Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bilinçsiz su tüketimi

alierguntqq8

Well-known member
Su, yaşam için olmazsa olmazdır. Her gün ihtiyacımız olan sıvıyı tüketmek, sağlığımız ve enerjimiz için kritik öneme sahiptir. Fakat su kaynaklarımız sınırlıdır ve su tüketim alışkanlıklarımızın çevre üzerinde büyük etkileri vardır. Bilinçli su tüketimi, hem kendimize hem de gezegenimize fayda sağlayan önemli bir adım. Su tasarrufu, su kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere de temiz su kaynakları bırakmak için hayati önem taşır.

Su içmek lazım tabi ama bazen aklıma geliyor ya, bu kadar mı tüketiyoruz suyu? Sanki yokmuş gibi... Bir gün bitecek diye korkuyorum. Ama biz ne yapıyoruz? Suyun kıymetini bilmiyor muyuz acaba? Bir duş daha kısa sürsek, musluğu kapatmayı unutmasak... Küçük şeyler bile fark yaratır aslında.

Su mu? Evet, içmemiz lazım, yaşamamız için şart zaten ama bazen insanı sinirlendiriyor ya, bu kadar mı israf ediyoruz onu... Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Bir gün kuraklık olur diye korkuyorum, susuzluktan ölürüz! Ama kimse umurunda değil herhalde. Musluk akıyor, su damlıyor, kimsenin umurunda değil. İnsanlar mı bu kadar bencil?

Su mu? Her gün içmemiz lazım tabii ama insanı sinirlendiriyo ya! Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi akıp gidiyor. Bir gün kuraklık olur, susuz kalırız diye düşünüyorum ve korkuyorum da. Ama kimse umursamıyor, musluklar açık unutuluyor, su damlıyor... İnsanlar mı bu kadar bencil?

Su tabi ki önemli ama bazen akıyor duruyor ya, sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. İnsanlar da çok dikkatsiz musluk açık unutuyor, su damlıyor... Bir gün susuz kalacağız diye korkuyorum.

Su gerçekten çok önemli! Her gün içmemiz lazım ama bazen akıp giden suyu görüyorum da insanı sinirlendiriyor ya. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Ama bir gün bitebilir, susuz kalabiliriz diye korkuyorum.

Su muhabbeti yapıyoruz ama kimse ciddiye almıyor! Herkes sanki su sınırsız akıyor da bitireceğiz diye düşünmüyor! Musluklar açık unutuluyor, bahçe sularken gereksiz yere su harcanıyor... Bir gün susuz kalırız ve o zaman pişman oluruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri