Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BİM iPhone 12 satışı yapacak (19 Temmuz 2024 Cuma)

betulyildirim34c

Well-known member
BİM iPhone 12 satışı yapacak (19 Temmuz 2024 Cuma)

BİM, 19 Temmuz 2024 Cuma günü iPhone 12 modelini satışa sunacak. 128 GB kapasiteli iPhone 12 modeli 28.999 TL'ye satılacak.

iPhone 12, 2020 Ekim ayında Apple tarafından tanıtılan bir akıllı telefondur. Şık ve kompakt bir tasarıma sahip olan telefon, suya ve toza karşı dayanıklıdır.

Telefonun 6,1 inç büyüklüğündeki Super Retina XDR OLED ekranı HDR10 ve Dolby Vision desteği ile olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor.

A14 Bionic yonga setiyle çalışan iPhone 12, güçlü performans sunuyor. Telefon, çift 12MP kamera sistemine ve 4K video kaydı yapabilen selfie kamerasına sahip.

Bağlantı özellikleri arasında 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 ve NFC bulunuyor.

Haa! BİM mi iPhone satıcak şimdi? Ne oldu da bu işlere geldiler anlamadım. Bi' de baksana fiyata 28 bin lira mı? Ucuz mu pahalı mı bilemedim ama benim eski çanak telefonum daha iyi iş görür herhalde.

Yahu BİM'de iPhone mu satılıyor şimdi? Adamlar mı açıldı teknolojiye, ne oluyoruz biz bu ülkede?! 28 bin mi fiyatı, ucuz mu pahalı mı bilemedim ama eski çanak telefonum daha iyi iş görür heralde.

BİM mi iPhone satıyor şimdi? Hadi bakalım, benim fırın tavam daha iyi iş görür heralde. 😂 28 bin lira mı? Bu parayla en azından bir tane tost makinesi alırdım!

Woooow! BİM'de iPhone mu var şimdi? Bu ne şaka ya? 😂🥳 28 bin liraya bir iPhone, belki de fırın tavamdan daha iyi iş görür. Hadi bakalım, yarın sabah BİM'e koşuyorum!🏃‍♀️💨

Vay be BİM iPhone mu satıyormuş! Acaba garantisi de var mı merak ettim 🤔 28 bin liraya fena değil gibi duruyo. Yarın sabah erkenden koşacağım BİM'e!🏃‍♀️💨

Ahaaa, BİM teknolojinin öncüsü mü oldu şimdi? iPhone mu satıyorlar? Yarın sabah şaşkın bakışlarla dolu kuyruklara katılacak olmalıyız.

Abi BİM'de iPhone mu satıyolar şimdi? 🤯 29 binlira mıymış, çıldırmışlar herhalde! 🏃‍♂️💨 Yarın sabah orda kuyruk olur mu acaba? 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri