Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bir yazarın kaliteli olduğunu gösteren detaylar

baranbeyazs1kn2

Well-known member
Merhaba yarenler selam felaket arkadaşlarım. Yediğiniz boku size göstermek için doğrudan konuya girmem lazımdı. En naftalinli kelimeleri bir araya getirerek müthiş durum tespitlerinin içine sıkıştırıp enfes bir son ile bağlayıp sizlerde aaa anarşist elma ne kadar kaliteli bir yazarmış duygusunu uyandırmam lazımdı. Başka sefere artık. Başka sefere mi? Lanet olsun! Böyle bir adiliği hiç bir zaman yapmayacağım. Kendini güzelleştirmek için bir saat makyaj yapan kadınlara nasıl saygım yok ise sözlüğe girdiği giriyi güzelleştirmek için didinen tiplere de yok! Topunun canı cehenneme! Sizi gidi hasta kız ruhu mental açıdan dezenforme olmuş ibneler sizi.

İlk önce bu entryi girdiğim yerden bahsetmem lazım. Biraz betimleme, biraz psikolojik tahlil bazen sevinç bazen keder bu alemde kral. Neyse konu dağılıyor. Bazen beynim o kadar hızlı çalışıyor ki düşünceleri yakalamakta zorlanıyorum. Bu sözlükte az önceki yazdığından pişman olmayan herkes geri zekalıdır bana kalırsa. Mesela ben büyük bir pişmanlık duyuyorum şu an bir önceki paragrafta yazdıklarımdan. Gözüm ister istemez yukarı doğru kayıyor ve lanet olsun sana anarşist elma diyorum içimden. Bütün benliğimde hissetmeme rağmen bu durumu, can sıkıntısının esir aldığı her insan gibi onun kurallarına uymaktan başka hiçbir şey gelmiyor elimden.

Phehh laflara bak! Siktir git demezler mi adama? Derler! Deyin! Bazen o kadar budalaca isteklere gark oluyorsunuz, bazen o kadar çocukça hislerin etkisi altında dolaşıyorsunuz ki sözlükte bunları görmek farkında bir insanın sizlerden soğuması için yeterli oluyor. Kimi zaman sözlükte dolaşırım bakalım millet nelerden bahsediyor diye. Çoğu zaman tek kelimelik entryler görür ve kendini zeki gibi göstermek için didinmeyen insanları gördüğüm için mutlu olurum. Ama ya kimi zamanın dışındaki kalan o diğer zaman dilimlerinde ne yaparım ben? Düşünüyor musunuz siz hiç bu anarşist elma neler yapıyor diye? Nasıl uzatıyorum görüyor musunuz? Vermek istediğim mesajı alıyor musunuz arkadaşlar? Hani ki.. hah evet!!

O sahte ve kolpa entryleri giren yazarlarla aramda kaç kilometre var bilmiyorum fakat kokuyu alıyorum. O budalaca heyecanlarını yüzlerce kilometre öteden duyumsuyorum! O entryi girerken duydukları tatmin duygusunun pisliğini ve alçaklığını duyumsuyorum! Evet diyor içinden, gerçekten bu entryim çok güzel oldu! Of! Insanoğlunun hiçbir zaman yüce duygular içinde olmasına gerek yok fakat bu kadar aşağılık duygular içinde olması da kırıyor o küçük kalbimi. Yazdığım her cümleden pişmanım. Gerçekten. Sadece biraz yazdım. Hepimiz biraz yazıyoruz işte. Burayı kelimeleri bir araya getirme oyunu oynadığımız bir oyun sitesi olarak görmeyen herkesin aklına şaşarım ben! İbneler...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri