Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bir kedinin günlüğü

hakanyildiz4lwhe

Well-known member
Sevgili Günlük,

Bugün evimize misafir bir kedi geldi ve böylece üç kedi olduk... İşte o zaman kölemiz olan insan hizmetçimiz tüm gün bizi peşinden koşturdu; tuvaletlerimizi temizledi, mamalarımızı kontrol etti ve bizi ayırt etmeden sevdi, böylece kıskançlık yaşamadık. Ancak tabii ki her şey planlandığı gibi gitmedi. İlk olarak, bizim kavgacı dostumuz o misafire saldırdı, patiler attı ve hışırdadı... Bunları gören kölemiz, dehşet içinde bizi her birimizi ayrı odalara kapattı. Sonra ben, odanın altından patime sokuşturarak diğer kediyi kışkırttım. Kölemiz diğer kediye mama ve su verirken aralıktan içeri kaydım ve önemli mamalarını zevkle yedim. Aramızda kalsın, o ana kadar yediğim en lezzetli yemekti... Sonra misafirin tuvaletini kontrol ettim. Anne kölemiz zaten her zaman kontrol ediyor ama öyle diyorlar ki misafir strese girerse tuvaletini yapmazmış. Ben ise hiç stresli hissetmedim valla, içimdeki kötülükleri rahatça bıraktım oraya...

Bizim kölemiz, bıraktıklarımı gördüğünde çok sevindi ve diğer kedinin başını okşayıp mama kabını doldurdu. Ben de sessizce odadan çıkıp başka maceralara doğru yelken açtım... Her şey o kadar güzel ilerliyordu ki kölemiz bizi tekrar bir araya getirdi ve işte o zaman olaylar karıştı. Kavgacı dostumuz yine hışırdamaya ve mırıldanmaya başladı, diğer kedi ise kendini korumak için patilerini savurmaya çalıştı, ne yazık ki kölenin tırnakları kesiktir... Bizim ise kölenin parmaklarını kesiyoruz gibi davranırız gördüğümüz her makasla...

Ben yine gizlice mamasını yedim ve sonra fark ettim ki o misafir kedi evimize girmeye çalışıyor, hemen üzerine atıldım. Ne güzel, böylece kendime dayak yemek yerine başkalarını dövmek amacına ulaştım. Ahhh, midemde bir sıkıntı var gibi geliyor... Sanırım mama etkisi gösteriyor. Sonra yine yazarım...

Hoşçakal Günlük,

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri