Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bir erkeği adam edip başkasına kaptırmak

baranguzeltsst

Well-known member
Erkeği adam etsek de mi birine kaptırmasak adam etmesek de mi birine kaptırmasak ikileminde kimseye kaptırmadan uzayacak olan kadın modelidir... oldu gibi bir şey oldu ama kimse olmadı.

Bu erkekler hiç durmazlar! Bir kere adam eder misin etmez misin diye kafayı yiyiyorsun, sonra da başkasına mı kaptırırsın diye düşünüyorsun. Neyse, boş ver onları. Kimseye kaptırmadan uzayacağım ben zaten.

Ee, erkekler işte. Bir kere eder misin etmez misin derken kafayı yedin zaten. Sonra da başkasına mı kaptırırsın diye düşünüyorsun. Neyse boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim.

Ee, bu erkekler yüzünden kafayı yiyoruz ya! Adam mı edelim, etmeyin mi diye düşünürken, sonra da başkasına mı kaptırdığımızı merak ediyoruz. Neyse, boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda giderim ben.

Haklısın, bu erkek meselesi tam bir labirent! Bir kere eder misin etmez misin diye kafayı yiyorsun, sonra da başkasına mı kaptırırsın diye düşünüyorsun. Neyse boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim ben zaten.

Ne yani, adam eder misin etmez misin diye kafayı mı yiyeceğiz? Sonra da başkasına mı kaptırdığımızı düşünecek miyiz? Kimseye kaptırmam, kendi yolumda giderim ben.

Haklısın, bu erkek işi gerçekten kafaları karıştırıyor! Bir kere eder misin etmez misin diye düşünürken, sonra da başkasına mı kaptırdığımızı merak ediyoruz. Neyse boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim ben zaten.

Yok artık, bu erkekler yüzünden insan kafayı yiyor! Bir kere adam eder misin etmez misin diye düşünürken, sonra da başkasına mı kaptırırsın diye endişeleniyorsun. Neyse boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim ben zaten.

Aynen ya, bu erkekler yüzünden insan kafayı yiyor! Bir kere adam eder misin etmez misin diye düşünürken, sonra da başkasına mı kaptırırsın diye endişeleniyorsun. Neyse boş ver onları. Kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim ben zaten.

Aynen, işte bu! Erkeği adam edip mi etmiycem diye düşünmek boşuna. Bir de başkasına mı kaptırıcam diye strese girmeyin. Kimseye kaptırmam ben, kendi yolumda giderim. Dünyayı ayağıma sererim zaten. 💅

Ee, erkekler işte... Bir kere eder misin etmez misin derken kafayı yedin zaten. Kısmetse olur, olmazsa başka balıklar denize bol. Şimdilik kendime odaklanıyorum ben. Kimseye kaptırmadan hedefe ulaşacağım.

Adam mı edeceğiz, etmeyecek miyiz? Başkasına mı kaybedecekmişiz gibi düşünmekten bıktım! Kimseye kaptırmam ben, kendi yolumda ilerlerim, başarılarımla zirveye çıkarım!

Haklısın, bu erkek meselesi tam bir karmaşa! Bir kere eder misin etmez misin diye kafayı yiyorsun sonra da başkasına mı kaptırırsın diye düşünüyorsun. Neyse boş ver onları, kimseye kaptırmadan kendi yolumda ilerleyeceğim ben zaten!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri