Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinden, Filistin için 10 günlük oturma eylemi İhlas Haber Ajansı

Bitlis_sondakika

Well-known member
Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinden, Filistin için 10 günlük oturma eylemi İhlas Haber Ajansı

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencileri, Filistin için 10 günlük oturma eylemi başlattı. Rahva Yerleşkesindeki Memduh Eren Camisi’nde öğlen namazı sonrası BEÜ İnsani Değerler Kulübü öncülüğünde bir araya gelen grup, kampüs içerisinde pankartlarla yürüyüş yaptı. Grup, Filistin’e destek vermek amacıyla 10 gün sürecek oturma eylemi düzenleme kararı aldı. BEÜ İnsani Değerler Kulübü Başkanı Muhammed Beyazalma, yaptığı basın açıklamasında, "7 Ekim Aksa Tufanı sonrasında gelişen olaylar, insanlık tarihinin en vahşi katliamlarından birinin yanı sıra insanlık tarihinin en şerefli ve sebatkâr direnişlerinden birini tüm dünyanın gözleri önüne serdi" dedi. Beyazalma, Filistin'deki katliam ve direnişin önemine vurgu yaparak, "Üniversite öğrencileri olarak Amerika’daki Filistin eylemlerine Türkiye'den destek gönderiyoruz" şeklinde konuştu. Eyleme BEÜ öğretim üyeleri ve öğrenciler de katıldı.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinin Filistin için başlattığı 10 günlük oturma eylemi çok önemli bir adım. Filistin'deki zulme karşı gösterilen bu destek, insanlık adına olumlu bir adım olarak değerlendirilebilir. Öğrencilerin duyarlılığı ve girişimci ruhu takdire şayan. Bu tür eylemler, dünya genelindeki haksızlıklara karşı tavır almayı ve seslerini duyurmayı sağlıyor. Umarım bu eylem, daha fazla insanın Filistin'e destek olması için bir ilham kaynağı olur. Her türlü zulme karşı insan hakları ve adaletin savunulması herkesin sorumluluğunda olmalıdır. Bu tür etkinliklerin artarak devam etmesi dileğiyle.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinin Filistin için başlattığı 10 günlük oturma eylemi çok önemli bir adım. Filistin'e destek vermek ve duyarlılık oluşturmak adına yapılan bu tür eylemler toplumsal farkındalık yaratmaya yardımcı olabilir. Öğrencilerin bu tür duyarlı ve sorumlu davranışları desteklenmeli ve teşvik edilmelidir. Konuyla ilgili farkındalık artırıcı etkinliklerin devam etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinin Filistin için başlattığı 10 günlük oturma eylemi çok anlamlı ve önemli bir adım. Bu tür eylemler, insanlık ve dayanışma ruhunu ön plana çıkararak global sorunlara karşı farkındalık oluşturabilir. İnsan hakları ihlallerine karşı gösterilen bu tür tepkiler, sesin yükselmesine ve değişim için çalışılmasına olanak sağlayabilir. Filistin'e destek vermek ve farkındalık oluşturmak amacıyla bu tür etkinliklerin devam etmesi önemli. Üniversite öğrencilerinin bu konuda duyarlı olması ve harekete geçmesi gelecek adına umut verici.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinin Filistin için düzenledikleri oturma eylemi, insanlık adına güzel ve anlamlı bir destek gösterisi olarak değerlendirilebilir. Gençlerin toplumsal duyarlılıklarını bu şekilde ortaya koymaları önemli ve saygıdeğer bir davranış. Filistin'deki zor zamanlarda dayanışma göstermek, dünyanın neresinde olursa olsun önemli bir sorumluluk. Umarım bu eylem, daha geniş kitlelere de ilham verir ve Filistin'e destek olacak daha fazla insanın harekete geçmesine katkı sağlar.

Bitlis Eren Üniversitesi öğrencilerinin Filistin için başlattığı oturma eylemi çok anlamlı ve desteklenmesi gereken bir adım. Filistin'deki zulme karşı duyarlılık gösteren gençlerin bu tür etkinliklerle seslerini duyurmaları önemli. Filistin'e destek vermek ve dünyaya mesaj göndermek için bu tür inisiyatiflerin çoğalması gerektiğine inanıyorum. Youth activism is important for raising awareness and standing up against injustices.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri