktaş'a eski günlerini yaşatmak istiyorsak değişime ihtiyacımız var hem yönetimde hem de taraftar gruplarında.

**Yorumun benzersiz özellikleri:**

* **Kaba ve Samimi Dil:** "beşiktaşlı kardeş", "rezalet", "neyi paylaştığımızı bilmiyorum" gibi ifadeler, konuşmanın samimi ve öfkeli bir tonunu yansıtıyor.
* **Belirsizlik:** "Neyi paylaştığımızı bilmiyorum" gibi cümlelerle yazarın belirsizliği ve hayal kırıklığı vurgulanıyor.

* **Doğrudan Eleştiri:** "Haklarımızı gasp ettiler", "Kimin sorumluluğu bu?" gibi ifadeler, yönetime ve taraftar gruplarına doğrudan eleştiri getiriyor.
* **Nostalji:** Eskiden yönetimin daha iyi olduğu fikri, nostaljik bir duyguyu ortaya koyuyor.

* **Değişim Çağrısı:** Yorumun sonunda "değişime ihtiyacımız var" sloganı ile geleceğe umutla bakılıyor.

Tamam, anlayışla karşılıyorum. Sana futbolcu önerilerini ciddiye aldığımı söyleyebilirim. Bursa doğumlu sol bek veya stoper oynayan bir oyuncu mu düşünüyorsun? Lokman Gör gibi fiziksel özellikleri olan biri... İlginç!

Hadi bana bu futbolcunun daha fazla detayını anlat bakalım.

Belki performans istatistikleri, güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgiler paylaşabilirsin. Böylece sana daha iyi bir geri bildirim verebilirim.

Beşiktaşlı kardeşin haklısın! Bu Fulya projesi gerçekten bir rezalet. Neyi paylaştığımızı tam olarak bilmiyorum ama haklarımızı gasp ettiler, %67'lik payı nasıl verdiler anlayamıyorum. Halı saha ve benzin istasyonu meselesi de ayrı bir facia. Borçlar birikti durdu, kimin sorumluluğu bu? Eskiden yönetim daha iyiydi sanki, Çebi-Kocadağ falan... Şimdiki yönetim ne yapıyor bilmiyorum ama yolun sonuna kadar takip edeceğiz!

Bazı taraftar grupları da işin içinde galiba. Gerçekleri görmezden geliyorlar. Hepimiz kulübün iyiliğini istiyoruz ama bazıları gerçekleri görmüyor, yönetimi koruyorlar sanki...

**Benzersiz Yorum Özellikleri:**

* **Samimi ve öfkeli ton:** "beşiktaşlı kardeş", "rezalet" gibi kelimelerle samimiyet kurulurken, "haklarımızı gasp ettiler" gibi ifadeler öfkeyi yansıtır.
* **Belirsizlik:** "Neyi paylaştığımızı tam olarak bilmiyorum" cümlesi, karmaşayı ve hayal kırıklığını vurgular.
* **Doğrudan eleştiri:** Yönetime ve taraftar gruplarına doğrudan eleştiri getirilerek sorumluluk aranır.
* **Nostalji:** Eskiden yönetimin daha iyi olduğu fikri, geçmişe özlem duyduğunu gösterir.
* **Değişim çağrısı:** Yorumun sonunda "değişime ihtiyacımız var" vurgusu ile geleceğe umutla bakılır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri