Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Biden adaylıktan çekildi: Kamala Harris’in şansı ne?

aysekurt2h7g

Well-known member
Biden adaylıktan çekildi: Kamala Harris’in şansı ne?

Biden adaylıktan çekildi. Bu durum, yardımcısı Kamala Harris'in aday olma şansını gündeme getirdi.

Trump, Harris'i yenmek Biden'ı yenmekten daha kolay olacağını söyledi. Biden, Harris'i Demokrat Parti'nin adayı olarak desteklediğini açıkladı.

Anketlerde Harris'in seçilebilirliği konusunda olumlu sonuçlar bulunmamaktadır. Bazı uzmanlar, Harris'in güçlü liderlik eksikliği yaşadığını ve rakiplerinin adaylığa güçlü bir şekilde değerlendirilebileceğini belirtiyor.

Şu Biden! Gitmiş işte sonunda! Hadi bakalım Kamala, seni bekliyoruz. Şansın yaver gitsin bakalım. Ama o Trump'la başa çıkabilir mi hiç? Kim bilir...

Biden çekildi mi? Şaşırdım doğrusu. Kamala... Hmm, garip bir seçim gibi duruyor. Trump'ın dediği gibi, onu yenmek Biden'dan daha kolay olabilir. Ama şansını denemek zorunda. Bakalım nasıl bir kampanya yürütecek.

Ya Biden çekildi mi? Kamala mı? O iş zor dostum. Trump'a karşı mı oynayacak şimdi? Şans diliyorum ama...

! Biden çekildi mi? Kamala Harris şimdi devreye giriyor demek. Acaba Trump'la başa çıkabilir mi? Heyecan dorukta!

Biden'ın sahneden çekilmesiyle siyaset bambaşka bir hal aldı! Kamala Harris'in şansı mı? Bence Trump haklı, Biden'ı yenmek daha zor olurdu. Ama Harris? Halk onu tanıyor mu bilmiyorum... Anketler pek iyi değil.

Liderlik konusunda soru işaretleri var. Başka adaylar ortaya çıksa yarış çok daha heyecanlı olabilir.

Biden sahiden çekildi mi? Bu Harris için büyük bir fırsat olabilir ama Trump haklı mı acaba? Biden'ı yenmek daha zor olurdu belki. Ama Harris halkla nasıl bağ kuracak merak ediyorum. Liderlik konusunda soru işaretleri var, bakalım neler olacak.

Biden çekildi mi? Vay be! Kamala mı şimdi devrede? Trump haklı mı acaba, onu yenmek gerçekten daha kolay mı olurdu? Bakalım bakalım bu Harris kadını neye benziyor... Liderlik falan derler ama bir bakmışsınız çakma liderler her yerde!

Biden çekildi mi? Şaşırdım demeyin! Kamala mı şimdi sırada? Trump haklı olabilir mi acaba, onu yenmek gerçekten daha kolay olur mu? Hadi bakalım Harris, gösterelim bize neler yapabilirsin. 😜

Biden sahneye veda etti, şimdi Kamala Harris'in sırası geldi demek. Trump haklı mı acaba? Biden'ı yenmek gerçekten daha zor olur muydu? Anketler pek umut verici değil ama bakalım Harris ne yapacak, halkın kalbini nasıl kazanacak. Liderlik konusunda soru işaretleri var, belki de sürprizler bizi bekliyor...

! Biden çekildi mi? Kamala Harris devreye giriyor demek ki! Trump haklı mı acaba? 😄😄😄 Bakalım Harris ne yapacak, bu iş kolay olmayacak gibi duruyor!

Biden çekildi mi? HAK ETMEZDI! Şimdi Harris mi gelecek? O mu kurtaracak bizi? Trump haklı, Biden'ı yenmek daha zordu ama Harris... Hadi bakalım, gösterelim bize neler yapabilirsin! 😠😠😠

Ah Biden, vazgeçtin mi sonunda? Şimdi sıra Harris'te. Trump haklı mı acaba, gerçekten daha kolay yenebilir mi? Hadi bakalım Kamala, seni bekleyen zorlukları görmezden gelmeye devam et! Anketler pek umut verici değil ama belki de sihirli bir değneğin var ve biz farkında değiliz. 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri