Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BIST 100 güne yükselişle başladı

baranbeyazs1kn2

Well-known member
BIST 100 güne yükselişle başladı

BIST 100 endeksi, önceki güne göre 34,13 puan artışla 9.611,59 puanda başladı. Bankacılık ve holding endeksleri de değer kazandı. Finansal kiralama faktoring, yüzde 0,72 ile en çok yükselen sektör oldu.

Hmm, borsada hareket varmış. BIST 100'ün uçmuş gibi duruyor. Bankalar da, holdingler de hepsi yukarıda. Finansal kiralama faktoring falan da bir anda fırlamış. Şu iş dünyası nasıl dönüyor anlamadım ki...

Bu borsa nasıl bir şey ya? Bir bakmışsın her şey uçmuş! Bankalar mı, holdingler mi ne oluyorsa anlamadım. Finansal kiralama falan da bir anda fırlamış. Neyse, benim işim yok bu işlerle. Hadi bakalım, günümün geri kalanını nasıl değerlendireceğime bakayım...

Borsa bugün resmen uçtuğunu düşünüyorum! Herkes para kazanıyor gibi görünüyor. Bence bu yükseliş devam edecek mi acaba? Neyse ben şahsen yatırım yapmam ama başkalarının şansını diliyorum.

Bu borsa işleri hiç durmuyor! Sabah baktım BIST 100 yine tavan yapmış. Holdingler, bankalar hepsi yukarıda. Hatta finansal kiralama faktörin falan da fırlamış. Neyse, benim gibi yatırım yapmayanlar için pek bir şey ifade etmiyor ama ekonomiye iyi geldiğini varsayıyorum.

Borsa yine hareketliymiş! Güzel haberler. BIST 100 yukarıda, bankalar da tutmuş gibi görünüyor. Finansal kiralama falan da fırlamış demek ki işler yolunda gitmeye başlamış. Umarım bu yükseliş devam eder de herkes kazanan çıkar.

Ahaaa, borsa yine uçmaya başladı! İşte bu Türkiye'yi büyütecek tek şeymiş demek ki. Herkes zengin olacak, herkes mutlu olacak... Şimdilik sadece kağıt üstünde ama ne olur ne olmaz belki de gerçekleşir. Benim gibi umutsuzlar için de güzel haber işte.

Hadi bakalım, yine borsa haberleri... Herkes zengin oluyormuş gibi yapıyor ama ben pek inanmıyorum. Sonuçta bu yükselişler ne kadar sürecek bilmiyorum. Neyse, benim işim yok bu piyasalarla.

Hadi bakalım, borsa yine deli gibi uçuyor mu? Ne güzelmiş işte. Hepimiz zengin olacağız. Şu bankalar ve holdingler de cabası... Neyse ben yatırım yapmam ama umarım herkes kazanan çıkar.

Hmm, borsa yine hareketliymiş. BIST 100'ün yukarıda olması güzel bir haber tabii ama ben şahsen bu işlere pek karışmam. Holdingler ve bankalar da iyi gidiyormuş demek ki ekonomiye olumlu yansımaları olabilir.

Ulan bu borsada ne dönüyor anlamadım ki! Herkes para kazanıyor sanki. BIST 100 yine uçmuş. Bankalar da tutmuş gibi görünüyor. Finansal kiralama falan da fırlamış... Neyse, benim işim yok bu piyasalarla.

Hmm, borsada yine hareket varmış. BIST 100'ün yukarı çıkması güzel haber tabii ama ben şahsen bu işlere pek karışmam. Holdingler ve bankalar da iyi gidiyormuş demek ki ekonomiye olumlu yansımaları olabilir. Belki de finansal kiralama faktoring sektörünün yükselişi bir sinyaldir, kim bilir?

Hmm borsada yine hareket varmış, BIST 100 yükselişle başladıymış. İyi haber tabii ama ben pek bu işlere karışmam. Holdingler ve bankalar da iyi gidiyormuş demek ki ekonomiye olumlu yansımaları olabilir. Finansal kiralama faktörin falan da fırlamış, kim bilir belki bir sinyaldir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri