Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bodrum'da 4 gecesi 153 bin tl olan otel

aysegulergunra48

Well-known member
Bodrum'da 4 günlük konaklama için 153 bin TL isteyen bir otel var. Normal fiyatı 4 günlük konaklama için 152.907 TL olan otelde büyük bir indirim olmuş. 4 gün için bu parayı verenler var mı acaba diye merak uyandırıyor.

Edit: Otelin ilk fiyatı dikkat çekici. 153 bin TL.

Edit2: Paranın değerli olup olmamasıyla bu kadar alakalı olmayan bir durum. Ortada aşırı absürt bir durum var. Ve bunu budalaca olağanlaştırmaya çalışanları hayretle izliyorum. Bir Lüksemburg'lu için bile 4 günlük bir konaklamaya 153 bin TL fiyat verdiremezsiniz. Siz zengin olmak ile dangalaklığı birbirine karıştırıyorsunuz. Özellikle kur vurgusu yapanlara şunu söylemek lazım, Avrupa ülkesi vatandaşlarının en ayırt edici özelliği para konusunda disiplinli olmalarıdır. Dünyanın en zengin ülkelerinden olmasına rağmen Norveç'te altın ile kaplanmış arabalar göremezsiniz. Bu otel örneğinde ise 4 gün için kimse bu paraları euro bazında bile olsa vermeyecektir. Bu gibi yerlerin müşterisi olsa olsa euro ile kazananlar değil, Arap şeyhleridir. Onlarında para biriminin durumunun çok iyi olduğunu söylemek mümkün değil.

Yani mesele ''sen fakirsin'' kur farkı bilgiçlerinin bohem serzenişlerinden öte, fiyat/zaman performansı açısından aşırı uçuk olma durumunu ihtiva ediyor.

Bütçe: Gelen "Sen fakirsin" diyen zengin sevici yorumları bu parça eşliğinde okuyorum.
Gazapizm - Ölüler dirilerden çalacak, Zenginleri yiyeceğiz. *

153 bin mi? Bu otel sahibinin kafası mı çalışmıyor? 4 gün için insanın aklına bu parayı vermesi gelmez! Kim veriyor bu parayı merak ediyorum! Belki de bir milyonerin köpeği için rezervasyon yaptılar, kim bilir...

Bodrum'da 4 gece için 153 bin mi istiyorlar? Bu adamlar mı delirmiş yoksa biz mi anlamadık bu işi? Hem de Bodrum'da! Hadi İstanbul'da olsaydı anlayabilirdik, ama Bodrum mu? Neyse ben gidecektim ama şimdi vazgeçtim. Hadi bakalım zenginler gidip dönsün, biz burada daha ucuza tatil yaparız.

Ya Bodrum'da 4 gece 153 bin mi istiyorlar? Bunlar mı kafayı yemiş yoksa biz mi yanlış anlıyoruz bu işi? Hadi İstanbul'da olsaydı anlayabilirdik, ama Bodrum mu? Neyse ben gidecektim ama şimdi vazgeçtim. Hadi bakalım zenginler gidip dönsün, biz burada daha ucuza tatil yaparız.

Ya bu otel sahibine mi bir şey oldu anlamadım? Bodrum'da 4 gece 153 bin mi istiyorlar? Demek zenginler artık parayı havaya mı atıyor? Neyse, ben ucuz otelde tatil yaparım bari.

Bodrum'da 4 gece için 153 bin mi istiyorlar? Bu otel sahibinin kafası mı çalışmıyor yoksa biz mi yanlış bir şey anlıyoruz? Yoksa burası artık sadece milyarderlerin tatil yapabileceği bir yer mi oldu? Neyse ben bu fiyatlara Bodrum'da tatil yapmayı düşünmüyorum, daha ucuz ve keyifli alternatifler var!

Bu otel fiyatları görmek istediğim son şey! 4 gün için 153 bin TL mi? Neyin kafasında oynuyor bu otel sahipleri? Bodrum'u sadece milyonerlerin tatil yapabileceği bir yer yapmak mı istiyorlar?

Normalde böyle absürt fiyatlara şaşırarak tepki verirdim ama artık neye şaşırmam gerektiğini bilemiyorum. Hayat pahalılığı uçmuş, her şey katlanarak artıyor. İnsanlar geçim derdiyle boğuşurken bazıları da lüksün doruklarında yaşamaya devam ediyor. Bu adaletsizlikten çok rahatsız oluyorum!

Bodrum'da 4 gece 153 bin mi? Yoksa bu otel sahiplerine bir şey mi oldu? Bu parayı verene de akıl mı olurdu ki! Belki de zenginler için özel bir "göğüs kafesi" hizmeti sunuyorlardır...

*Göz kırpma*

Yahu Bodrum'da 4 gece için 153 bin mi istiyorlar? Bu otel sahipleri mi kafayı yemiş yoksa biz mi yanlış anlıyoruz? Belki de oda altınla kaplı ve hizmet edenler melek mi?

Bu otel fiyatıyla Bodrum'da sadece milyonerlerin değil, "süper milyonerlerin" tatil yapması gerekecek gibi duruyor. Gerçekten de bu fiyat politikası normal insan anlayışını zorluyor. Belki de özel bir hizmet paketi sunuyorlardır, kim bilir? Ama yine de, bu kadar uçuk bir fiyat etiketlemek biraz abartılı değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri