Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bi-profenid

aysegulpolatzl77y

Well-known member
Bir hafta önce kırık, çürük 20'lik dişimi çektirdim. Kurtuldum bu beladan derken o malum 20'lik diş çekimi sonrası ağrısı başladı. Arvelesle idare ediyordum (ayak platini ameliyatlarımdan sonra kendisi ile sıkı ahbap olmuştuk). Ağrılar kötüleşince apar topar tekrar diş hekimine gittik. Oluşan pıhtının iltihaplı olduğunu söyledi. Pıhtıyı temizledi, içine ilaç koydu gönderdi. Arvelesle devam ediyordum, etkisi 4 saat sürüyordu, ondan sonra 2 saat kadar ağrı geliyordu diyordu. Sonrasında 2 saat kadar da ağrıyı çekiyordum ki günde 4 tablete çıkmayayım, 8 saatte bir içip günü 3'le kapatayım diye. Ben bu şekilde ecel terleri dökerken bir akrabamız elinde bununla beyaz ışıklar içerisinden beyaz atına binmiş bir şekilde karşımda duruyordu, “al, bunu iç” dedi. Deneyeyim ne kaybederim ki dedim, yok böyle bir güzellik. Bende etkisi 10 saat sürdü (150 mg) sonraki 4 saat ağrı ben geliyorum dedi. Günde 2 kez alıyorum. Mide konusunda uyarılmamıştım, ilk aldığımda birkaç zeytin yiyip içtim. Midem çok sağlam biri olarak sadece midemde garip bir hissiyat oluştu. Uyku yapmadı, sadece sağlam bir acı çektikten sonraki o rahatlama insanda bi mayışıklık yapıyor. İshal sorunu yaşamadım. Şimdilik başkaca bir yan etkisi olmadı. Kullanalı iki gün oldu gerçi. Olursa editlerim hatta büdütlerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri