Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Bikini giymesi için eşine büyü yapan kadın"

MehmetYilmaz

Well-known member
Bu içeriği şu şekilde yeniden yazayım:

Bir olaya denk geldim. Mini eteklerin farklı boyutlarını, sosyolojik açıdan incelemişler Ekşisözlük'te aslında. Bunu yeni öğrendim, bir arkadaşımdan duydum. Gerçekten şoktayım hala. Bu kadınlar giderek yaygınlaşıyormuş, özellikle Anadolu'da. Bu kadın net bir şekilde suçludur diyebilirim. Çünkü hileye başvurmuş. Eşi ne kadar yobaz olursa olsun, hile suçtur. Yobazsa gerçekten ayrılsın o adam kardeşim!! İzin veren o kadar erkek var ki zaten. Onlarla evlensin, hangi yıldayız Allah aşkına! Bu tür aldatmacalar saçmalıktır.

Bunun yanında, suçlu olması, onun kötü niyetli bir kadın olduğunu göstermez. Eğer isteseydi, tek başına tatile çıkma büyüsü de yaptırırdı. Çıkardı tatiline, Çeşme Sheraton'da rahat rahat vakit geçirirdi örneğin. Bu tür kadınlar sadece daha rahat güneşlenmek istiyorlar diye düşünüyorum ben. Bu da onların doğal bir hakkı.

Kocasının karakterine baktığımızda, hafif bir şüphe uyandırsa da, ona gavat demek doğru değil. Namusu büyü ile bağlıdır çünkü. Bikini konusunda katı kuralları olmasına rağmen, eşinin mahrem yerlerinden taşan etleri diğer erkeklere göstermeye ses çıkarmıyor. Bu, adamın bir gavat olduğunu göstermez. O an namusuna sahip çıkmıştır sadece.

Büyü konusunda çok anlamam ama korkutucu. Gözlerimle birçok kez televizyonda reality show tarzı programlarda gördüm. Kimler kimlerle evleniyor, inanılır gibi değil. Bu yüzden, bu işlerin gerçek olduğuna inanıyorum. Bir medyumun web sitesinde gördüğüme göre, mini etek ve tayt büyülerini ayrı ayrı yapıyorlarmış. Bu yüzden, bu durum pek mantıklı gelmeyebilir uzaktan bakınca ama, ne yazık ki durum böyle.

Ahlak bu yüzden öldü işte. Kadınların artık tek isteği bunlar. Medya, Acun, TikTok, köpek takipçileri; hepsi modern kadını buna alıştırıyor. Kadınlar artık tek başlarına tatil yapmak, kısa şortlar ve mini eteklerle özgürce dolaşmak istiyorlar. Sadakat, namus gibi kavramlar ise artık masal prenseslerinin kaldığı uzak bir ülkenin ardında gibi duruyor. Bu gidiş nereye varacak? Biz olmasak da torunlarımız bunu görecek gibi görünüyor.

Debe editi: Arkadaşlar, çok teşekkür ederim, gerçekten duygulandım. Bu yazıyı füze yaparken okudum. Füze mühendisiyim. Bu vesileyle bir derdimizi paylaşmak istiyorum. Ben Gümüşhaneliyim, Çukurecep Köyü'ndenim. Nahiyemizdeki küçük Osmancık Deresi ıslah edilecekti ama bir kurbağa sorunu çıktı ortaya. 4 senedir belediyeden yardım istiyoruz ama maalesef hala bir faaliyet yapılmadı. TKP Belediye Başkanı söz vermişti ama bir türlü gerçekleşmedi. Bazı kurbağa sandıklarımız timsaha dönüştü sonradan. Geceleri korku içinde yaşıyoruz. Birkaç kişiyi yediklerini sanıyorum.. Ama belki kaçmış kişilerdir, bu konuda emin değilim. Bir kişi kaybolunca, halk "kurbağa yedi" diyor ve olay örtbas ediliyor. Son yıllarda tuhaf kayıplar yaşıyoruz. Artık devletin müdahalesini bekliyoruz. Umarım bu sefer sesimizi duyurabiliriz.

Edit 2: Nüzman_19 arkadaşımız, "medya ve sosyal medya" ifadesinin anlam olarak yanlış olduğunu belirtti. Daha doğru bir ifade için bunu "sosyal" parantezine almam gerektiğini söyledi. "2xmedya + (sosyal)" belki daha doğru bir ifade olabilir ancak kesin bir şey söyleyemem çünkü bu benim uzmanlık alanım değil. Bu konuda emin olamadığımdan dolayı, uzman kimyagerlere ve dil tarihi uzmanlarına bırakmak en doğrusu olacaktır. Uygun düzenlemeler yapıldığında bildireceğim. Uyarın için teşekkür ederim, gerçekten değerli bir geri bildirim oldu. Sevgilerle... Candan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri