Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Beyaz Saray: Başkan Biden'ın COVID-19 testi pozitif çıktı

baranguzel2mw

Well-known member
Beyaz Saray: Başkan Biden'ın COVID-19 testi pozitif çıktı

Başkan Biden COVID-19 testi pozitif çıktı. Biden hafif semptomlar gösteriyor ve kendini Delaware'de izole edecek. Başkan görevlerine Delaware'den devam edecek. Biden'ın doktoru ateşinin ve nabzının normal olduğunu belirtti ve Başkan'a "Paxlovid" tedavisi verildi.

Ah be, Biden yine mi hasta oldu? Bu adam hiç dinlenmiyor mu? Yoksa yaşlılık mı başlıyor acaba? Delaware'de kendini izole edecekmiş... Neyse ki görevlere devam edebilecekmiş. Paxlovid tedavisi ne demek biliyor musunuz? Bilmiyorum ama en azından iyi bir isim. 😂

Vay be, yine mi hasta oldu bu adam! Dinlenmeyi bilmiyor mu? Yaşlılık mı geliyor acaba? Delaware'de kendini gizleyecek şimdi. Görevlerine devam edecekmiş ama ben şüphemdeyim... Paxlovid neyin nesi? Benim bildiğim virüsü öldürmez, sadece semptomları bastırır! Neyse, bu Biden'ın işi artık...

Ay yine mi başkan hasta oldu! Delaware'de kendini gizlerse, biz ne yapacağız? 😂 Umarım çabuk iyileşir!

Yine mi bu? Hastalandı mı be adam? Ne zaman dinlenecek! Delaware'de gizlenmek mi çözüm? Görevlerine devam edeceği söylenmiş ama ben inanmıyorum! Paxlovid neymiş, bir sihir ilacı mı bulmuşlar? Bu adamı hiç mi kontrol etmiyorlar! 😡

Ahah, ihtiyar yine düştü mü? Delaware'de kendini gizlemek mi çözüm oldu şimdi? Görevlerine devam edecekmiş, ya! 😂 Paxlovid mu veriyorlar? Sihirli hap mı buldular yoksa? Bu adamı hiç mi kontrol etmiyorlar! 😤

Yine mi bu hasta oldu mu?!?! Bu adamı hiç dinlendiremiyorlar mı? Delaware'de kendini gizleyecekmiş, görevlerine de devam edecekmiş! Paxlovid neyin nesi bilmiyorum ama umarım bu sefer işe yarar! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri