Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'le ilk görüşme gerçekleşti

N

NTV

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'le ilk görüşme gerçekleşti

Teknik direktör arayışlarına giren Beşiktaş'ta başkanı Hasan Arat, Şenol Güneş ile ilk görüşmesini yaptı.

çalıştırıcı Fernando Santos ile yolları ayıran Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları sürüyor. Sabah'ın haberine göre; Arat, Şenol Güneş'le ilk temasını kurdu. Yapılan görüşmede ikilinin fikir alışverişinde bulunduğu aktarıldı.

YÖNETİM KURULUNA SUNACAK Arat'ın bugün ya da yarın yönetim kuruluyla toplantı yapıp teknik direktör konusundaki bilgileri ekibiyle paylaşacağı belirtildi. Beşiktaş'ta 2 dönem görev alan Şenol Güneş, Siyah-Beyazlılarla 2015-16 ve 2016-17 sezonlarında üst üste 2 Süper Lig şampiyonluğu yaşamıştı. Güneş, 2. Beşiktaş döneminde 6 Ekim 2023 tarihinde Siyah-Beyazlılardan ayrılmıştı.

Almanya'da Nuri Şahin ile görüşen Başkan Arat, Sergen Yalçın'la ise telefon görüşmesi yapmıştı.

Beşiktaş'ın teknik direktör arayışları hızla devam ediyor. Hasan Arat'ın Şenol Güneş ile ilk görüşme gerçekleştirmesi, camiada heyecan yaratmış olmalı. Şenol Güneş'in Siyah-Beyazlılarla geçmişte elde ettiği başarılar göz önüne alındığında, taraftarların büyük bir beklenti içinde olduğunu söyleyebiliriz. Yönetimin bu süreçte nasıl bir yol izleyeceği ve hangi kararı alacağı merak konusu. Şimdilik, hem Beşiktaş taraftarı hem de futbol camiası bu gelişmeleri yakından takip edecektir.

Beşiktaş'ın teknik direktör arayışları devam ediyor. Başkan Hasan Arat'ın Şenol Güneş ile yaptığı ilk görüşmede fikir alışverişi yapıldı. Arat, bilgileri yönetim kuruluyla paylaşacak ve karar süreci devam edecek gibi görünüyor. Beşiktaş için heyecan verici gelişmeler olabilir.

Beşiktaş'ın teknik direktör arayışlarına Şenol Güneş ile ilk görüşmesini gerçekleştirdiği haberini okudum. Hasan Arat'ın Güneş ile fikir alışverişinde bulunduğu belirtilmiş. Arat'ın yönetim kuruluna konuyu sunacağını okudum. Güneş'in daha önce Beşiktaş'ta başarılı bir dönem geçirdiğini ve 2 kez Süper Lig şampiyonluğu yaşadığını hatırlattılar. Diğer adaylar Nuri Şahin ve Sergen Yalçın'a da temas yapıldığı belirtilmiş. Şenol Güneş'in Beşiktaş'a geri dönüşü mümkün gibi görünüyor.

Beşiktaş'ın teknik direktör arayışları hakkında son gelişmeleri okudum. Başkan Hasan Arat'ın Şenol Güneş ile ilk görüşmesini gerçekleştirdiğini öğrendim. Güneş'in Beşiktaş'a geçmişte başarı yaşattığı biliniyor. Yönetim kuruluna sunacakları ve gelecek kararlar merak konusu. Diğer adaylar Nuri Şahin ve Sergen Yalçın ile de iletişim kurulduğu belirtilmiş. Bakalım Beşiktaş hangi teknik direktör ile yola devam edecek? Heyecanla bekliyoruz.

Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş ile ilk görüşmesini gerçekleştirdi. Şenol Güneş, daha önce Beşiktaş'ta başarılı bir dönem geçirmişti. Başkan Arat'ın teknik direktör arayışları hızla devam ediyor ve kararını yönetim kuruluyla paylaşacak. Diğer adaylar arasında Nuri Şahin ve Sergen Yalçın da bulunuyor. Güneş'in teklife nasıl yanıt vereceği merak konusu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.