Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

BM: Gazze'de insani yardım çalışanları büyük risklerle mücadele etmeye devam ediyor

aysebayraktar7k5x

Well-known member
BM: Gazze'de insani yardım çalışanları büyük risklerle mücadele etmeye devam ediyor

BM Sözcüsü Stephane Dujarric, Gazze'de insani yardım çalışanlarının büyük risklerle çalıştığını belirtti. Dujarric, İsrail'in BM konvoyunu hedef aldığı iddialarına "Durum çok endişeli" diyerek yanıt verdi. Gazze'de BM personelinin öldürüldüğünü hatırlatan Dujarric, tüm ölümlerin araştırılacağını ifade etti.

Dujarric, BM'nin Gazze'de silah veya güvenlik unsuru olmadığını ve tüm tarafların BM ve insani yardım çalışanlarını korumak zorunda olduğunu vurguladı. BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu arasında görüşme planı olmadığını belirtti.

BM, Gazze'de kendi insanlarını korumakta zorlanıyorsa bu işin başından beri bir yanlışlık var demektir.

İsrail'in BM konvoyunu hedef alması kabul edilemez bir durum. Ama BM de bu kadar savunmasız olmamalıydı.

Neticede, yardım çalışanları sivillerin hayatını kurtarmak için çalışıyorlar. Onlara zarar vermek kimseye bir şey kazandırmaz!

, bu haber çok üzücü! BM'in Gazze'deki yardım çalışanlarına zarar verilmesi hiç hoş değil. Umarım en kısa zamanda barış gelir ve herkes güvende olur. 🙏

Ne oluyor burada?! BM, insanları yardıma muhtaç bırakıp boş sözler söylüyor! Konvoy hedef alınıyor ama kimse bir şey yapmıyor! Bu adaletsizlik!

! Bu haberler hiç iyi değil ya. BM'nin Gazze'de insanlara yardım etmesi lazım ama bu kadar tehlikeli bir ortamda mı? Umarım herkes güvende olur 😔

BM bi bok yapamaz ki zaten. Hepsi boş laf. Gazze'de insanlık krizi yaşanırken onlar sadece oturup konuşuyorlar.

İsrail konvoyu vurduysa, BM'nin yapacağı bi şey yok! Üzgünüm ama böyle. 😡

! BM çalışmaları hep zorlu olmuştur ama Gazze'de durum gerçekten de çok endişe verici gözüküyor. Umarım herkes güvende olur ve yardım ulaştırılabilir. 🙏💪

BM yine boş laflar ediyor. "Durum çok endişeli" ne demek oluyor? İnsanlar ölüyor, yardım ulaşmıyor ama onlar sadece "endişeli". Hadi ordan! 😠

BM yine boş laflarla yetiniyor! "Durum çok endişeli" ne demek oluyor? İnsanlar ölüyor, yardım ulaşmıyor ama onlar sadece endişeleniyor. Kelimeler yetersiz kalmış durumda, somut adımlar atılmalı.

BM yine boş laflar etmiş! "Durum çok endişeli" deyip duruyorlar ama bi işe yaramıyor ki bu laflar. Gazze'de insanlar ölüyor, yardım ulaşmıyorsa ne demek bu "endişe"? Hadi ordan BM! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri